יום נישואין לסבא וסבתא אובדת עצות

galitos21

New member
יום נישואין לסבא וסבתא אובדת עצות

לא יודעת מה לקנות להם יש לי רק תתמונה הזאת אשמח אם מישהי תעצב לי אותה לא יודעת איך לעצב אותה כי התמונה די שחורה למה זה מתאים? אולי משהו עם ירח חחחח כבר שיגעתי אותכם עם הירח אההה? לא יודעת תעצבו לי לפי איך שאתם חושבים לנכון חשבתי גם על לצרף ברכה ום נישואיכם הוא סיבה טובה, לאמור מילה על זוגיות יפה. על דרך משותפת של שני אנשים, שעושים כל אחד בדרכו למען השני. על שנים רבות של ביחד על קשר שמוליד גם נחת. על דאגה, אהבה והגנה, על תמיכה ושותפות בכל עת נתונה. נברך על כל אלה בשמחה. ולהמשך נאמר, עד 120 שנות אחדות, שיתוף ואחווה. המשיכו ביחד מתוך אהבה- ובריאות תקינה. המון המון תודה

הנה משהו בינתיים

נראה לי שחסר גם ממי הברכה ולמי - השמות.... ושוב... ממליצה להחליף את התמונה

galitos21

New member
ענתוש

זה נורא יפה אשמח לעוד עיצובים יפים אם זו לא טירחה ,אה ותעשי לי את זה כדי שאוכל לפתח ולהגדיל

galitos21

New member
יש לי תתמונה הזאת גם

אה ואגב הם חוגגים 57 שנות נישואים אז תוסיפי את זה גם בבקשה

בבקשה את הנוסח המחדש

איפה להוסיף 57 שנות נישואים ובאיזה ניסוח? ממי הברכה? למי הברכה?

galitos21

New member
אפשר בבקשה בנוסח הראשון?

כי התמונה הראשונה בהרבה יותר יפה השנייה פחות יפה לרשום לסוזן ואדמונד מגלית ואת ה57 תמקמי מעל לסוזן ואדמונד ואז תעשי מין כוכב שבתוכו יהיה 57 המון תודות

אחד נוסף

חסר לי עדיין הניסוח של 54 שנות נישואין והיכן את רוצה לשבץ... אבל קבלי את זה בינתיים כי אחר כך לא אהיה כאן ואני לא יודעת עד כמה דחוף לך

galitos21

New member
57 לא 54

אני סומכת עליך שתמקמי את ה57 במקום הרצוי ואם יש לך עוד עיצובים אשמח נורא

galitos21

New member
תעשי לי בתמונה הראשונה את ה57

כי את צודקת האיכות של התמונה הראשונה על הפנים וגם זה תמונה ישנה והתמונה השנייה זה עכשיוית מהיום אז בבקשה אם אפשר גם בתמונה השנייה 57

tr2006

New member
../images/Emo99.gif אהבתי, יצא לך ממש יפה. תגידי באיזה

פונט השתמשת?

למעלה