הדרמה המצופה - תוצאות

kiCkiC

New member
../images/Emo124.gif הדרמה המצופה - תוצאות../images/Emo124.gif

אחרי העבודה הקשה של כולנו - ובעיקר אחרי שהתלבטנו קשות איזה מהילדים אנחנו אוהבים יותר
יש בידינו את התוצאות, וכמו בחיים, גם כשאנחנו אומרים שאנחנו אוהבים את כל הילדים שלנו באותה המידה, תמיד יש את המועדפים יותר... ועכשיו לתוצאות... אחרי שסיננתי כמה משתמשים חדשים והצבעות מאוחרות מידי או הצבעות מרובות מידי...... אני חושבת שכולם כבר שמו לב ש LOVERS לקחה את הקופה ובהפרש ניכר כך שאין על זה עוררין. ובכל זאת, הנה הרשימה המלאה עם מספר ההצבעות אחרי שיכלול הקולות:
1. Lovers - 50 2. City Hall - 35 3. My Girl - 33 4. Beethoven Virus - 30 5. Hwang Jin Yi - 28 5. Gourmet - 28 6. Boys over Flowers - 22 6. Damo - 22 7. Story of a Man - 18 8. Capital Scandal - 17 9. 1% of Anything - 14 10. Cain & Abel - 13 11. Love Marriage - 10 11. Iljime - 10 12. East of Eden - 9 12. Bad Couple - 9 12. On Air - 9 13. Sorry I Love You 8 13. Queen Seon Deok - 8 14. Shining Inheritance - 6 15. Snow Queen - 5 16. Sons of Sol Pharmacy House - 3 16. Hon - 3 16. Loving You - 3 17. Smile Again - 1​
אתם מוזמנים להגיב על התוצאות, על מהלך הסקר או על מה שבא לכם...

giligil11

New member
אני מתנחמת בעובדה

שהדרמה האהובה עלי הגיעה למקום שני, למרות שלא הצבעתי לה והעדפתי סדרה שעדיין לא ראיתי. כמה ויוה תתייחס להצבעות שלנו.... את זה כבר ניראה

7han

New member
מז לט וב לזוכה

האמת אני שמחה על הכול הדרמות המעולות האלה האמן ישדרו את כולן בויוה פליטנה והרגילה אולי עכשיו הם יקבלו יותר יחס מיויוה כי ההצבעה כאן בפורום יקבלו יותר מידע על הסדרות המעולות האלה היה להם מבחר גדול יותר להביא

nuly123

New member
../images/Emo51.gif ../images/Emo140.gif

אני מרוצה מהתוצאות
והאמת היא שכמעט כל סדרה מהרשימה שתשודר כאן - תשמח אותי ותתקבל בברכה

מזל טוב לזוכה ../images/Emo140.gif

מקווה שויוה יביאו לפחות אחת מתוך החמישייה הפותחת
אם לא יותר...
ואם אפשר אז גם לויוה ולא רק ויוה פלטינה. תודה על כל העבודה הקשה

jul sho

New member
LSJ ניצח ובגדול ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

לידיעתכם התחלתי לתרגם את הסידרה LOVERS העבודה התחלתי חצי פרק א' בעקבות ההצבעה .עצרתי . אבל מאחר ויש סיכוי ויתכן ואולי ....יגיע לויוה ..אז עצרתי ..בשלב זה . כל הכבוד ..ברבו.. למורגמניות ... שתרגמו את "סיטי-הול" זו עבודה לא פשוטה מאוד מפרכת ..מאוד מאוד קשה .וקפידה על ההקשר והתקשורת וההבנה של הארועים פשוט מטריף. זה גם דורש זמן כל 10 דקות של תרגום לוקח לפחות שעה של עבודה אם רוצים לעשות את העבודה נכון . וזה מעייף ...

הלוואי ויגיע לויוה ../images/Emo140.gif

בדיוק החלטתי שאני רוצה להתחיל ולראות את הסדרה הזאת בגלל כל ההמלצות...חבל שהפסקת לתרגם אבל את צודקת....נחכה עוד חודש? ונראה? לגבי סיטי הול יש סיכוי להעלות את זה ל-VEOH? זאת הדרך הכי נוחה בשבילי להורדת פרקים מתורגמים... וגם אני רוצה להודות לאלו העוסקות במלאכה הקשה
ישר כח !!

yoon13

New member
הקשיבו הקשיבו ../images/Emo124.gifפרק 11 של ה"סיטי" נמצא

איזה כייף תודה רבה

desire33

New member
דיי עצוב שבחרו בה...

גורמה, אילג'ימה, סיפורו של אדם, מלכת השלג, דמו - הרבה יותר ראויים כחמישיה. למה? כי אלה סדרות כריזמטיות, סדרות שכל אחד יהנה לראות אותם. Lovers סדרה נחמדה, אבל לא יותר מזה, יש לה הרבה יותר חסרונות מאשר יתרונות, אבל מי אני בכלל חח שאני ירשום את זה, סליחה על החוצפה, אל תיקחו אישית. שיהיה בהצלחה לכל הסדרות, אני אישית מקווה שיביאו סדרה בעלת שחקנים כריזמטיים ומוצלחים, ככה באמת נהנה.

kiCkiC

New member
אני איתך

אבל הצבעה היא הצבעה, מה נעשה... לפחות סיטי הול הגיעה למקום השני...

jul sho

New member
desire33

היי מה שלומך? ראשית כולם מבינים שהסידרה נבחרה באופן דמוקרטי. ללא כל השפעה .ואני בעצמי הותעתי. האם את יכולה לתאר לי מהסידרה קטעים שהם לא ראויים לסדרה . שיש בה שחקנים גדולים פס קול מרגש סיפור נוגע ללב ולדעתך כל אלה שהצביעו טעו? תודה .

kiCkiC

New member
לא חושבת שזה קשור...

היא הביעה את דעתה, לה אני שותפה - את כבר יודעת. לא כולם מתחברים לאותה הדרמה, אותם השחקנים וכו'... אני למשל לא מסוגלת לראות 5 דקות מ My Girl שלדעתי היא אחת הדרמות המטופשות שאי פעם נעשו - אבל בניגוד אלי הרבה חושבים אחרת ואני מקבלת את זה. כל אחד ודעתו... אני לא חושבת שהיא רמזה אפילו שהבחירות נעשו באופן לא דמוקרטי... דווקא להפך, אם זה היה העניין, הרי שאני אחראית על ההצבעות כך שהיה יותר סיכוי שLOVERS לא הייתה עולה אם זה לא היה דמוקרטי לחלוטין
(הייתי יכולה בקלות "להעלים" כמה הצבעות...)

desire33

New member
כל אלה שהצביעו טעו? ממש לא.

כל אחד והדעה שלו, הבעיה היא אחרת. בחרו בסדרה לא מוצלחת, כן מה לעשות היא לא בין הטובות. אם יש לנו כאנשי הציבור לבחור במשהו, אז כבר לבחור במשהו הטוב ביותר, במשהו המספק, המרגש ביותר שיכולים להביא לנו. Lovers לא הייתה כזאת וגם לא תהיה. חסרונות? א. שחקנית לטעמי אחת העצובות, לא עושה לי את זה בגרוש, אין לה כריזמה, לא סוחפת, כשהיא בכתה לא מיצמצתי, לא ניצלה את השחקן הטוב שעמד לצידה. ב. סדרה אלימה מאוד, לא מתאימה לצופי ויוה פלטינה לטעמי. יש המון ילדים בסביבה, ועם כל הבלאגן שיש בארץ עדיף לא לצפות בסדרה כל כך אלימה. ג. השחקן המוכר לנו כיום במלך סאן, לא נתן שמה הופעה כזאת מרשימה מבחינתי, שיחק יותר מדי סגור, היה מופנם, לא נתן את הסיפוק מבחינתי כצופה. ד. עלילה, בימוי, צוות שחקנים - זה היה פשוט לא זה. עלילה יותר מדי גרועה, מה ניסו להראות בסדרה אלוהים יודע, הם בעצמם לא נראה לי ידעו, ראית את הסוף של הלילה? יותר ממטופש כבר לא יכול להיות. צוות השחקנים שיחקו באופן "גולמי" נגיד את זה כך, לא נתנו את התפוקה הנדרשת, בקיצור לא היה חיבור גם בין הראשיים. לסיכום: סדרה ללא רגש, אמוציות מיוחדות, כריזמה, לא זרמה לי, לא סחפה אותי, פשוט לא נתנה בי את זה. אם תיקחי סדרות כמו אילג'ימה שבה ג'ונקי נתן הופעה, פשוט הופעה. קים רה וון כיכב בגורמה, פשוט סיפק את היופי שבאוכל, היה כל כך כריזמטי - לצידו שיחקה מישהי שלא התלהבתי ממנה בזמן בין כלב וזאב, ופה הוכיחה לי שהיא כל כך טובה. דמו - סדרה למופת פשוט, אין יותר מדי מה לפרט, לצפות ולהינות. מלכת השלג - הסדרה מספר 1 לטעמי בעולם האסייאתי, אם עד היום כולנו ראינו, גם לכל הציבור ההישראלי מגיע לראות את היצירת מופת שהקוריאנים הציגו לנו פה, לגבי שחקנים חח אין על מה לדבר. ואחרונה חביבה סיפורו של אדם(Story Of A Man), נכון אין מצב שהיינו מקבלים אותה, סדרה יותר מדי חדשה, אבל עדיין נתנה סיפוק אדיר מבחינתי, לקחה את שנת 2009 דיי בקלות מבחינת איכות. בכל מקרה מה שאני מנסה להעביר, שאם וכאשר יש לנו את ההזדמנות לתת את הזכות בכדי לבחור סדרה לכל הציבור ההישראלי, לפחות בואו נבחר במשהו שגם אני וגם את יודעת שכולם יהנו ממנו. אני בספק רב אם בכלל Lover תביא רייטינג, כמו בקוריאה, גם פה זה לא יהיה משהו.

kiCkiC

New member
יש משהו..

בגדול אני מסכימה עם הדיעה שLOVERS היא, אם נקצר את כל מה שאמרת, חרא של דרמה... אבל באותה המידה אני חושבת שמלכת השלג עוד יותר גרועה ממנה ובה שני השחקנים גרועים גרועים גרועים! האמת שלא הייתי אפילו טורחת לקרוא להם שחקנים, במקרה הטוב הייתי קוראת להם דוגמנים שיודעים לקרוא... שאר הדרמות שציינת ובעיקר DAMO מעולות! אני רק מדגישה שוב את הבעייתיות של סקר כזה מכיוון שכל אחד בוחר מה שהוא רוצה והרוב במקרה הזה קובע. גם אני לא מאושרת מהבחירה אבל מה לעשות. צריך גם לקחת בחשבון שזה שהדרמה נבחרה במקום הראשון לא אומר שויוה ישדרו אותה... אנחנו מעבירים אליהם מה אנחנו רוצים - הם יכולים לספק את רצונינו או לזרוק את הרשימה לפח.

jul sho

New member
מורן הכנסת אותי למוטיבציה דרמה חרה?../images/Emo6.gif

אני מתחילה לתרגם אותה לפחות פרק אחד . ואני רוצה שרשור של החיים ...אההה מורן יקרה אל תשכחי להצביע למיי פיינגולד הלילה ............אוה..הבחורה הזו שוברת לי את הלב ....

kiCkiC

New member
אל תדאגי../images/Emo70.gif

לפחות במשהו אחד אנחנו מסכימות

תודה על חוות הדעת המפורטת ../images/Emo140.gif

כבר חשבתי להתחיל לראות כי היו המון המלצות עליה... עכשיו אני בבעיה. מסכימה עם כל מה שכתבת על אילג'ימה עם ג'ונקי המהמם....
וכן על מלכת השלג....חושבת ממש כמוך !! חדשים עוד לא יצא לי כל כך לראות. תודה על כל ההמלצות שלך

למעלה