להוסיף את הסימן ש"ח

להוסיף את הסימן ש"ח

אני מנסה להוסיף את הסימן של שקל חדש כאשר אני רושם ש"ח זה אמור אוטומטית להפוך לסמל מישהו יכול להסיר לי איך עושים את זה או לפחות להעלות לכאן את הסמל

מיכאל אבידן

Member
מנהל
קלי קלות . . .../images/Emo43.gif

הקשת 4 הספרות כש-ALT שמאלי לחוץ, תניב את שלהלן: 0164 = ₪ 0128 = € 0163 = £ 0174 = ® 0169 = ©

giora49

New member
Character map

ב- windows, ב- control panel, אפשר למצוא את Charachter map. אפשר להעתיק ממנו כל Special character.

מיכאל אבידן

Member
מנהל
אז ככה . . .../images/Emo43.gif

מעבר לעובדה שלא מצאתי, ב'מפת התווים', את הסמל: ₪ [לא הקדשתי יותר מ- 1-2 דקות למציאתו] אני מקווה שתסכים איתי שמי שזקוק לסמל, הזה, באופן חד-פעמי לא ירוץ לחפש, אחריו, כל כך רחוק... מי שמשתמש, הרבה, בסמל ₪ יכול, בקלות רבה, להגדיר - בתכונת 'תיקון אוטומטי' - שכל הקלדת: ש"ח תומר, אוטומטית
, ל- ₪.

הכנסת תוים מיוחדים

דרך תפריט הכנסה בחר "תוים מיוחדים" בחר את הסמל הרצוי

מיכאל אבידן

Member
מנהל
את זה יש גם ב'אופיס' . . .../images/Emo43.gif

אבל, בזמן שאורך למצוא
את הסמל אפשר לסיים את הקלדת המסמך... בכל מקרה - למי שזקוק לסמל, כזה או אחר, ע"ב קבוע - השימוש ב'תיקון שגיאות אוטומטי' היא, לדעתי, הדרך הנכונה.

נדין שבוע טוב

לא הצלחתי לראות היכן נמצא תיקון שגיאות אוטו' ב- כלים > תיקון שגיאות > החלפה מה שרשמתי (₪ במקום ש"ח) לא נשמר ולא מתבצע. איך צריך לפעול?

שוּלה

New member
10 שניות ע"י חיפוש לפי שם הסמל

במקרה שלנו, הקלדת new או המילה sheqel בתיבת החיפוש (קיצור של new sheqel sign), תתן את התו המבוקש. זה נכון אגב לכל תו (® - registered, חולם חסר או מלא: holam וכו')

מיכאל אבידן

Member
מנהל
מה לעשות שאני לא כ"כ חכם . . .../images/Emo43.gif

מהדרך בה מחפשים אחר "שקל" [shekel] אני מניח שכדי לחפש אחר £ יהיה עליי להקליד - בתיבת החיפוש - את המילים 'לירה שטרלינג' או 'פאונד אנגלי' - הא...

מיכאל אבידן

Member
מנהל
לא לזאת התכוונתי . . .../images/Emo43.gif

כוונתי היתה - קצת בציניות - שאם עליי להקליד: shekel, בלועזית
, במקום בעברית -כדי לאתר את ש"ח - אזי יהיה עליי, מן הסתם, להקליד 'פאונד' בעברית
כדי למצוא את £...

מיכאל אבידן

Member
מנהל
ומעבר לכל זה . . .../images/Emo43.gif

מי שמקליד מסמך לא אמור לרוץ ולחפש בלוח הבקרה' ו/או ב'עזרים' של לוח הבקרה. החלון, שנדין כיוונה אליו, הוא החלון ממנו אמורים להוסיף את ה'תו'. אז אם בהצעות עסקנן, רצוי להוסיף בתחתית אותו חלון לחצן המעביר ישירות ל'תיקון שגיאות אוטומטי' כדי שיהיה קל ונוח להגדיר, שם, 'תו' מסויים להחלפה... [הנה - כך זה נראה ב'אופיס']

giora49

New member
ARIAL

יש ב- Arial, קצת אחרי האמצע. אתה צודק, אבל כדאי לדעת שאם אתה צריך להכניס תווים מיוחדים זה המקום למצא אותם.

בקשה למפתחי אופן אופיס

כבר שנים שאם יש לי משהו שמפריע בתוכנה מסויימת, אני מנסה להעביר את המסר ליוצרי התוכנה, הזמן שמתבזבז על ניסוח מכתב ושליחתו עם כמה צילומי מסך והסברים יכול להגיע לרבע שעה, אבל ברגע שזה נכנס לגירסה הבאה זה יכול לחסוך לך שעות ! רק לאחרונה למשל יוצרי חבילת מקודדים הוסיפו את היכולת לצפות בתצוגה מקדימה גם בתמונות ממוזערות של סרטים בסיומת FLV - וזה בסך הכל פחות מ 4 חודשים אחרי שכתבתי להם על זה ! רק בשבוע האחרון זה חסך לי זמן כפול ממה שהקדשתי לכתיבת ושליחת המכתב להורדת הגירסה האחרונה של K-Lite Mega Codec Pack www.filehippo.com/download_klite_mega_codec מכיוון שיש כאן בפורום לא מעט מהמפתחים של אופן אופיס בגירסה העברית וגם בכלל, ברור שמדובר בצורך של כלל המשתמשים בעולם, לכן אני ממליץ פשוט להוסיף סרגל מיוחד למטבעות ! שבו יופיעו כל המטבעות לצד הסמל שלהם וסמל המדינה, כולל אפשרות להפוך סמל מסויים לכזה שיופיע בעת כתיבת ש"ח או NIS למשל, ואפילו אופציס לסרגל צף עם סימני המטבעות שאנחנו רוצים שיהיו זמינים לנו בנוחות, - לדעתי צריך להוסיף לתפריט ממשק מיוחד ואפילו סרגל נפרד לנושא המטבעות - אחרי הכל יש אפילו סרגל ניקוד בעברית שהוא הרבה פחות שימושי

התקנתי את K LITE מהקישור שהצעת

הסמל של כל הסרטים קיבל סמל של K LITE (מרובע עם ספרות 123) למרות ש- windows media player עדיין ברירת מחדל. מדוע הסמל של הסרטון לא נשאר כפי שהיה? תודה

סרגל למטבעות

רעיון מעניין , ננסה לבדוק איך ניתן לעודד את הפיתוח, אם יש מישהו בפורום שרוצה לנסות ולשתף אותנו, בכיף !

שוּלה

New member
כנראה שיש באג בעברית (הערה לצוות טק מערכות)

לא הצלחתי ליצור תיקון אוטומטי לביטויים בעברית (בכלל). גירסת אופן אופיס מקורית (כלומר באנגלית) 3.2 (בטא). ואחרי שמתקנים את הבאג הזה, אפשר לנסות להוסיף לרשימת התיקונים האוטומטיים הדיפולטיים של אופן אופיס את הביטוי ש"ח -> ₪. לא יזיק.

שוּלה

New member
לשאלתך, שום דבר לא "אמור" להיות אוטומטי.

יש דברים שמוגדרים כך, ויש דברים שלא. כרגע, בכל אופן, לא נראה לי שיש פתרון "פשוט" לכך, מלבד להגדיר לחצן שמוסיף את הסימן ₪. עושים את זה ע"י הקלטת מאקרו חדש, ואז התאמה אישית של סרגלי הכלים, והוספה של המאקרו החדש לסרגל הכלים. ההוראות מראות איך לשייך מאקרו ללחצן: מקליטים מאקרו, מוסיפים את הסמל (לפי ההוראות של מיכאל, או העתק - הדבק (אם הסמל כבר בזכרון) לאחר הקלטת המאקרו, ללחוץ כלים --> התאמה אישית ואז לעבור לפי האיור המצורף. באותו אופן ניתן להגדיר קיצור מקלדת. אני מסכים שהיה עדיף לעשות את זה באמצעות התיקון האוטומטי.

למעלה