ליפול [טריגר]

nb320458409

New member
ליפול [טריגר]

ליפול עמוק בתור הבור הזה של הדיכאון שמכה בי כמו גל שמאיים לבלוע לא רוצה להרגיש יותר כרגע כול מה שאני חושבת זה אסור לך ליפול אסור וזה כול מה שעושה למה צריכים אותי בעולם הזה לאף אחד לא אכפת אמא שלי לא רואה שאני נופלת היא אומרת שאני מכוערת שמגיעה לי מה שקרה שניצלו אותי מינית כי מי בכלל ירצה משוגעת כמוני נכון אומרים לי אל תקחי ללב אבל אני לוקחת כול מילה שהיא אומרת היא אמרה לי אל תקחי תתרופות אל תטפלי בעצמך בלי התרופות הכול היה בסדר ומה אכפת לי ליפול החיים שלי לא חשובים לי מתי יבינו את זה אני שונאת שונאת את עצמי וראבק באלי לחתוך אוקי החזקתי מעמד מחנוכה אבל עכשיו הכול מציף יותר מידי על הראש שירשו לי זה הכול כמעט ניכנעתי בראשון והסכין כבר היתה אצלי בידים בין הגרון ישבתי בחדר על הרצפה וכול מה שחשבתי זה אל תעשי את זה תחזיקי מעמד מצד שני זה ישחרר אותך זה יקל עליך אין לי כוח ליפול קשה לי לכתוב להביע רגשות או שבוכה בלי הפסקה או שצוחקת מה יקרה עם לא היה פה העולם גדול אז מה אכפת לי גם ככה כולם רק מנצלים אותי לקחו לי את הנשמה את כול כולי לקחו ופגעו באמון שלי בנפש בטחתי אנשים פעם אבל עכשיו כבר לא כניראה אני תמימה מידי מה אני יעשה....

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
להחזיק חזק

אני קוראת אותך וכואב לי מאוד, נשמע שהחושך כרגע מסתיר את כל האור...
והעובדה שאמא שלך, שאמורה להבין ולהיות אמפטית, לא נמצאת איתך בתוך הכאב רק מקהה את החושים...
יקירה, עזבי הכל וטפלי בעצמך!!! דברי על זה איתנו פה בסה"ר או בכל מקום אחר, פני לפורום נפגעות תקיפה מינית, הכל! רק לא להיות לבד בחושך...
אנחנו כאן בפורום זמינים לשמוע אותך בכל עת, גם כשקשה וכואב ונשמע שלחתוך זה הפיתרון היחידי, עיצרי רגע... זכרי שיש אנשים שיקשיבו, שישמעו ויחבקו גם מרחוק...

מצרפת רשימה של מקורות טלפוניים וממוחשבים אליהם את יכולה לפנות
פורום נפגעי תמיכה מינית
צ'ט סהר
ערן
מוקד חירום משרד הרווחה

תהיי חזקה,
המון בהצלחה

למעלה