בקשה דחופה לעזרה

בקשה דחופה לעזרה

שלום חברים יקרים צריכה את עזרתכם יום ראשון מתקיים מפגש סיום לסדנה טיפולית שאני משתתפת בה חשבתי להכין למטפלת ולבנות הקבוצה תמונה משותפת למזכרת עם ציטוט מרגש הבעיה היא שאין לנו תמונה משותפת ויש לי רק תמונות של כל אחת מאיתנו בנפרד מהפייסבוק אשמח אם תוכלו לעזור לי איכשהו להכין תמונה משותפת עם הציטוט ותאריך דצמבר 2009 אשמח אם תהיה דרך להדגיש מי המטפלת ומי המטופלים. מצורפים הקבצים. ממש אודה לעזרתכם בתודה מראש ליטל

ההצעה שלי

עיצבתי לך דף בגודל A4... רק קחי בחשבון שהתמונות של הבנות מאוד לא איכותיות וזה ישתקף בפיתוח אם תרצי להשיג תמונות איכותיות יותר ולהחליף - בכיף

תודה רבה .......

תודה רבה על העזרה המהירה. אהבתי מאוד את העיצוב יש לי רק בקשה קטנה אם תוכלי לשנות את הצבעים מגווני חום לגווני ורוד ( את הרקע בורוד עתיק ) שהמלל יהיה בשחור יותר גדול / דומיננטי . ( שהמלל לא יעלה על התמונה) ודבר אחרון אם תוכלי להוסיף תאריך למעלה 13, דצמבר 2009 לגבי התמונות אנסה להשיג טובות יותר ואם לא אסתפק באלו כי זו הפתעה. שוב תודה רבה, את כשרונית ! יום טוב ליטל

ובדקי את המלל כי יש ציטוט בסוף אבל אין התחלה

עשיתי copy paste מהמלל שלך... האם הכל ציטוט זה מההתחלה????

תודה רבה רבה לך...

אהבתי מאוד עם הגוונים הללו ויצא מדהים ! ממש ממש עזרת לי ! לגבי הציטוט שכחתי לשים את שימן הגרשיים בהתחלה זה הכול ציטוט . יש מצב שאת מוסיפה גרשיים בהתחלה ואז זה כבר יהיה מושלםםם איזה מזל שהפורום הזה קיים. שוב תודה רבה ליטל

למעלה