אז הנה משהו שאפשר לעשות לגבי הריח שעולה מהערלה

אז הנה משהו שאפשר לעשות לגבי הריח שעולה מהערלה

לפני כמה זמן היה פה דיון על הריח המסריח של הערלה ועל כך שמדובר על בעייה מרתיעה שדוחפת הורים צעירים להסכים להשחתת איברי בניהם. שאלתי פה ולא קיבלתי תשובה על מה אפשר לעשות עם הנושא העדין והמורכב הזה. רציתי לקבל תשובה של שרברב חסר רגש אבל כנראה שאין כאלה פה וכלל לא ענו לי.

ועכשיו ראיתי את הסרטון הזהhttps://youtu.be/eUFEHECr9s0 בו צעירים אמריקניים רגישים, מודעים, מורכבים חברתית ומתוקים דיברו על הנושא והקשבתי להם תוך כדי שאני נאלץ לחשוב על משאיות, אלות, קסדות וכאלה דברים. תסלחו לי, אבל האנשים האלה בלתי נסבלים. ולמרות זאת, מכיוון שעלי לנסות לשבור לאנשים פה את המשענת הנפשית שלהם לגבי מנהג עתיק ודאגתם הגדולה של הוריהם אז קראתי שם את התגובות עד שלבסוף נמצאה התשובה, יגעת ומצאת תאמין.

וזה פשוט: לאחר הרחצה צריך לייבש טוב טוב. הסירחון מגיע מלחות ומזיעה שנלכדת בעורלה וזה גורם לצחנה. אז כל מה שצריך לעשות וזה מכיל את התייחסות ההגיינה המלאה ככל שאני יודע זה להפשיל, לנקות עם סבון כנראה ואז לייבש. להרפות

trilliane

Well-known member
מנהל
למיטב ידיעתי דווקא להפך, לא מומלץ להפשיל ולנקות עם סבון

כי זה אזור שאמור להיות מסוכך ולח והסבון רק מייבש אותו ויכול לגרום לגירוי ולבעיות אחרות. לאיברים האלה (גם לנשי) יש איזון משלהם ורמת חומציות שונה. אני מניחה שזה לא סוד שגם איבר המין הנשי לא מריח כמו ורדים וגם בו יש כפלי עור, אבל מסבנים רגיל, לא בצורה מיוחדת, ולא מתעסקים יותר מדי.

An0nym0us

New member
מומלץ להפשיל ולשטוף עם מים בלבד (רק לאחר ההיפרדות)

כמו שכתבת, סבון מייבש ולא מתאים לעטרה ולחלק הפנימי של העורלה (כמו שלא שוטפים את הפה או את החלק הפנימי של העפעפיים עם סבון...).

אגב, גם לנימולים לא מומלץ לשטוף את החלקים האלו (שאריותיהם לפחות) עם סבון מאותה הסיבה

MotheRonit

New member
מדובר ממה שהבנתי לאחר ההפרדות

וגם אני שמעתי שמומלץ להפשיל ולנגב/לנקות...

MotheRonit

New member
אפרופו. מישהו התווכח איתי ששווה לעשות ברית

כי זה בעיה לנקות את העורלה אחרי עשיית פיפי.
מפה לשם גיליתי שיש שתי אפשרויות:
(במבוגרים. כמובן הנקודה לא מתייחסת לתינוקות וילדים טרם ההפרדות)
להפשיל ולהתרוקן כמו נימול
להשאיר את העורלה כפי שהיא ולנגב אחרי
&nbsp
אתם קולטים???! פאקינג לנגב! הניגוב (או כל כללי ההגיינה מי ישמע) הוא זה שעומד בין האדם לעורלתו. אנשים באמת כל כך טיפשים?

חדשה31

New member
אני מלמדת את הילד כבר מגיל אפס לנגב.

הבנתי שגברים לרוב בכלל לא מנגבים (צטערת - מעולם לא הייתי גבר. לא יודעת איך זה...) ולי אישית זה נראה קצת
... בין אם יש עורלה ובין אם לא.

בכל מקרה - לימדתי אותו לקחת חתיכת נייר טואלט קטנה ולהספיג (לא לשפשף) לפני שלובשים את התחתונים. אומנם הוא טרם מפשיל - אבל לדעתי א. במבחן התוצאה זה עושה את העבודה הרצויה. ב. כשהוא יגיע לנקודת ההפשלה - אין שום סיבה שלא להמשיך במנהג. זה נראה לי הרגל הגיוני.

גם לנשים יש "עניינים" באיזור - וגם אנחנו עושות כמיטב יכולתנו כדי למנוע ניחוחות (בלי לחתוך לעצמנו כלום). אין שום סיבה שגברים לא יסתדרו באופן דומה.

MotheRonit

New member
את כל כך צודקת! אני לא מבינה את מנהג הניעור הזה

תמיד יש טיפה אחת סוררת שבסוף מגיעה לתחתונים. אז אני השמרטפית ההזויה שמציעה להם לנגב. ממש מופרך ומהפכני.

חדשה31

New member
בדיוק!

אבל אני יודעת שזו כנראה צורת חשיבה "נשית".
כבעלת ותק די גדול כאישה, וכאם יחידנית - זה מה שאני מכירה: מנגבים.
אז זה מה שאני מלמדת...

חדשה31

New member
איך אשה שנכנסת לשירותים ציבוריים ומגלה שאין נייר מנגבת?

באמת רוצה שנעבור מקרה מקרה ונבדוק מה עושים?...
אכן - נושא לדיון עמוק....

Lhuna1

New member
חיים בעולם מליארדי גברים שאינם נימולים

היתכן שלכולם יש כזאת "בעיה" ומשתיקים את זה? שאין להם כל דרך סבירה ופשוטה להתמודד איתה? שהם כולם סובלים בשקט?
תגידי למי שאומר לך דבר כזה, שינסה לספר ל-80% מגברי העולם שכדאי להם לחתוך לעצמם את הפין בשביל לפתור בעיה שהם לא ידעו בכלל שיש להם...
הרי זה טיעון מגוחך ברמות מביכות.
&nbsp
&nbsp

למעלה