בבקשה תמיכה

בבקשה תמיכה

אני מבית דתי, בנזוגי לא יהודי.
במהלך ההריון הייתי להוטה שלא נחתוך: התעקשתי מול הורי ומשפחתי וגם את בן הזוג הייתי צריכה לשכנע...
אבל עכשיו שהילדון כאן והיום השמיני הגיע מוצאת עצמי פתאום מטילה ספק בהחלטה שלי! האם משהו היה במצב דומה?
החלטה כזו חשובה ורוצה להרגיש שלמה עימה :/

She Dolphin

New member
שלום לך, ומזל טוב

את צודקת, זאת באמת החלטה חשובה וחשוב להיות שלמים איתה. ודי ברור למה הספק צץ לו ביום השמיני שידוע כיום שנוטה להיות קצת משברי עבור לא מעט הורים שלא מלו את בניהם. הבשורות הטובות הן, שברוב המקרים, אחרי שהיום המסוים הזה עובר, חולפת איתו גם ההרגשה הקשה ואפשר להתחיל את החיים עם התינוק בנחת

אם תוכלי להגדיר מה הסיבות לכך שאת מטילה ספק בהחלטה לא למול את בנך, זה יעזור לגולשים כאן להתייחס ולייעץ.
אני משערת שיש קשר לרקע הדתי שלך.. אם כן, את מוזמנת לכתוב קצת על תחושותיך כדי שניתן יהיה לכוון לצרכים שלך.
תישארי איתנו?

18 פאולה

New member
שולחת חיבוק תמיכה ענק!

מצטרפת למה שכתבה הדולפינה וושלחת לך חיבוק ענק של תמיכה.
אני לא יודעת מאיפה מגיע החשש פתאום ואם זה קשור אולי לפחד לא רציונאלי מהיום השמיני. תזכירי לעצמך למה לא רצית למול אותו - כל הסיבות בגללן החלטת שלא לעשות זאת, עדיין תקפות.
וכמו שהדולפינה כתבה, יש הרבה הורים שפתאום קצת חוששים או דואגים ביום השמיני. אני מודה שגם לי עבר איזה פרפר קטן בבטן ביום השמיני. וברגע שהיום השמיני עובר, עוברת לחלוטין גם אחרונת הדאגות (בהקשר הזה... ואז מתפנה מקום לכללללל הדאגות האחרות לגוזלים הקטנים שלנו :))
חיבוק חם!

חייבת להחליט מחר

עקב זיהום לא ניתן היה למול עד עכשיו- וחייבת להחליט מחר!
הספק בעיקר קשור לאשמה ועצב על כך שבננו לא יתקבל בקהילה באותה קלות כמו אחותו (אבא שלי בירך את הולדת ביתי בבית הכנסת למשל, אך בן לא נימול לא יברכו). גם שבן זוגי לא יהודי אז יש לנו פחות קשר ליהדות כך שלא למול זה מרחיק בהרבה יותר (ביחס למי ששני הורים יהודים) -לא רוצה להרחיק מיהדות ומסורת אבל מתקשה עם אקט המילה...

למעלה