עד כמה אמין החומר מהמסלקה ומה באמת נחיצותו לייעוץ?

ruven7

Active member
עד כמה אמין החומר מהמסלקה ומה באמת נחיצותו לייעוץ?

yossi2323

New member
לרוב אמין, מאוד נחוץ

אמינותו גבוהה, אם כי מדי פעם גיליתי טעויות ולכן חשוב לבדוק האם אתה מכיר תכניות אחרות.
המידע מאוד חשוב לתהליך הייעוץ\תכנון כיוון שתהליך מסודר עושה בעצם בדיקה של מה יש לך לעומת מה שאתה רוצה וצריך, והחלק של הנכסים (מה יש לך) מגיע מהמסלקה.
נקודה חשובה נוספת - היום זו חובתו של הסוכן\יועץ\משווק להסתמך על הבדיקה הזאת.

ruven7

Active member
תודה ושאלה נוספת-האם דוחות תקופתיים מהחברות הם תחליף מספק?

והאם אני יכול להוציא אותו לבד או עדיף שאיש מקצוע יעשה זאת עם סיסמה ותמורת סכום לא גבוה

yossi2323

New member
מספק למה?

אני בכל מקרה ממליץ על הבדיקה במסלקה - העלות של הוצאת החומר מגיעה למקסימום 40 ש"ח. העלות של ניתוח החומר וכו' - ממש לא.
שים לב גם שאם אתה מתבסס על דו"חות בלבד יכול להיות שתשכח חברת ביטוח כזאת או אחרת, לדוג' קופ"ג קטנה שלא זכרת וכו'.
וכמובן שאני חייב להדגיש שוב: על פי החוק אם אתה נפגש עם בעל רשיון לקבלת הצעה למוצר פנסיוני הוא מחוייב לעבור דרך המסלקה.

ruven7

Active member
מספק לדוחות ומאפשרים בדיקת התיק

יש לי בדיקת מסלקה חינמית בסיסית ומצאתי בה כספים אבודים.
מוזר שרק 40 ש"ח, בחברה שהתחלתי לפעול מולה רוצים שאשלם הרבה יותר אם ישלחו לי את החומר ולדבריהם מדובר בדוחות מפורטים מאד. ייעוץ אישי + הכנה מוערכים כרגע ב6 שעות סה"כ.לא ברור לי מדוע,זה לא שיש לי עשרות קופות.

שליפת החומר עולה כאמור 40 ש"ח

ייעוץ כולל מעבר על החומר ופגישה עם הלקוח ועולה כסף.
במידה ולא מתאים לך לשלם אתה יכול לקחת לבד את דו"ח המסלקה ולנסות להבין ממנו מה יש לך ומה מומלץ לעשות.

ruven7

Active member
התשלום הראשוני לא כלל פגישה

ברור שאני מוכן לשלם וראוי לשלם לבדיקה מקצועית אבל סכומים סבירים ולא את הסכומים המופרזים שדרשו ממני.
מצאתי מי שיבדוק בצורה מקצועית בתשלום הגיוני.

למעלה