אוספת מידע כדי לטפל בבעיה - רופאים שאינם מתנהגים כיאות

אוספת מידע כדי לטפל בבעיה - רופאים שאינם מתנהגים כיאות

היי לכם
באחרונה חזרה שוב תלונה על רופא מסויים המעיר הערות של הטפה דתית לגבי תינוק לא נימול. זהו רופא ספציפי כך שהדבר אינו שכיח ולא צריכים לדאוג :) אבל אני מתכוונת לפנות לכל הגורמים הרשמיים וכן לעיתונות אם יהיה צורך (ובלי לחשוף שמות ללא אישור - אז אל דאגה גם בענין זה)
הרופא עבד (או אולי עובד) בטיפת חלב "המעורר" בגבעתיים
הרופא עובד גם בראש העין וגם בבני ברק במרפאות ילדים.
וכן ברמת השרון.

הוא חובש כיפה, כמובן.

אני מבקשת מכל מי שהביא ילד או תינוק לא נימול לבדיקה וקיבל הטפה או גנוי לעניין האי מילה , הערות - אפילו "קלות) - על זה ש"למה אתה מנתק שרשרת של 4000 שנות יהדות" ועוד כל מיני פנינים - לפנות אלי.

המידע שאני מחפשת הוא
1) באיזה עניין פניתם לרופא
2) מה קרה (רק שתי שורות לא צריכים פירוט יתר) - מה הוא אמר לכם וכו'
3) מתי זה היה (חודש ושנה אם לא זוכרים יום)
4) איפה זה היה
5) שמכם / טלפון שאוכל לפנות אליכם (אני לא אעביר אותו הלאה לאיש ללא רשות אבל אני לא יכולה לטפל בתלונה אנונימית שיאן לדעת למה הוגשה)
עד כה לא טיפלתי ברופא זה משום שהיו דברים דחופים יותר (וגם כיום מדובר במקרים ספורים) אבל אני די מכה על חטא משום שאין שום הצדקה בעולם שהורים יבואו עם תינוק לבדיקה ויקבלו פרצוף חמוץ והטפה דתית שאין לה קשר בכלל לבריאות ורפואה.
תודה רבה
רונית

trilliane

Well-known member
מנהל
(רחוב המעורר מעורר בי נוסטלגיה...
)

ועוד הודעה חשובה : בקשר למפגש

המפגש הקרוב מתוכנן ל-9 בינואר וכבר יש לו לא מעט מתעניינים.
לצערי המשפחה שיועדה לארח נאלצה לבטל , וכרגע אני מחפשת משפחה מארחת. רצוי הפעם מאיזור המרכז.
אם יש לכם אפשרות לארח (כ-20 אנשים, אין צורך להכין כיבוד, כ-3 שעות, יום שישי אחרי הצהריים) או רעיון איפה אפשר - אשמח לשמוע מכם.

תודה :)
רונית

marx04

New member
גן יבנה במרכז ?

שלום רונית,

אני אשמח לארח מפגש אצלנו בבית בגן יבנה (ליד אשדוד).
אינני בטוח שגן יבנה נחשבת מרכז (בצוק איתן נחשבנו דרום, בכל אופן בעיני הטילים), אבל דלתנו פתוחה.
יש לנו סלון גדול, ומרתף נוח ומרווח עוד יותר.
התאריך יום שישי 9/1/15 בשעות אחה"צ פנוי לנו.

בברכה,

אורי.

תודה!!! אשמח להשען על הכנסת האורחים שלכם!

גן יבנה היא במרכז של.... גן יבנה :) אבל בהחלט תודה רבה, אנחנו רחוקים מספיק ממועד המפגש כדי שנוכל לשנות מיקום.
אם תוכל לשלוח אלי לאי מייל את הכתובת שלך כדי שאטמיע אותה בהזמנה שאני מכינה (שנשלחת באי מייל) - זה יהיה מצויין. כמו כן אמור לי מה יותר נח מבחינת השעה בה נתחיל 16:00? 16:30?, המפגש אורך כשעתיים וחצי-שלוש.
&nbsp
להתראות.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

marx04

New member
בשמחה.

שלום רונית,

ביום שישי נעדיף שהמפגש יתחיל ב-16:30 (במועד שבו גדול יותר הסיכוי שהבן שלנו יקום משנת הצהריים).

אם המפגש נועד לזוגות/הורים/מתעניינים שיגיעו ללא ילדים, אז אנו מציעים כשעה חלופית באותו יום שישי את השעה 20:30 בערב (שאז הילדים שלנו כבר ישכבו לישון). רק להבהיר, שגם 16:30 זה בסדר גמור.

את הכתובת אשלח לך בדוא"ל.

בברכה,

אורי.

ועוד : עדיין מחפשת מעצב (התנדבות)

שיעזור לעצב את האתר החדש של קה"ל
יש כבר מפתח (בהתנדבות) ויש אותי (בהתנדבות ) ו.... אתם יודעים מישהו שמבין בצבעים, ברעיונות גרפיים וכאלה
אני מניחה שזה לא יקח המון שעות ומבטיחה שאקבל באהבה גם פרישה אחרי כמה שעות כי "אין לי זמן" או לא מתאים לי"
&nbsp
&nbsp

urilei

New member
מקפיץ, מוסיף ומחדד

היי לכם. ההורים הצעירים שביניכם בוודאי מכירים אותי מהפורומים הרלוונטים. כאן כמעט ולא יוצא לי לכתוב, אך אני בהחלט מזדהה עם מטרות הפורום...

אני הולך להקים את האתר החדש. אני בשאיפה להקים אתר שיהיה מרכז מידע מקיף ומקצועי לתחום הזה. העבודה הנדרשת מהגרפיקאי/ת המתנדב/ת היא באמת די בסיסית. למעשה, צריך בעיקר רעיון גרפי כללי ואיזשהו לוגו, אבל צריך בעיקר ראש טוב ורעיון קולע - זה הדבר העיקרי שחסר לנו.
בדרך כלל אני גם מעצב את האתרים שאני מכין, אך כאן אני באמת קצת תקוע בלי רעיון גרפי, ועם ארגון שלמעשה אין לו כמעט שום מיתוג (כרטיסי ביקור, לוגו, שלט, פרסום וכו').
הכיוון הכללי הוא ככל הנראה אתרים בסגנון ההיריון - לידה - הורות לגיל הרך, אך פתוחים לשמוע גם רעיונות נוספים.
אנחנו נשמח לגרפיקאי שיעבוד איתנו על הפרויקט, אבל גם אם מישהו יתנדב לתת רק סקיצה ורעיון כלליים - זה יקדם אותנו מאוד (מדובר על עבודה שיכולה להסתכם ב-3-4 שעות).
אז גם אם מישהו חושב לעצמו "אולי", אבל אני לא ממש גרפיקאי מקצועי, לא בדיוק יודע, ולא בטוח שאני יכול להרים את הפרויקט או לא ממש מתמחה בעיצוב של אתרי אינטרנט - נא להרים את היד... אני אוכל להדריך אתכם ולהסביר מה בדיוק צריך (ואם עדיין לא יסתדר - לא נורא, לא קרה שום דבר...).

מפעם לפעם ייתכן שניעזר בפורום לצורך "סיעור מוחות" על מנת לגבש תוכן מקיף לאתר ולוודא שלא פספסנו כלום.

תודה!

urilei

New member
תמיד נחמד להכיר אתרים כאלה

האמת היא שאת זה פגשתי פעם. תודה על הקישור. אינני יודע אם הוא יועיל למטרה זו, אבל הוא בהחלט יכול להועיל לי בדברים אחרים...
לעצב אתר הפונה לקהל ההורים הצעירים זה אתגר קל יחסית. אני מחפש רעיון גרפי יצירתי ללוגו בעניין הימנעות ממילה. אשמח לרעיונות.

זה ספציפית עם החסידה יכול להתאים:
http://themeforest.net/item/mommy-b...rank=1&WT.z_author=dtbaker&WT.ac=search_thumb

אבל כאמור, הבעיה העיקרית היא לא זו...
תודה בכל אופן!

urilei

New member
שם האתר

קה"ל - קבוצת הורים לילדים שלמים (או: לא נימולים). אני מעדיף את ההגדרה "שלמים", כי מההגדרה השנייה נובעת טענה ש"נימולים" הוא המצב הרגיל ו"לא נימולים" הוא המצב החריג הלא-טבעי, אבל אני יודע שיש כאלה שדווקא לא אוהבים את ההגדרה "שלמים".
יש לי כמה "סלוגנים" בתחום, היחיד מהם שמתאים לאתר כולו הוא "כל מילה נוספת - מיותרת"

למעלה