שאלה

שאלה

רציתי לדעת למי כדאי לעשות ביטוח סעודי?
נניח אני 37 בריאות תקינה ברוך השם רווק ושכיר!
ב.ביטוחי בריאות אם אני משלם למכבי 124 עבור מכבי שלי ומגן זהב למי שמכיר,האם נכון כיום לאדם רווק ובריא לקחת השלמות ביטוחי בריאות מחברתהביטוח?

תודה לכם

Itzik RDVC

New member
אין תשובה חד משמעית וזה תמיד אישי

אבל תזכור, שכאשר אתה צעיר ובריא ישמחו למכור לך ביטוחים ובמחיר סביר.

ככל שהגיל עולה ומה לעשות ורובינו עם הגיל מתחילות פה ושם בעיות רפואיות, לא רק שמחיר הצטרפות עולה, יש מצבים שחברת הביטוח תבקש להחריג דברים מסויים, או תבקש מחיר גבוהה יותר בגלל עליה בסיכון.
חשוב לזכור בעקר את נושא הסיעוד, בישראל כאזרחים אנו לא זכאים לשרותי סיעוד מהמדינה אלה אם מצבנו הכלכלי ושל הורינו וילדינו לא מאפשר את מימונם.

חשוב לשתשב עם סוכן ביטוח או יועץ פנסיוני ותבדוק את העניין.
לאחחר שתבין את האופציות השונות, העלויות ומה קורא אם אין, תחליט מה לעשות.

נאחל לך בריאות

לטעמי חד משמעית התשובה כן

ביטוח סיעודי הוא מהחשובים שיש.
בקרות מקרה ביטוח העלויות יכולות להיות מעל 10,000 ש"ח לחודש ועזרת המדינה היא כמעט אפסית.
היות והפרמיה קבועה בביטוח סיעודי ונקבעת בגיל ההצטרפות, זה בהחלט יהיה חכם להצטרף בגיל כמה שיותר צעיר.
&nbsp
עדי נאמן, מנכ"ל איל-נאמן סוכנות לביטוח בע"מ

היי

תודה על התגובה האם אתה ממליץ לאדם בוגר ובריא לעשות ביטוח בריאות וסיעודי כשיש לו מכבי מגן וזהב ומכבי שלי 124 תשלום חודשי למכבי?
ב. האם יש מצב בביטוח תאונות אישיות ואובדן כושר עבודה שהמבוטח יקבל גם מהמעסיק וגם מביטוח לאומי וגם מחברת הביטוח תשלום חודשי?
תודה לך

לגבי הסיעודי...

חד משמעית כן.
חשוב שתבין - זה שיש לך מכבי זהב/שלי לא אומר כלום להאם יש לך כיסוי סיעודי. זה בנפרד וחשוב שתבדוק עם מכבי לגבי הכיסוי הסיעודי שלך.
&nbsp
יחד עם זאת, לכיסוי הסיעודי של קופות החולים (החל מיולי 16 הכיסוי זהה בכל הקופות) מספר חסרונות משמעותיים -
1. סכום הביטוח הוא רק 5500 ש"ח.
2. קופת החולים/חברת הביטוח תפסיק לשלם לאחר 5 שנים.
3. הכיסוי לא כולל מקרה סיעודי כתוצאה מתאונת דרכים או תאונת עבודה.
&nbsp
לגבי החלק השני של שאלתך - אני לא בטוח שלגמרי הבנתי את כוונתך. בכל מקרה, יש פוליסות אובדן כושר עבודה בהן יש התקזזות מול ביטוח לאומי ויש כאלה בהן אין.
&nbsp
עדי

היי

תודה לך על התגובה !אשמח לדעת האם נכון לי כיום כרווק בוגר לשלם על ביטוח סיעודי כל חודש כשיש לי מכבי מגן זהב משלים ?אני אבדוק מול מכבי מה זה כולל ואז נשווה מול חברת הביטוח!
יש ביטוח סיעודי שממנו ניתן לממן שכר למטפל פיליפיני?
ב.יש לי ביטוח אובדן כושר עבודה אני רוצה לקבל בממקרה הצורך חליליה גם מהביטוח של המעסיק וגם מביטוח לאומי וגם מחברת ביטוח זה אפשרי כיום לקבל את זה?

תודה לך

לדעתי כן

לכיסוי של קופת החולים יש מספר חסרונות ולכן חובה להשלימם בכיסוי פרטי. תוכל לקרוא על זה כאן - http://bit.ly/2bDN5mw
למעלה תוכל לנווט בין פוסטים אחרים שלי בנושא.

לגבי האכע- תלוי בפוליסה עצמה. בהחלט ניתן לבטל כפילות עם ביטוח לאומי.

בהצלחה!
עדי

היי

רציתי לדעת יש פוליסות אובדן כושר עבודה שבו ניתן לקבל בשעת הצורך מביטוח מעסיק מביטוח לאומי ומחברת הביטוח?
אך נקראת פוליסה כזאת?תודה לך

נראה לי שאתה מערבב כמה נושאים

אני ממליץ לך ללכת לאיש מקצוע שיעזור לך במה שאתה צריך.

למעלה