לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
74077,407 עוקבים אודות עסקים

פורום סדרות אסיתיות

ברוכים הבאים לפורום סדרות אסייתיות!ב 29.05.2007 החליט ערוץ ויוה לעשות מעשה מוזר, לשדר דרמה קוריאנית בעולם שכולו דובר ספרדית. כל מי שנתקל בפרומו הרים גבה ומילמל "השתגעו שם בויוה..."כמעט שנה עברה מאז הפרק הראשון של "סאם-סון המתוקה", ויוה הבינו את הפוטנציאל והחליטו להקצות לדרמות הקוריאניות רצועה בויוה פלטינה בימי שישי מהשעה 15:10, בה שודרו עד היום גם "קופי פרינס" ו"פול האוס". ואנחנו? אנחנו, המכורים לא חיכנו אפילו שהדרמה הראשונה תגמר ומצאנו את עצמנו חופרים ונוברים בפורומים שונים ומשונים בכדי להשיג עוד פיסת מידע קטנה על הדרמות הקוריאניות וחלקנו אפילו פיתחנו אהבה גם למדינות השכנות, בראשן יפן וטייואן.התפזרנו מעט על פני קומונות ופורומים שונים, בעברית ובאנגלית, אבל הגיע הזמן להתכנס כולנו לבית אחד כמה נקודות לפני שמתחילים:כללי: • דרך ארץ - אין שום סיבה להשפיל מישהו אחר רק כי דיעותיו שונות משלך.• כל נושא לנוגע למשתמש ספציפי, אפשר להשתמש במערכת המסרים.טכני:• שרשורי תמונות - אני יודעת שיש הרבה שמאוד אוהבים שרשורי תמונות, אבל צריך להתחשב במספר דברים:א. ישנם עוד נושאים רלוונטים לפורום מעבר לשיתוף תמונות, ושרשורי תמונות ארוכים גורמים לשרשורים אחרים "להעלם" אי שם בסוף העמוד, אם לא לדחוק אותם לעמוד אחר לגמרי.ב. מהירות עליית הפורום - צריך להבין שדפדפן של הצופה מעלה את כל התמונות בעמוד שפתחתם, בין אם ההודעה סגורה או פתוחה, לכן אם יש הרבה שרשורי תמונות, יקח הרבה יותר זמן לדף הפורום לעלות, מה שלפעמים עושה את חווית הגלישה לבלתי נסבלת ויש שאפילו נמנעים מלהכנס שוב לאותו עמוד אם בפעם הקודמת לקח לו הרבה זמן לעלות.אני אשמח לפתוח אלבום תמונות לכל דורש שם תוכלו להזין כמה תמונות שתרצו. לגבי שרשורי תמונות בפורום, שרשורים שיהיו מיועדים אך ורק לתמונות יקובצו לשרשור אחד כל שבוע/שבועיים כך שמי שבכל זאת מתעקש לא להשתמש באלבומים יוכל לראות את התמונות.• נושאים לא רלוונטים לפורום ישורשרו מידי פעם לשרשור OFF.• בבקשה, לא לבקש או לפרסם לינקים להורדות לא חוקיות - הודעות אלו נוגדות את תקנון תפוז וימחקו במהירות האפשרית מהפורום. אם יש לכם לינק לגביו אינכם בטוחים, הוסיפו אותו להודעה תחת "כתובות נלוות" אותן אפשר למחוק ללא הצורך למחוק את כל ההודעה.טוב, הארכתי מספיק.אני מקווה שיהיה פה שמח כמו שרק אוהבי הדרמות האסייתיות יודעים לעשות שמח.ושוב,ברוכים הבאים לכולם

אודות הפורום סדרות אסיתיות

ברוכים הבאים לפורום סדרות אסייתיות!ב 29.05.2007 החליט ערוץ ויוה לעשות מעשה מוזר, לשדר דרמה קוריאנית בעולם שכולו דובר ספרדית. כל מי שנתקל בפרומו הרים גבה ומילמל "השתגעו שם בויוה..."כמעט שנה עברה מאז הפרק הראשון של "סאם-סון המתוקה", ויוה הבינו את הפוטנציאל והחליטו להקצות לדרמות הקוריאניות רצועה בויוה פלטינה בימי שישי מהשעה 15:10, בה שודרו עד היום גם "קופי פרינס" ו"פול האוס". ואנחנו? אנחנו, המכורים לא חיכנו אפילו שהדרמה הראשונה תגמר ומצאנו את עצמנו חופרים ונוברים בפורומים שונים ומשונים בכדי להשיג עוד פיסת מידע קטנה על הדרמות הקוריאניות וחלקנו אפילו פיתחנו אהבה גם למדינות השכנות, בראשן יפן וטייואן.התפזרנו מעט על פני קומונות ופורומים שונים, בעברית ובאנגלית, אבל הגיע הזמן להתכנס כולנו לבית אחד כמה נקודות לפני שמתחילים:כללי: • דרך ארץ - אין שום סיבה להשפיל מישהו אחר רק כי דיעותיו שונות משלך.• כל נושא לנוגע למשתמש ספציפי, אפשר להשתמש במערכת המסרים.טכני:• שרשורי תמונות - אני יודעת שיש הרבה שמאוד אוהבים שרשורי תמונות, אבל צריך להתחשב במספר דברים:א. ישנם עוד נושאים רלוונטים לפורום מעבר לשיתוף תמונות, ושרשורי תמונות ארוכים גורמים לשרשורים אחרים "להעלם" אי שם בסוף העמוד, אם לא לדחוק אותם לעמוד אחר לגמרי.ב. מהירות עליית הפורום - צריך להבין שדפדפן של הצופה מעלה את כל התמונות בעמוד שפתחתם, בין אם ההודעה סגורה או פתוחה, לכן אם יש הרבה שרשורי תמונות, יקח הרבה יותר זמן לדף הפורום לעלות, מה שלפעמים עושה את חווית הגלישה לבלתי נסבלת ויש שאפילו נמנעים מלהכנס שוב לאותו עמוד אם בפעם הקודמת לקח לו הרבה זמן לעלות.אני אשמח לפתוח אלבום תמונות לכל דורש שם תוכלו להזין כמה תמונות שתרצו. לגבי שרשורי תמונות בפורום, שרשורים שיהיו מיועדים אך ורק לתמונות יקובצו לשרשור אחד כל שבוע/שבועיים כך שמי שבכל זאת מתעקש לא להשתמש באלבומים יוכל לראות את התמונות.• נושאים לא רלוונטים לפורום ישורשרו מידי פעם לשרשור OFF.• בבקשה, לא לבקש או לפרסם לינקים להורדות לא חוקיות - הודעות אלו נוגדות את תקנון תפוז וימחקו במהירות האפשרית מהפורום. אם יש לכם לינק לגביו אינכם בטוחים, הוסיפו אותו להודעה תחת "כתובות נלוות" אותן אפשר למחוק ללא הצורך למחוק את כל ההודעה.טוב, הארכתי מספיק.אני מקווה שיהיה פה שמח כמו שרק אוהבי הדרמות האסייתיות יודעים לעשות שמח.ושוב,ברוכים הבאים לכולם
x
הודעה מהנהלת הפורום
נא לא לבקש ו/או לפרסם קישורים להורדות! - הודעות אלו ימחקו!!!
נא לסמן ספויילרים בהתאם! 
המשך >>

לצפיה ב-'סדרות חדשות בויוה פלטינה'
סדרות חדשות בויוה פלטינה
<< ההודעה הנוכחית
18/12/2008 | 18:50
5
48
שלום לכם, הכרתי את הפורום שלכם בעקבות "היהלום שבכתר" הממכרת.  גם לפניה צפיתי בסדרות הקוראניות ונשביתי בקיסמן.  בעקבות מה שקראתי בפורום על כך שלא יביאו יותר סדרות חדשות פניתי לחברת יס והוט וגייסתי את חברותי הצופות לעניין.  בקיצור ולעניין, מייס קיבלתי תשובה סתמית אך מחברת הוט קיבלתי את התשובה הבאה: מערוץ ויוה נמסר כי ערוצי ויוה כמו שאר הערוצים בטלוויזה פתוחים וקשובים למה שקורה בעולם הגדול ולמדנו לדעת שהסדרות הקוראניות העשויות למופת הן הדבר הבא בעולם סדרות הדרמה.  ההענות למוצר הזה היא עצומה בכל קנה מידה אפשרי, לצערנו לא קל להשיג סדרות קוראניות אך נציין כי לאחרונה נרכשו סדרות קוראניות נוספות וטלנובלה חדשה תחל ב-13.2 בויוה פלטינה.
אני מקווה שאכן נהנה בעתיד מסדרות חדשות  וסליחה על ההתפרצות.
סדרות אסיתיות >>
לצפיה ב-'סולחים לך ומזמינים אותך להשאר '
סולחים לך ומזמינים אותך להשאר
18/12/2008 | 19:25
1
ברוכה הבאה, אל תשארי סמויה, הצטרפי לפורום המקסים הזה
סדרות אסיתיות >>
לצפיה ב-'איזה כיף!!! כול הכבוד על היוזמה!'
איזה כיף!!! כול הכבוד על היוזמה!
18/12/2008 | 19:27
1
לצפיה ב-'תודה על החדשות '
תודה על החדשות
20/12/2008 | 19:00
2
ואני שמחה שהחלטת להגיב .

אולי הוט יפתחו לנו ערוץ שלם של סדרות אסיתיות ?
סדרות אסיתיות >>
לצפיה ב-'אני מקווה שגם "יס" יעשו מאמץ'
אני מקווה שגם "יס" יעשו מאמץ
20/12/2008 | 19:26
1
לי ייצא לכתוב ל"יס" בקשה באתר שלהם  שישדרו יותר סרטים אסייאתיים..
בתגובה הם שלחו לי אימייל שלא היה מובן בכלל, כלומר מחוק..

סתם מעצבנים

בכל אופן, מה איתך? כבר התגייסת?
(מקווה שלא אכפת לך ששאלתי..)
סדרות אסיתיות >>
לצפיה ב-''
21/12/2008 | 09:10
אני לא יודעת מה אם יס,אבל הוט כן נוהגים לשדר סרטים אסיאתים מדי פעם...

אעה לא,לא אכפת לי ^^.
עוד לא,בשלבים.אולי אפילו עם קצת מזל עד סוף פברואר אני אתגייס
סדרות אסיתיות >>

הודעות אחרונות

11:15 | 07.03.10 אור11 האחת
08:56 | 06.03.10 מיכל אבג
15:53 | 24.02.10 snowmusic
10:23 | 22.02.10 יובל הורוויץ
09:52 | 22.02.10 יובל הורוויץ
14:28 | 14.02.10 white angels
23:03 | 09.02.10 Bartal j
09:30 | 08.02.10 מיזו1
21:36 | 07.02.10 shayshalom65
10:38 | 03.02.10 khrui

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ