"הישראליות" על (ברית) מילה

גם לי שלחו את זה, מישהו מבין מה זה הדף הזה?

זה מהטלויזיה? סידרה? מי יזם את זה? נכנסתי ל'אודות'ולא כתוב שם כלום.

אשמח לפרטים לצורך תיעוד הקטע בכלי הפורום.

תשובה לסרטון מהפייסבוק של רני כשר

מדהים להיווכח כמה מיתוסים והסברים לא רציונליים והזויים מעורבים בדעה של כל הבנות הללו שמחייבות את הברית (מלבד לאה, כמובן).
&nbsp
1. סוף סוף אפשר לגרום גם לכם, הגברים, שאתם תסבלו. [וואלה!? לכן את עושה את זה לבן שלך שכרגע ילדת, הגבר היחיד בעולם שהיה לפני שנייה חלק מגופך...]
2. המראה של פין שלם הוא דוחה... [כן, והווגינה השלמה שלך מלכת היופי...]
3. מה מבדיל בינינו לבין הגויים, כאילו? [האמת - כלום. הכל אותו דבר מלבד צורת איבר המין של הגברים שבינינו...]
4. אין מה לעשות. מהתורה, אי אפשר לוותר על זה. ["...אבל על כל שאר המצוות - נוותר בשמחה!"]
5. זה דברים שאנחנו צריכים לעשות אותם. זה משהו שהכתיבו לנו. ["...ואני כל הזמן עושה דברים שצריך לעשות והכתיבו לי..."]
6. ברית מילה זה בעצם להטביע בגופך את הקשר שלך לקב"ה. [אומרת בחורה, שכנראה חשוב לה הקשר שלה לקב"ה, אבל היא יכולה לממש זאת לא על עצמה אלא על מישהו אחר - בנה העולל שכרגע ילדה...]
7. זה עניין של היגיינה. זה מקום שיכול לצבור חיידקים; זה בריא לכל מה שקורה שם למטה; זה בריא, זה אסטטי, זה עדיף ככה. [בואו נבדוק רגע מה קורה שמה למטה אצלך, בחורה יקרה. שנספור כמה חיידקים?]
8. אני רוצה שהבן שלי ירגיש שיש לו זין נורמלי. [והמשמעות של "נורמלי" זה שקוצצים לו 50% מהעור של איבר המין שלו. וואלה!]
&nbsp
יש למישהו סיבה באמת טובה שאוכל להתחבר אליהם, בתור אדם בוגר וחושב, שיודע להפריך עובדות מסולפות, ולא מתחבר כל-כך לקב"ה?
&nbsp
רני כשר

למעלה