אתר קה"ל החדש - מנסה לגבש רשימת סיבות מלאה + בקשה

urilei

New member
אתר קה"ל החדש - מנסה לגבש רשימת סיבות מלאה + בקשה

היי לכם,
קצת משעמם פה, הגיע הזמן לאיזה שרשורפלצת!

נתחיל מהבקשה: אני יודע שכבר פורסמו פה מספר הודעות בעניין, אבל לצערי עדיין לא מצאנו את מבוקשנו. אני מכריז שוב על מבצע איתור גרפיקאי. מכירים עוד אנשים עם ילדים שלמים? נסו לשאול אותם אם הם במקרה גרפיקאים. מכירים גרפיקאים? נסו לברר איתם אם הם בעד ילדים שלמים ומוכנים לעזור קצת בעניין...

במסגרת הכנת אתר קה"ל החדש אני מנסה לגבש רשימה מלאה של כל הסיבות, הנימוקים והתירוצים שיצא לכם לשמוע מאנשים המנסים להסביר למה הם חותכים את הילד שלהם. לא משנה אם זו באמת סיבה, אם זו לא באמת סיבה, אם זה סתם תירוץ, אם זה טיעון דבילי נורא - אני צריך לשמוע את הכל...
שימו לב: כדי לנסות לשמור על קצת סדר, אני מחפש רק את הסיבות עצמן - לא דיונים, לא הסברים, ולא טענות סותרות בשלב הזה.
זו הרשימה שיש לי בינתיים. מי שיש לו משהו להוסיף - מוזמן.
כך ציווני אלוהיי
זה בריא יותר
כדי שלא יהיה חריג
כי כולם עושים
כדי שיהיה יהודי
זה חשוב לסבתא
זה חשוב לבן הזוג
זה לא כואב
המשפחה לא תקבל את זה
את האח הגדול מלנו
הוא במילא לא יזכור
שלא יצחקו עליו בבית ספר או במקלחות בצבא
כדי שלא תהיינה לו בעיות עם בנות זוג
אם יהיה מעוניין לעבור זאת בעתיד - יזדקק לניתוח
"גם אני עברתי את זה, הכל אצלי בסדר"
כדי שיהיה כמו אבא שלו
זה יפה יותר
זאת מסורת של אלפי שנים

יש לי משהו

כיסית הרבה אם לא הכל, אוסיף את מה שהרמב"ם אמר בגדול שזה יפחית מהמיניות, ואת מה שד"ר קלוגס אמר שזה יפחית מהאוננות.

לגבי גרפיקה אז אני לא מבין בזה. יחד עם זאת אספר סיפור יפה שב 2007 החלטתי שצריך למצוא את הדרך להביס את העוני ושהדרך לעשות את זה יהיה על ידי פיתוח רכבים ללא נהג. למדתי לבד לתכנת אתרים, לא משהו מתקדם, העליתי אתר שכתבתי בו את הגיגי ונכנסו כמה עשרות אנשים, לא יודע מי.

אחרי שנתיים נמאס לי והורדתי את האתר. רק אחרי זה נודע לי שגוגל בונים את זה ועכשיו זה גם עוד חברות. מי יודע, אולי עובדי גוגל קראו את מה שכתבתי ותרגמו והעבירו למעלה, קרו לי כבר דברים משונים יותר.

אז לענייני הפגם באיבר אני מוכן ללמוד מחדש את עניין התכנות, זה קל, לקח לי אז 3 ימים, רק תבקשו.

urilei

New member
לא שמעתי אפילו על אחד...

ששוקל לבצע מילה בשביל להפחית את המיניות או האוננות. אמת שזה מה שאמר הרמב"ם, אבל הטיעון הזה לא משמש היום אף אחד כטיעון להצדקת המילה.

איפה שאתה ואני נמצאים זה לא איפה שכולם

זה נכון שבחברה מתקדמת הנימוקים בעד מילה לקוחים מעולם ערכים אסתטי ומתוקן אבל יש מניע אחר, תת קרקעי שקשור ליחס לנשים, היחס של החרמתן והחלשתן תוך פחד קמאי מהן וקשר שבשתיקה למנוע מהן יחסים הוללים שיכולים או עלולים להעניק להן עוצמות נפשיות שיחזקו אותן לנקודה בה הן יאיימו על סדרים חברתיים.

http://www.hakolhayehudi.co.il/news/עמנואל-בנות-17-הרו-לפועלים-ערבים-1091

סיפור עצוב בלי איזון משמח

עכשיו נזכרתי שאני הכרתי אחד שעונה על ההגדרה של מילה כדי להפחית את המיניות: בשירות הצבאי היינו חמישה שהמשיכו ביחד את רוב השירות. אחד ח"כ ואחד היה ערל מבילורוסיה. הוא היה פיקח, זריז, יפה כדוגמן ודי נבזה. שמחת החיים אפפה אותו. הוא היה חוזר מהשבתות ומספר לנו שהוא התעסק עם חברות של חברי כנופיות רוסיים, שהוא מפחד מלצאת ולהתעמת איתם.

שנתיים אחרי הגיוס, כשכבר צברנו פזם ונושא המקלחות מזמן לא היה נושא הוא עבר את השחתת האיבר, מרצונו, כי הוא רצה להשיג שליטה ומשמעת עצמית. הוא הבין שמדובר בהטלת מום והייתה תקופה שהוא התלבט, אבל לבסוף החליט שצריך להעניש את עצמו.

אחרי זה וזה מעציב לדעת, אבל שמחת החיים סרה ממנו. המבט בעיניו עבר מלגלוג יהיר לייאוש נכלם. מביטחון עצמי ושובבות לאפרוריות ודיכאון. אני לא בקשר איתו והוא אינו אידיאליסט שאפשר לרתום אותו למטרות תעמולה, אבל עבורי המילה היא אמצעי שיעבוד אפל ומייאש. אנשים לא יודעים ומתעקשים להישאר בבורותם. אין פה אנשים עם עמוד שידרה שיעמדו על זכותם להנאה מינית, אנשים חוששים מנידוי, אז משחיתים איברים של תינוקות.

urilei

New member
נו בסדר

הצלחת למצוא אחד...
אבל בכל מקרה, הוא קיבל את ההחלטה הזו לגבי הגוף שלו ולא כפה אותה על אף אחד אחר.
אז וואלה... שיהיה בריא...

MotheRonit

New member
וגם "אין לי כוח להתווכח/להתעקש על זה. יש לי מספיק

מלחמות (חשובות יותר מסתבר) מולם" (הוי העוול הוי. בכל כך הרבה רמות)

מוסיפה:

כשהוא ירצה הוא כבר יהיה גדול ואז זה כואב.
בגיל 8 ימים זה לא כואב/יש שיא של גורמי קרישה
בגיל בוגר זה כבר ניתוח עם תפרים.
אינ לא אנהל את המלחמות על חשבונו.
&nbsp

trilliane

Well-known member
מנהל
ומוסיפה בקטנה, רק מיני-וריאציות לדברים שכבר נכתבו

אם הוא יימול בבגרותו הוא יזכור זאת (מתכתב עם "במילא הוא לא זוכר" ועם ניתוח וכאב)
וכמובן "להעמיס את האידאולוגיה של ההורים על הילד" (האירוניה היא שזה בדיוק להפך...
)
וגם "הוא גם ככה יהיה חריג (מסיבה כזאת או אחרת*) אז לא צריך להעמיס עליו עוד חריגות"
&nbsp
* משפחה חד הורית / חד-מינית / מאומץ וכו' (אם כי יש לציין שבמקרה של אימוץ ילד גוי, תהליך הגיור מחייב מילה).

glusha1

New member
הטיעון הבריאותי הוא בעצם כמה טיעונים

שונים קצת זה מזה, גם בהפרכה שלהם:
סיכון לאיידס
סיכון לסרטן הפין
סיכון לסרטן צוואר הרחם של פרטנריות בעתיד
דלקות בדרכי השתן
זיהומים ודלקות בעורלה עצמה.

trilliane

Well-known member
מנהל
הוא בד"כ טיעון אחד... רוב האנשים שמעו ש"זה בריא"

ואין להם מושג במה מדובר בדיוק (אני הייתי במצב הזה במשך שנים רבות). לפעמים יודעים שזה עוזר "למנוע" איידס, אבל הרוב לא יודעים לפרט את היתרונות (שלא לדבר על החסרונות).

urilei

New member
תהיה התייחסות גם באופן כללי וגם באופן פרטני לכל טענה

אודה לך אם תוכלי לפרט על סרטן צוואר הרחם, אני לא מכיר את הטיעונים, את הסטטיסטיקות ואת ההפרכות.
עם שאר הטיעונים אני יודע להתמודד.

למעלה