בעיות באקסל

רענן102

New member
בעיות באקסל

אולי מישהו יודע איך אפשר לפתור את הבעיה התקנתי את האופיס 311 ונדפק משהו באקסל, אי אפשר לעשות פעולות חשבון פשוטות תודה, רענן

רענן102

New member
פירוט הבעיה

התקנתי את הגרסה האחרונה 3.1.1, על גרסה קודמת 3.1.0 (נדמה לי) מערכת ההפעלה היא windows XP כאשר אני מכניס לתא מסוים פונקציה פשוטה כמו =E2*D2 (סימן השווה בגלל ההדפסה פה לא יוצא בצד הנכון אבל באקסל כן) אני מקבל תוצאה של Err:509 כאשר אני פותח קובץ קיים שהיה בו נוסחה כמו הנל, התוצאה נכונה אבל כשמסתכלים על הנוסחה רואים =E2D2 , כאילו הוחסר סימן הכפל. ברגע שאתה נוגע בנוסחה כזאת ששונתה אתה מקבל גם תוצאת Err:509 ניסיתי עם עוד נוסחה (SUM) וגם התקבלה אותה הודעת טעות. תודה, רענן

מיכאל אבידן

Member
מנהל
אז ככה . . .../images/Emo43.gif

הייתי מתחיל את הבדיקה מסוג 'המפריד העשרוני' ו'מפריד האלפים' שב'לוח הבקרה'. אינני יודע באיזה ממשק מע' הפעלה אתה משתמש אבל כשהמפריד העשרוני הוא ; ['נקודה-פסיק' או 'פסיק'] במקום 'נקודה' זו יכולה להיות סיבה טובה לשגיאה, כמו זו שקיבלת. הייתי מציע שתצמיד לכאן חוברת עבודה בה קיבלת את השגיאה.

רענן102

New member
קובץ מצורף

אז ככה... קודם כל תודה צירפתי קובץ, אפשר לראות את הודעות השגיאה ב B9 ו B15 (קרה דבר מוזר - כאשר עשיתי שמירה לקובץ התוכן בתאים האלה נעלם..) אפשר לראות איך במשוואה עם פעולת כפל פשוטה, שהייתה קיימת בקובץ הושמט סימן הכפל וניתנת תוצאה נכונה לגבי מפריד עשרוני.. אין לי מושג איפה קובעים את זה..(לא כזה מבין במחשבים) שוב תודה, רענן

מיכאל אבידן

Member
מנהל
אני מניח שהייתי פזיז מידי . . .../images/Emo43.gif

1. אין מושג כמו: "אקסל 311". 2. אם כוונתך ל-CALC שך "OO" - הואל בטובך להשתמש ולהצמיד קובץ בעל סיומת מתאים. 3. לאחר שהכל יעבוד, היטב, במסגרת התוכנה "OO" יהיה מקום להמשיך בדיון. הקובץ שהצמדת {שהוא XLS] נפתח אצלי ב'אקסל 2003' ללא כל בעיה ו/או הצגת שגיאה בחישובים. ב- B9 מופיע ()NA= שזו פונקציה 'אקסלית' - לכל דבר ועניין - והיא זו שמונעת את הסיכום בתא B15. מה מתקבל, אצלך, אם תמחק רק
את הערך מה שבתא B9

מיכאל אבידן

Member
מנהל
בנוסף, ולא פחות חשוב . . .../images/Emo43.gif

לא ראיתי שום נוסחה כמו זו שציינת: E2*D2= אם אתה מבקש התייחסות רצינית, לבעייתך, היצמד לשאלות שאתה מציג ואל תסטה מהן בדוגמאות שאתה מצמיד.

רענן102

New member
תודה, אבל לא תודה

לפי התגובה שלך אני רואה שאתה לא קורא בדיוק מה שכתבתי אז תודה אבל אין צורך בעזרתך

moshind

New member
הקובץ ששלחת נראה בעייתי מאוד

אצלי לפחות נראה שניסת לכפול תא שמכיל "כלום" בתא שמכיל מחרוזת, מה שכמובן יתן הודעות שגיאה. א 600 09/05/2007 א 5000 ב 1400 10/05/2007 ב 4000 ג 7500 10/05/2007 ג 35000 ד 1900 10/05/2007 ד 20000 ה 1200 15/05/2007 ה 40000 ו 4800 20/05/2007 ו 2000 ש 3316 20/05/2007 א 5000 30/06/2007 בכל מקרה תנסה לעשות את הדברים הבאים: תנסה לפתוח קובץ חדש, תכניס 2 עמודות עם מספרים ובעמודה השלישית תנסה לעשות חישוב של נוסחה (כפל,חיבור SUM לא משנה מה). אם הצלחת, הבעיה כנראה בקובץ הספציפי הנ"ל (לפעמים יש בעיה במעבר גרסאות גם של אותה תוכנה) אם לא הצלחת, כנראה שמשהו נדפק בהתקנה, ואז תבצע את הדברים הבאים: תסיר את ההתקנה של Open office, תעשה BOOT למחשב, ותתקין אותה מחדש.

בדיקת קובץ ב-CALC

עברו מספר ימים ולא הייתי זמינה. הסתכלתי על הקובץ, החלפתי את התאים הבעייתים בסכום . הקובץ מבחינתי תקין. אני לא רואה בעיות. נא שתף אותנו שוב והסבר מה בדיוק הבעייה.

למעלה