39% מתנגדים למילה לפי סקר של טמקא בכתבה בעד ונגד מהבוקר

39% מתנגדים למילה לפי סקר של טמקא בכתבה בעד ונגד מהבוקר

נהדר, פשוט נפלא. כמובן שהאנשים שעונים על הסקר אינם מייצגים אבל לא יכולתי לקוות להעלאת הנושא והצגתו בפתיחות דעה כמו שזה נעשה, בוודאי שלא לפני מספר שנים. עוד נקודת ציון משמחת לכל הפעילים.

מפריעה לי הבורות בנושא עיקר ההנאה המינית שיש עם הערלה ושנגזלת בגלל בורות ופחד. אבל לך תגיד את זה לאנשים.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4801093,00.html

תודה, נהדר שעוסקים בזה

חבל שלא העמיקו יותר בשיקולים אבל מילא, כל כתבה לטובה.

מזעזע לשמוע אמא מדברת על חיתוך איברים, כאילו שמדובר בירקות.

היא עומדת בשמחה מול המצלמה, ובטמטום בלתי נפתס, אומרת שהיא בעד חיתוך אברי מין, רק בגלל שזה נראה לה יותר אסתטי...
אישה מזעזעת ומבחילה, שהשכל אצלה בכלל לא בתפקוד.

יש הרגשה שהיא עם אופי של מנהל בית מטבחיים, שבשבילה חיים, סבל, או רגש של תינוק, הם סה״כ אמצעי להשגת כסף או שימור מסורת.

MotheRonit

New member
אני החלטתי לנקוט בטקטיקה חדשה: במקום לומר שאנשים ש

1. אתם צבועים. כי לא תבצעו ביילוד שלכם אף ניתוח "אסתטי" אחר, נכון??
2. אתם באמת לא מסוגלים להבין שזו תפיסה נרכשת/מושרשת?? אפילו אני מודה שאיבר ערל בעיני מוזר. אז. זו סיבה לחתוך לילד שלי את הז.......... ???!
&nbsp
.. אז אני אומרת להם: זה לא שאיבר נימול הוא אסתטי (זאת אומרת יבש ומצולק. זאת אומרת זה לא אמור להיראות ככה!!!!!!!) אז ככה או ככה שיא היופי זה לא... וזה לא מענייננו או לקביעתנו אם איבר המין של הבן שלנו יפה או מכוער...
&nbsp
אז ניתוח פלסטי לתינוק בן 8 ימים נשמע למישהו הגיוני???

אני הייתי ממש רוצה

לראות את האימא הזו יושבת בעוד 20 שנה עם הילדים הבוגרים שלה, ולראות איך תיראה לה הדעה של עצמה על הליך שלא הולך להיות לגיטימי בהרבה ממילת נשים של ימינו, בוודאי בקרב חילונים, ואיך היא בכלל מצליחה לתרץ את התרבות ההזויה שהביאה אותה להשחית את גופם.

trilliane

Well-known member
מנהל
כרגע זה 40%–60%, וזה לא מפתיע אותי כי גם בתגוביות ב-YNET

לכתבות בנושא מילה רואים תגובות מעודדות. זה כנראה מכיוון שאנשים כמונו משתפים אותן ולכן הן מוזנות בעיקר במתנגדי ברית מילה (כפי שכתבת, לא ממש חתך אוכלוסייה מייצג), ועדיין, זה נעים לראות.
מסכימה עם הנקודה שלך – עצם העלאת הנושא חשובה, והעובדה שהתקשורת מרבה לעסוק בו בשנים האחרונות גם היא מעודדת מאוד.

&nbsp
&nbsp

למעלה