תקענו דגל היום

תקענו דגל היום ../images/Emo222.gif../images/Emo106.gif

אם זה נשמע קצת מתלהב, זה כנראה באמת כזה... לדעתי הדוכן בתערוכה הוא הצלחה נפלאה. הוא נראה נהדר עם הפוסטרים ששלי שלי דאגה להדפיס, המון אנשים הביעו עניין, היו דיונים נהדרים, ואף ויכוח מתלהם (לפחות אני לא נתקלתי בכזה). הנוכחות שלנו שם התקבלה בטבעיות ובשקט. פגשתי שם שלוש נשים שאמרו שלא מלו את ילדם, אבל לא מכירות את הפורום או את קה"ל, ועוד המון אנשים שהקשיבו בעניין ולקחו חומר לקריאה. פגשתי דולה שאמנם מלה את בניה, אבל הרגישה שהיא "עושה משהו בניגוד לרגשות האימהיים שלי", ומתכוונת ללמוד את הנושא ולספר לנשים שהיא מלווה על האופציה הזאת. ופגשתי המון אנשים ששאלו: מה, לא מלים? אז מה כן עושים? היה אפילו מישהו שהסתכל בעיון באחד הפליירים ואז שאל: אתם מפרסמים מוהלים?
והבונוס הכי גדול היה לפגוש פנים אל פנים את האנשים שמאחורי הניקים.... כל הכבוד לכל מי שתרם והשתתף, בין אם פיזית ובין אם "רוחנית"! בהצלחה מחר

kseniali

New member
../images/Emo45.gifמסכימה איתך

היה מצויין. גם לראות את הפנים של אלה שלא ידעו מאיפה זה בא - היה כיף. יש אנשים שלא חשבו שיש שאלה אם לימול - עכשיו הם לפחות יודעים שיש. וגם כיף היה להרגיש, שלמרות שהמון לא מסכימים - שמתחילים לקבל את זה, שיש גם אחרת.

aFish

New member
../images/Emo45.gif ככה זה נשמע

גם בתיאור שקיבלתי בבית
. כל הכבוד
וסחתיין על היוזמה

אכן

היה מעולה. הנציגות שלנו היתה מאד מכובדת. בהזדמנות הזו אני גם מתכבד להודות לכל מי שהגיע והתנדב. היום עשיתם מעשה משמעותי מאד למען הנורמליזציה של תופעת האי מילה בישראל. הנוכחות שלנו בלטה מאד ואני בספק כמה אנשים הצליחו לעבור בתערוכה מבלי לפגוש בזרועות הפרסום הארוכות שלנו. ואל תשכחו: יש גם את מחר

steelight

New member
היה נהדר

היה נחמד להכיר את האנשים, היתה אווירה מצוינת, נלחמנו על כל ערלה (או משהו כזה). עכשיו אני יכול להתאים פנים להודעות. הפלאיירים היו מצוינים ועשו את העבודה, השלטים היו ברמה. אני תוהה אם כדאי להוסיף איזו הודעת פתיחה נעוצה, משהו כמו "שלום לכל מי שהגיע לכאן מכנס תשעה חודשים, זה הפורום, נעים להכיר, זה המילון, כדאי לקרוא כאן וכאן, הנה מאמר או שניים שאולי שווה לקרוא, ובכלל, תרגישו חפשי לשאול כל דבר ולהעלות כל נושא." להתראות מחר

אגב, זה רעיון

כי חילקנו הרבה פליירים של הפורום שזכו להצחלה והיו לפחות כמה אנשים שאני זוכר שאמרו שיבואו לבקר בפורום.

shapir1

New member
אני גם חשבתי על זה.

ציפור, אולי אפשר לכתוב הודעה כללית כזו ולנעוץ אותה לטובת המבקרים?

אין לי כ"כ זמן..אם מישהו רוצה לכתוב

לי רעיון במסר אישי, ואני אכתוב ואנעץ. הראש שלי לא פנוי לזה כרגע "נפשית"...חחח...

אני מגיעה מחר

מתרגשת מאוד. אין לי ספק שזה שונה לעמוד פנים מול פנים עם אנשים.

POOH*

New member
בהחלט כל הכבוד לכם...

היינו זמן קצר נורא [לילדים נגמרה מהר הסבלנות] אבל בכל זאת הספקנו לראות... ולהתגאות.. POOH

sindra

New member
אנשים גדולים

האנשים של הפורום שהיו אתמול הם אנשים גדולים לדעתי. בנחישות בנועם ובאומץ, בלי מורא ובלי התנצלות, הגישו חומר הסברה לבאי התערוכה ושוחחו איתם על אי מילה. כל הכבוד לכם, לכל מי שהיה בדוכן, לכל מי שהסתובב וחילק עלונים וגלויות, לכל מי שדיבר עם אנשים פנים אל פנים.

../images/Emo45.gif../images/Emo106.gif../images/Emo47.gif../images/Emo24.gif!!!!!!!!!!!!

עומדות לי דמעות בעיניים למקרא הדברים! מי פילל ומי מילל? לפני 7 וחצי שנים חשבתי לעצמי שאני ממציאה את הגלגל כשהחלטתי לא למול את בני הקטן, אח"כ גיליתי שגם חברה שלי במקרה לא מלה שנה לפני, אח"כ היא הביאה לי את המאמר של חנוך, ודרכו מצאתי עוד, עשינו טלפונים חבר הביא חבר והוקמה קה"ל, היו מפגשים, אתרי אינטרנט ופורום והופ! יש דוכן רשמי בתערוכת הכנה ללידה שבה עומדים בכבוד ובגאווה הורים לילדים שלמים ואנשים שסתם אכפת להם, מאחורי כרזות חד משמעיות, מחלקים פליירים, מסבירים! אין קטטות וסתם מגיעות לדוכן עוד 3 אמהות לילדים שלמים שאפילו לא שמעו על קה"ל!!!!!!!! וואוו!!!!!!!!!!!!!!!! אני חייבת להוריד את הכובע בפניכם, על עצם הרעיון, על התעוזה, על הביצוע, על פעילותכם השקטה שנעשית בלי רעש וצלצולים מאחורי הקלעים, ובקיצור על הכל! עברו שנים רבות ומה שקורה היום מראה כי הזמן נוצל היטב וישנה התקדמות שלא היתה אפשרית בלי המאמץ הרב שהושקע! וזה המקום להודות גם לאורית ג. שהקימה יש מאין באותה תעוזה את הפורום הזה ב- IOL והעבירה אותו לתפוז, למנהלות שבאו אחריה (ולמרות חילוקי הדעות שהיו מידי פעם זה המקום לומר שצדקתן, וכל הכבוד), לכל הפעילים מקה"ל ושלא מקה"ל, לדורון ששכר את הדוכן, לחתול הצ'שייר ואבשלום שמחיים את העמותה, לכל מי שתרם מכספו ומזמנו! לכל מי שהכין וטרח וחשב והמציא, לכל מי שבנו אתרים - על חשבונם ומזמנם, לכל מי שנחשפו והתראיינו במהלך כל השנים, לכל מי שטרחו להגיע למפגשים ולמי שהסכימו להחשף טלפונית למתלבטים, ולכל מי שמשתתף בפורום! אני רוצה להודות אישית בשמי ובשם בני השלמים לכולם על הכל! מי יתן וירבו כמוכם וכמו בנינו בישראל (ובעולם כולו
) זהו, סליחה אם הייתי רגשנית מידי!

ובקשה קטנה:

אם אתם "צדים" עוד כאילה שלא מלו ואין להם קשר עם קה"ל נסו לעורר עניין ולקחת פרטים, כדי שנוסיף אותם אלינו.

חדוה123

New member
אני פגשתי

אמא לשלושה בנים שלא מלה את שלושתם. היא סיפרה לי שהגדול בן 6 ואז זה באמת היה חריג, אבל לבן הקטן בן השנתיים יש כבר כמה חברים לא נימולים וזה לא יוצא דופן בכלל. בנוסף היא סיפרה שרבים מחבריהם התייעצו איתם בנושא ולא מלו בסוף. סיפרתי לה על קה"ל ועל הפורום אבל היא לא הרגישה שום צורך להצטרף.....

shapir1

New member
../images/Emo45.gif בהצלחה היום לכולם!

והלוואי והייתי יכולה לתרום יותר מזמני... לצערי אתמול זה לא ממש התאפשר (בגלל הקטן שדרש את תשומת לבי), והיום כנראה שלא נגיע. כל הכבוד לכל מי שתרם והשתתף בכל דרך שהיא

למעלה