אתר חשוב מקיף ומעניין נגד ב"מ שלא הכרתי

trilliane

Well-known member
מנהל
לא הכרתי, אבל אני לא מחפשת אתרים זרים (יש הרבה, לא חסרים).

אם כבר עיינת / התעמקת בו, תוכלי לשתף מה מצאת מעניין בו? (כלומר באופן מיוחד, דברים שאין באתרים אחרים).

MotheRonit

New member
אני לא פנויה כרגע להיכנס לפרטים אבל עצם ה"כותרת" שלו

- מאמריקה ועל ידי רופאים -
נותנת לו תוקף כפול
(המסר שלי קצת מעורפל אבל אנסה למצוא מילים מדויקות יותר בהמשך)

trilliane

Well-known member
מנהל
הכותרת מבטיחה, השאלה אם האתר מקיים... מעיון ראשוני לא מצאתי

בו מידע שלא ראיתי באתרים אחרים (ואני לא מתייחסת כרגע לטיפול בערלה, את זה לא בדקתי). בפרט הציק לי שהנימוקים הראשיים נגד מילה היו מוסריים. אמנם גם הנימוק הראשי שלי הוא מוסרי, אבל אני לא צריכה דווקא רופאים כדי שיסבירו את הפן המוסרי, בנקודה הזאת אין להם יתרון. בנימוקים האחרים לא ראיתי הפרכות איכותיות ומגובות במחקרים לגבי הנושא הרפואי. אולי זה מסתתר אי שם, אבל במה שעיינתי זה נראה פשוט עוד אתר עם שם נהדר.

MotheRonit

New member
מן הסתם המידע חוזר על עצמו - אי אפשר להמציא את הגלגל

מחדש :)
אבל מעבר לעובדה שזה ממש (מאגד) מקיף לדעתי זה כן משנה את ההתייחסות של הקוראים כשזה מובא להם על ידי רופאים ולא "סתם-אנשים-רגילים-שמתנגדים-למילה"
- במיוחד לעניין נייר העמדה של ארגון רופאי הילדים משנת 2012 (שהרבה אוהבים להישען עליו בתור תימוכין לטענה "זה בריא") שזוכה שם לביקורת נוקבת/מפריכה.
* דווקא בחלק ל"מקצעונים" (שחשוב שגם הורים ידעו את המידע שם.. אני מקווה שהניסוח הזה לא מונע גם מהדיוטים להציץ בחלק הזה
) יש יותר
מידע רפואי http://www.doctorsopposingcircumcision.org/for-professionals/alleged-medical-benefits/
ופיזיולוגי/אנטומי
> ואהבתי במיוחד את הפרק על "אתיקה רפואית" שאולי הוא זה שמהווה חידוש מרענן באתר (הוא אמנם עולה בדיונים אבל ממה שראיתי זוכה להתייחסות מועטה עד בכלל לא באתרי המידע)
&nbsp

תודה! היתה לאתר כתובת ישנה שהופיע במאגר קשורי הנגד שלנו

נסיתי לעדכן את כתובת האתר וכל הקישור נמחק לי

מישהו יודע איך למצוא את גירסת ה"קאש" שלנו בקישורי הנגד? היה לנו תיאור יפה לאתר זה ותולדותיו...רק הקישור לאתר עצמו לא היה עדכני. מחקתי הכל בטעות

An0nym0us

New member
העתקתי את התיאור שהיה (אני מניח שלזה התכוונת)

אתר של אירגון רופאים המתנגדים למילה
&nbsp
זהו אתר של ארגון של רופאים המתנגדים לברית מילה שבסיסו בפקולטה הידועה ביותר בארה"ב לרפואה, באוניברסיטת וושינגטון בסיאטל וחברים בו גם רופאים ממדינות אחרות ברחבי ארה"ב וקנדה. באתר מאמרים, סקירת ספרים בתחום, הצעה לתוכנית לימודים על הנושא בבתי ספר לרפואה והפניה למקורות לצורך יצירת תוכניות לימודים כאלה, קישורים לאתרים אחרים בנושא ועוד.

An0nym0us

New member
בגוגל:

בתוצאות החיפוש, ליד הלינק (טקסט ירוק), יופיע משולש (ירוק קטן) שממנו מגיעים לעותק השמור.

18 פאולה

New member
באמת אתר מצוין

גם אני גיליתי אותו רק לאחרונה והוא פשוט מצוין.
הוא מסביר בצורה מפורטת ומאד מאד מקצועית הרבה דברים. את רוב הדברים אני חושבת שרוב חברי הפורום כאן כבר מכירים, אבל מאחר וזה אתר של רופאים שרובם אמריקאים, זה חשוב באופן מיוחד (כמו שרונית כתבה) במיוחד בדיונים עם רופאים או אנשים אחרים שמתעקשים לנופף את המילה בארה״ב והמסמך של איגוד רופאי הילדים האמריקאי שטוען שהיתרונות של המילה עולים על החסרונות. כמו כן, מה שהאתר גם מספק בצורה מאד יסודית ורצינית זה הנחיות לגבי טיפול בילדים שלמים, מידע שהוא קריטי להרבה הורים לילדים שלמים (יש הרבה יותר מדי פוסטים של הורים לילדים שלמים שנתקלים ברופאים בורים שמפשילים בכוח את העורלה, פוצעים את הילד ועוד מנחים את ההורים להמשיך ולהפשיל כדי לנקות ובכך גורמים נזק נוסף). מניחה שמי שרוצים גם יכולים ליצור קשר להתייעץ עם הרופאים הללו, שזה גם יכול להיות משמעותי.

An0nym0us

New member
מוכר לי

ואני נוטה לשתף אותו כי הוא באמת מתייחס להכל מהכל.

למעלה