תקענו דגל היום

Manty

New member
מאד מאד מרגש לקרוא את כל התגובות

היה סיקור תקשורתי? ניסיתי להכנס לקומונה (כתבתי בקשה) אך עדיין (יומים אחרי) לא קיבלתי אישור.. אולי בכל זאת?

לא היה סיקור תקשורתי

גורמי תקשורת שונים טענו שזה נפוץ ורגיל מדי כדי להיות חדשות.

היום היה לי מדהים

אנשים שאלו שאלות. חילקנו עלונים. היו אנשים נחמדים יותר, נחמדים פחות. אבל מה שהכי חשוב היה זה אנחנו. אנחנו כולנו היינו יחד. הרמנו מבצע שבחלומות הכי פרועים שלי לא חלמתי שיצליח. אני חושבת שזה אומר הרבה מאוד.

doron1955

New member
תודה ../images/Emo201.gif../images/Emo142.gif../images/Emo7.gif../images/Emo6.gif

אכן מאוד מרגש הבוקר מוקדם בבן יהודה אני על אופניים אישה בהריון מתקדם עברה מהורהרת עברה לי מחשבה אולי לתת לה גלויה.. מהאינרציה של התערוכה חשבתי מה פתאום להפריע לה בחיים והיא חצתה נסעתי אחריה והושטתי לה גלוייה מה זה היא שאלה זה בשבילך אמרתי בהתרגשות היא לקחה את הגלוייה ואמרה תודה ..בתקופה שהתודעתי לנושא ברית מילה הרגשתי דחיפות כולם אומרים תשמע זה תהליך ארוך ובכל אופן בהרגשה כל פעם שמתרחשת ברית מילה יש חירום מסויים והריי זה מסוכן ומפחיד רגע החיתוך הוא הבלתי נודע הכל חי ונושם דינמי וגם ספונטני והרי חלקים נכבדים בסיסטם שלנו עובדים על שרירים בלתי רצוניים ואולי אפילו מחשבה בלתי רצונית כמו הרצון הזה לדבוק במילה מישהי בהריון..שהוצעה לה גלוייה הרימה את הראש לשלט עשתה לא והמשיכה כשהיא מסננת ...אני לא מוותרת ליבי נחמץ כמו המלכה בעליזה בארץ הפלאות שהדהימה אותי כשהזדעקה בנונשאלנט ערפו את ראשה ! ! ..אני מעריך שהכאב העמוק והקשה מידיי של האם שנאלצת לוותר על הרגש האימהי העז להגן ולגונן גם לוותר וגם לגונן במשפט שלמה מטורף הסכין נשלפת אבל בעליזה זה סתאאם ובשלמה זה גם סתאאם אבל אצל בעלת הגב שמתרחק ממני בצעדים בטוחים זה לא סתם

aFish

New member
וואוו..מרשים ביותר.

הופעה מכובדת...באמת כל הכבוד

אבא גאה

New member
נפלא. מרגש לקרוא

דרך ארוכה עברנו תודה לכולם הלוואי והייתי בארץ לעזור לכם

רינתפ

New member
נשמע שהיה נהדר! כל הכבוד!../images/Emo106.gif

איזה כייף לכם, ראיתי כאן ביום שלישי את שרשור ההתארגנות וממש נפעמתי. חבל שלא יכולתי להגיע אבל אני מתאוששת בימים אלו מניתוח
ונסיעה לת"א היא משימה בלתי אפשרית. הדוכן נראה נפלא!
(וגם התמונה שלו כאן) בנתיים אני מחלקת לנשים בהריון שסובבת אותי בימים אלו את הגלויות ששלח לי ערן. השבוע נתקלתי בתגובה שקצת הפתיעה אותי, חברה שנתתי לה את הגלויה ימים ספורים לפני מועד הלידה, אמרה שהיא חשבה על זה, והיא ממש לא רוצה לעשות ברית היא לא רואה בזה שום דבר בריא וגם המסורת לא ממש מעניינת אותה. אבל.... היא לא רוצה להיות הסנונית הראשונה באזור שלהם, להיות שונה ולכן היא מתכננת לעשות ברית (עם מוהל שהוא כירורג שעושה אילחוש). התינוק עוד לא נולד, אולי היא תשנה את דעתה בעקבות הגלויה.
שבת שלום

אורית ג.

New member
החלמה מהירה!

לי עדיין אין אומץ לתת גלויות לחברות
וכבר ביום שישי הבא עלינו לטובה אני מקוה שלא יזמינו אותי לברית.

**סיגל**

New member
לעיתים רחוקות אני מצטערת שאני לא גרה במרכז...

כל הכבוד!!
מאוד מרגש. באמת דרך ארוכה מאז שהרגשתי "בודדה ומותקפת" לפני 9 שנים כשהייתי בהריון והעזתי לומר שאני לא רוצה לעשות ברית. עכשיו אני ממש גאה להיות שייכת ל"קבוצה הזאת של הפסיכים"...

doron1955

New member
../images/Emo8.gifמצאתי קריקטורה

שמופיעה על אחד העלונים שהפיק רני כשר וגם תרם עלונים גלויות וכרטיסים מצויינים למאמץ והרבה תודה לו

אורית ג.

New member
../images/Emo13.gif דורון היקר יופי של עבודה

חבל שלא הצלחתי בסוף לבוא, החיים מועכים אותי למקומות אחרים לגמרי ואין אויר. הדוכן נראה יפהיפה ומקצועי. תודה ענקית לכל אלה שהיו ונתנו ופעלו מאחורי ומלפני הקלעים! מדהים. לא פחות. מבחינתי הגשמתם חלום עתיק שלי. כן, אף פעם לא חלמתי על בראד פיט.
למי שמתעניין.

למה מה רע לך בבראד? טוב, אם הוא בא-

שילחי אותו אלי
מי זה בכלל בראד פיט|משתוממת| זה נשמע לי מוכר אבל בחיי לא יודעת מי זה. אפשר תמונה?

אורית ג.

New member
אני לא יודעת . פשוט תמיד בכל הסקרים

האלה בפורומים "עם מי היית רוצה להתעורר בבוקר" וזה, הרבה אומרות או אומרים בראד. אז אמרתי גם. כזותי , סטנדרטית אני.

אבא גאה

New member
מה שיפה בחלומות

זה שלא צריך להגביל אותם. אין שום מניעה שתחלמי להתעורר בבוקר לצידו של בראד פיט (שדרך אגב זה רק קוד, כי מה זה להתעורר בבוקר לצד מישהו? הוא מסריח מהפה ומזיע ובעעעעע) הרעיון הוא לרמוז שכל הלילה היתה חגיגה בין הסדינים. בקיצור, אין שום מניעה לקום בבוקר לצידו של בראד פיט ולהגיד לו "מאמי, תכין קפה כי אני חייבת לרוץ לתערוכת מוותרים על ברית מילה" את רואה? תשלבי חלומות.....

למבי

New member
אין, אין על בראד פיט - לוקחת אותו עם עורלה וב

ובלעדיה....

למעלה