שאלה

שאלה

ביטוח תאונות אישיות איזה פוליסה היא טובה מאוד למבוטח מבחינת הסעיפים?כרגע יש שני הצעות מחברת ביטוח 68 שח ו100 שח לחודש ,ואני צריך סעיפים לפוליסיה שיהיה ממש שווה להצדיק את התשלום החודשי!
אני עובד פיזי 40 רווק נוהג במלגזות גם עושה הליכות ונוסע בכבישים ובריא באופן כללי !תודה על המלצות

ביטוח תאונות אישיות

זו לא שאלה של מחיר, זו שאלה של כיסוי, מה ההבדל בין ההצעה של ה-68 ש"ח להצעה של 100 ש"ח ?
תבקש הצעה מסוכן ביטוח שאתה סומך עליו,
שים לב, במידה ואתה בעל רישיון אופנוע, תבדוק שהפוליסה לא מחריגה תאונה מ-דו גלגלי.

היי

זאת הבעיה שאין על מי לסמוך והסוכן לא מנדב מידע ,וגם הנציג חברת הביטוח לא בדיוק מנדב מידע ,זורק לך את הצעה וזהו,מותר לי לרצות לשפר פוליסה נכון ?אני משלם על כך כל חודש,מה ניתן לשפר בפוליסת ביטוח תאונות אישיות ?
הינה הלינק זה מה שקיבלתי מהסוכן חברת ביטוח

שם הפוליסה :
הגנה עצמית 150
הגנה עצמית 200
הערות
מוות מתאונה
150,000 ₪
200,000 ₪

נכות מתאונה
150,000 ₪
200,000 ₪
עד הסכום הרשום
שברים
30,000 ₪
40,000 ₪
עד הסכום הרשום
כוויות
30,000 ₪
40,000 ₪
עד הסכום הרשום
סיעוד מתאונה
30,000 ₪
40,000 ₪
לאחר 90 יום המתנה
פיצוי יומי לאשפוז מתאונה
450 ₪
600 ₪
החל מהיום השלישי ועד חצי שנה
מחיר הפוליסה
66 ₪
86 ₪

נראה עלוב לא?

תאונות אישיות ונכות תעסוקתית

אני הייתי מרחיבה פוליסת תאונות אישיות ורוכשת כיסוי לנכות תעסוקתית (פיצוי כ-4,000 ש"ח בחודש במקרה תאונתי לאחר 14 יום המתנה)
והייתי בודקת את הכיסוי בגין אובדן כושר עבודה שברשותי,
פוליסת תאונות אישיות, היא פוליסה פשוטה, כוונתי היא שמכילה כיסויים די אחידים בשוק, אם אתה רוצה לשפר פוליסה כזו אתה צריך להשוות סכומים ועלויות בין 2 חברות ביטוח עם אותו סכומי כיסוי.

היי

יש לי קרן פנסיה ויש לי ביטוח אובדן כושר עבודה בהשרה שלחתי בקשה להקפאה ,אם בקרן פנסיה יש לי למה לשלם פעמיים?

אני בודק היטב היטב ולא ממהר לחתום חשוב לי שיהיה לי תשובות כתובות בפוליסה שאחר כך יהיה עם מי לדבר ולא אצטרך לקחת עורך דין ,אני הודיע לסוכן ונראה מה אפשר לעשות במסגרת הביטוח עם כלל תודה לך

למעלה