מבקשת המלצה על אורולוג

bendafna

New member
מבקשת המלצה על אורולוג

שלום לאנשי הפורום היקרים,
אני צריכה את עזרתם של בעלי הניסיון. הגעתי עם בני בן החודשיים לאורולוגית בשבוע שעבר כיוון ונולד עם אשך טמיר. הבדיקה הייתה קצרה, כיוון שהיה עצבני ובהיסח הדעת ראתה הדוקטור שהילד לא נימול. בעודי מחתלת אותו ביקשה לראות אותו פעם נוספת, הודיעה לי שהוא סובל מפימוזיס ושעליו לעבור ברית במהרה ואין הדבר כבר נוגע לבחירה שלנו, הוריו.
כל העניין הרגיש לי כמו הפחדה חובבנית ועכשיו אני מחפשת אורולוג/ית שמכירים את המראה הלא נימול, גם כדי להרגיע אותי, וגם כבר כדי לטפל בבעיה שלאורה הגענו לאורולוג.
האם תוכלו להמליץ לי על רופא מומחה שעובד עם הכללית / מקבל באופן פרטי?
תודה מראש!

bendafna

New member
זה מה שהבנתי

לכן אני מחפשת אורולוג שמבין עניין, בעיקר כי יש בעיה אמיתית לטפל בה. לא בא לי להגיע לאורולוג נוסף ששוב יתעסק בנוכחות העורלה ולא בסיבה לשמה הגעתי ולכן אני אשמח להמלצה על אורולוג

אה, הבנתי

לצערי אין לי...מקווה שיגיעו לכאן גולשים עם המלצות בקרוב.

יש דף רלוונטי מהאופן טבעי

המלצות רופאים ידידותיים לילדים שלמים ועורלותיהם - זה שם הדף. לא מצליחה להבין איך מקשרים מאייפד... אבל גוגל ימצא לך בקלות.

גם הבן שלי עבר ניתוח אשך טמיר/נייד

אצל דוקטור לוטן שמנהל מחלקת כירורגיה בבית חולים אסף הרופא.
הוא מקבל דרך הכללית.
בהשתתפות כללית מושלם.
עשינו באסותא רמת החייל, הוספנו כ-500 שקלים וקיבלנו יחס ושירות מעולים.
למרות שהיתה פה מישהי שהתלוננה שהוא התייחס אליה לא יפה והעיר לה בבוטות על העובדה שהתינוק שלה לא היה נימול.
אצל הבן שלי הוא רק שאל למה לא עשינו ברית? אמרתי שזה לא נראה לי נחוץ וזהו.
לא ניסה להפשיל ולא נגע בה.
היה עינייני מאד בנוגע לאשך, הסביר לנו מאד מאד יפה את המצב עשה לנו גרף עם המצב והערכה עתידית.
בניתוח הוא היה מדהים, קיבל אותנו לפני, מאד נינוח ונעים, שוב הסביר הכל, כנ"ל אחרי הניתוח, לא עזבנו את אסותא עד שהיה ברור לו שאנחנו יודעים איך לטפל בילד ובמקום.
התקשר אלינו למחרת.
השביע אותנו שנתקשר אליו בכל מקרה ושאלה.
הכל עבר חלק, ההחלמה היתה מהירה.
היינו אצלי לביקורת.
אני ממליצה עליו לניתוח. ובמקביל לא ממליצה לך להתעסק עם פימוזיס שבלאו הכי אין אינדיקציה לקיומו או לאי קיומו לפני גיל ההתבגרות המינית.
שיהיה בהצלחה! אם את צריכה עוד אינפורמציה אשמח לתת לך במסר פרטי.

בקצרה : היא לא יודעת מהחיים שלה. ממש חוצפה

להמליץ למישהו על ניתוח (!!!) של כריתת איבר על ידי הצצה חטופה וכשאין איזה ממצא פתולוגי
אם תכתבי לי את המספר שלך (שלחי במסר) אתקשר אליך מחר.

זה מדהים אותי בכל פעם מחדש

רבעק, רופא עם מומחיות. לא תקרא איזה מחקר או שניים על שכיחות תופעות בקרב נימולים ושלמים? מדהים איך רופאים מומחים מרשים לעצמם בורות שכזו.

bendafna

New member
ואם לפחות הייתה לה את ההגינות להגיד ״אני לא י

למה להלחיץ אותי?
מזל שישר קראתי פה בפורום ויכולתי להירגע..

18 פאולה

New member
ממש מקומם וחסר אחריות

אם היא מעולם לא ראתה פין לא נימול, ואם היא לא בטוחה שהיא יודעת לאבחן - מה הפחד להיות צנועה ולהגיד ״תראי, אין לי ניסיון בזה... אני חושבת שככה וככה, אולי כדאי שתבררי על זה״ או לחלופין, שהיא תציע בעצמה לברר על זה, כרופאה שיש לה בוודאי גישה לכתבי עת מובילים שבהם היא יכולה לקרוא קצת על פימוזיס ועל זה שזה משהו שלא ניתן לאבחן בגיל צעיר כל כך וגם כשכן מאבחנים, מילה היא הטיפול האחרון...
ובגלל שמדובר ברופאה זה כמובן מלחיץ ומערער את כל הביטחון העצמי...
וגם- מאיפה היוהרה הזו? וגם איזו אמירה קשה ואלימה ״עכשיו זה לא יהיה נתון להחלטתכם״ - סליחה?!?!? א. זה תמיד יהיה נתון להחלטתכם. גם הסרת התוספתן במקרה של דלקת (חס וחלילה) תהיה נתונה להחלטתכם. ב. מה זה רלוונטי? אבחנת בעיה מסוימת? הצעת לה פתרון? את מי זה מעניין השיפוטיות שלך???
&nbsp
ואו... מכעיס כל כך...

למעלה