מה קורה עם המפגש המתוכנן בשישי הקרוב? צפוי גשם

trilliane

Well-known member
מנהל
מה קורה עם המפגש המתוכנן בשישי הקרוב? צפוי גשם

ואני חוששת שמפגש בפארק כבר לא כ"כ יתאים...
אולי יש מקום סגור שנוכל להתכנס בו?

שימו
המפגש-פיקניק הוזז ליום שישי הבא

היי לכם
בגלל הגשם הכמעט ודאי, עם סופות רעמים ושלל כל טוב המפגש יזוז ליום שישי הבא 7 בנובמבר, אותה שעה ( 13:00) אותו פארק (הירקון)
עדיין לא שלחתי למי שפנה באי מייל את המפה עם המיקום כי לא הייתי בטוחה שהמפגש יתקיים (בגלל התחזית) ולא רציתי טעויות של אנשים שבאים כי לא ראו את ההודעה על הדחיה.

אני מקוה שנצליח בשבוע הבא! אל יאוש :) מאחורי העננים תמיד יש

:( אולי נזיז בעוד שבוע אם עוד אנשים לא יוכלו, כתבו לי!

אבל אם יהיה לא גשום ואנשים ויוכלו לבוא - אני מעדיפה לקיים כי אחר כך... אין לדעת מה יהיה.

trilliane

Well-known member
מנהל
אין סיכוי למצוא מקום מחסה? כבר עשיתי תכניות לסופ"ש סביב זה

להישאר באזור ת"א וכו'... כמי שלא גרה בסביבה זה מצריך היערכות מראש. עכשיו כבר שעון חורף ואין לי בעצם איך לחזור לחיפה בתחבורה ציבורית בשעות אחר הצהריים. כלומר אני צריכה להתארגן עם רכב פרטי או לחלופין להישאר בת"א (מה שהפעם תכננתי כי זה מסתדר עם אירועים נוספים).
&nbsp
אני מניחה שיש גולשים נוספים בפורום שכבר התארגנו בהתאם לתאריך הזה.
&nbsp
לו היה לי בית בת"א הייתי שמחה לארח את המפגש... אנחנו לא יכולים להיפגש באיזה קניון או בית קפה או משהו?
(לא יודעת כמה אנשים מגיעים).

לצערי זה לא נראה אפשרי. יבואו לפחות 30 אנשים

יש תינוקות וילדים ואני לא רואה איזה קניון בתל אביב יכול להתאים וגם להיות רגוע וכייפי :(

לו היה לך בית בתל אביב :) אז .... הייתי לוקחת את ההזמנה בשתי ידיים, כמובן. תודה!

trilliane

Well-known member
מנהל
בכל מקרה נכנסים כבר לנובמבר, זו לא עונה טובה למפגשי חוץ

trilliane

Well-known member
מנהל
ולפני שבועיים לא... ככה זה בעונת מעבר

ובינתיים כבר עברנו לשעון חורף, ואנחנו מתקרבים לחורף וזה לא עומד להשתפר. מזג האוויר מתחיל להתקרר, כבר פחות נעים לשבת בחוץ, מחשיך מוקדם, ואם קובעים די זמן מראש לא ניתן לדעת מה יהיו תנאי מזג האוויר.
&nbsp
אני חושבת שבשלב הזה כדאי לחשוב על מקומות סגורים לערוך בהם מפגש, גם אם לא יתקיים בשישי הקרוב. כי לדחות אותו בכל פעם ולקוות שמזג האוויר יהיה נעים לישיבה בחוץ זה לא כ"כ קל למי שנזקק להיערכות מראש.

הגשם טוב לחקלאים אבל לא למפגש שלנו - זז ל-

היי לכולם
הפארק ספוג מים, אם כי כבר לא ירד כמעט גשם
אין לדעת מה יהיה ביום שישי ואנשים רבים כתבו לי שלא יוכלו להגיע
אם כך החלטתי שננסה לערוך את המפגש ביום שישי ה-13 בחודש - בשבוע הבא , בתקוה שמזג האויר יסביר פנים ושבמהלך השבוע החמים הצפוי אחרי סוף השבוע הקרוב יהיה גם איפה לשבת.

מקוה שתבואו ותוכלו ושלא נצטרףך לדחות שוב
להתראות.

רונית

למעלה