כאב

גל סוחף2

New member
כאב

כמה שמנסים להראות מאושרים ולהסתפק בדברים הקטנים..רואים בסופו של דבר שעמוק בפנים זה לא ככה..ואת לא מאושרת..אני במרוץ אחרי זה..במרוץ אחר החיים..והאיזון..והעצבים..חוגגת 6 שנים בלי חיתוכים אחרי אשפוז לפנח הרבה שנים..מרגישה כל כך מלאה בעצב..בבדידות..אין לי חברים מאז שאני זוכרת את עצי.בגלל שלא יכלתי להרגיש שאני יכולה לסמוך על מישהו..התקופה הזאת התישה אותי טוטאלית וטיפול כרגע לא יוכל להרשות לעצמי..שאני באמת צריכה את זה..מרגישה ריקה מבפנים..למרות שיש דברים שאני אוהבת..אני עצובה..ולא מרוצה מעצמי..למרות שמצליחה בהרבה דברים..

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
הצלחה וכאב

יקירה, בין כל הבלבול שמתבטא במילים שכתבת, אני מרגישה צורך לציין שאני גאה בך על ההתמודדות, על כך שעשית דרך ארוכה ואת כבר לא אותה הילדה שלפני שש שנים חתכה את עצמה, את בוגרת ומצליחה, את נמצאת במקום שונה עכשיו...
ועם זאת, הילדה הקטנה הזאת נמצאת בך, פועמת בתוכך, ואיתה יש את הכאב שלא מרפה גם ברגעים המאושרים... עצב זה רגש אבסולוטי שמשתלט על כל מה שאנחנו מרגישים, ולעומת זאת שמחה, היא באה לידי ביטוי ברגעים הקטנים האלה, בהם את מרגישה שמחה ומצליחה...
יקירה, היכולת לשמוח באמת ולהיות מאושרים ניתנת גם בעזרת הסביבה התומכת שלנו, האנשים שנמצאים סביבנו ואנחנו יכולים לסמוך עליהם ולהישען עליהם... מהודעתך אני מבינה שכרגע האנשים שסביבך לא מהווים עבורך משענת, ושאת גם לא נמצאת בטיפול שיכול להוריד מעליך מעט את העול... נשמע שהעובדה הזאת פוגעת ביכולת שלך להגיע לאושר שלו את מייחלת...
היכולת לסמוך על אנשים היא יכולת נרכשת, השינוי שעשית בחייך הוא גדול והוא עוד יניב פירות רבים, ובניהן לאט לאט ועם טיפול נכון תצמח היכולת לסמוך על אנשים...
אני מבינה שכתבת שאת לא יכולה להרשות לעצמך טיפול, אבל אני גם מבינה כמה הדבר יכול לעזור לך, ולעודד אותך ללמוד לקבל תמיכה מסביתך... נסי אולי לבדוק בקופת החולים על טיפול מוזל או קבוצת תמיכה, אולי בעקבות כך תוכליי לקרב אלייך אל האושר שלו את מייחלת...

יקירה, אני בטוחה ששיחה טובה תוכל לתת לך אולי קצת שלווה, ולכן אני מזמינה אותך לצ'ט שלנו. אני מאחלת ומקווה בשבילך שתמצאי סביבך אנשים שיכולים להפיג ממך את הבדידות, לפחות במעט..
מוזמנת להמשיך ולשתף גם בפורום

גל סוחף2

New member
לא צריכה עזרה תודה ולא צאט אישי

רק רוצה לפרוק..ולא צריכה עזרה מאף אחד..רגילה להתמודד עם דברים לבד..לספוג על עצמי..כרגיל

למעלה