לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
93799,379 עוקבים אודות עסקים

פורום כותבי תזה ודוקטורט

פורום כותבי תזה ודוקטורט (או דיסרטציות) הו אפורום שנועד למתן תמיכה ומידע לאנשים העומדים בפני כתיבת עבודות מחקר לתארים מתקדמים. מהרגע שבו מתקבלת ההחלטה להתחיל את המסלול ועד לרגע הסיום שלו קורים דברים רבים - לעתים אנו מגלים לפתע מציאות אחרת ממה שציפינו לה, נחשפים לעובדות אקדמיות ואחרות שלא היינו ערים להן, לעתים - אנחנו מגלים את המציאות שציפינו לה, אבל מגלים שהכלים שחשבנו שיש לנו אינם מתאימים או אינם מספיקים כדי להתמודד איתה.והכי חשוב - המצב האישי המשפחתי והאקדמי שלנו משתנה כל העת. איך מתאימים את עצמנו לשינויים אלה? איך מתמודדים עם קשיים נקודתיים?ואיך מתגברים על משברים בדרך אל התואר הנכסף? וגם - איך מתמודדים עם סוגיות טכנולוגיות, עם מנחים כאלה ואחרים ועוד ועוד שאלות רלוונטיות, ככל העולה על הדעת.הפורום הזה יאגד בתוכו את ההתלבטויות, את התהיות, מידע טכנולוגי, אקדמי ומנהלי, וכמובן- הרבה תמיכה ושותפות של אנשים שעוברים דברים דומים.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כותבי תזה ודוקטורט

פורום כותבי תזה ודוקטורט (או דיסרטציות) הו אפורום שנועד למתן תמיכה ומידע לאנשים העומדים בפני כתיבת עבודות מחקר לתארים מתקדמים. מהרגע שבו מתקבלת ההחלטה להתחיל את המסלול ועד לרגע הסיום שלו קורים דברים רבים - לעתים אנו מגלים לפתע מציאות אחרת ממה שציפינו לה, נחשפים לעובדות אקדמיות ואחרות שלא היינו ערים להן, לעתים - אנחנו מגלים את המציאות שציפינו לה, אבל מגלים שהכלים שחשבנו שיש לנו אינם מתאימים או אינם מספיקים כדי להתמודד איתה.והכי חשוב - המצב האישי המשפחתי והאקדמי שלנו משתנה כל העת. איך מתאימים את עצמנו לשינויים אלה? איך מתמודדים עם קשיים נקודתיים?ואיך מתגברים על משברים בדרך אל התואר הנכסף? וגם - איך מתמודדים עם סוגיות טכנולוגיות, עם מנחים כאלה ואחרים ועוד ועוד שאלות רלוונטיות, ככל העולה על הדעת.הפורום הזה יאגד בתוכו את ההתלבטויות, את התהיות, מידע טכנולוגי, אקדמי ומנהלי, וכמובן- הרבה תמיכה ושותפות של אנשים שעוברים דברים דומים.
x
הודעה מהנהלת הפורום
אנא קראו את תקנון הפורום לפני שאתם מגיבים כאן לראשונה
לא יתאפשר פרסום מכל סוג שהוא בפורום זה, להוציא אם תואם עם הנהלת הפורום או הנהלת תפוז

המשך >>

לצפיה ב-'הפורום עומד להסגר כנראה בקרוב'
הפורום עומד להסגר כנראה בקרוב
<< ההודעה הנוכחית
17/06/2020 | 11:03
8
106
מערכת תפוז פרסמה הודעה בפורום משוב:

גולשים יקרים,
בהמשך להודעות קודמות שפרסמנו, המערכת הטכנולוגית של תפוז אנשים אשר שימשה אתכם בשני העשורים האחרונים מיושנת מאוד ואינה ניתנת עוד להמשך תחזוקה.
מתוך רצון לנסות ולשמר חלקים מהאתר, אנו פועלים להעלאת אתר חדש אשר יחליף את האתר הנוכחי.
באתר החדש של תפוז, מתוכננים להיות פורומים ובלוגים נבחרים בלבד. כל יתר המדורים באתר לרבות קומונות, HIT, עולמות, Flix וכיוב' לא יישמרו.
בימים אלו אנו מתחילים להעביר באופן מדורג את הפורומים למערכת החדשה במקביל לייבוא תכנים ישנים לתוך הפורומים.
לאחר השלמת המעבר האתר הישן ירד מהאוויר ובמקומו יופיע האתר החדש.
מי שמבקש לשמר תכנים שפרסם באתר מתבקש לגבותם.
בברכה,
הנהלת תפוז אנשים

לא נראה לי שהפורום הזה, עם מעט הפעילות שיש בו, ישמר, אז תהיו מוכנים נפשית ואם חשוב לכם לשמור הודעות חשובות, זה הזמן.
כותבי תזה ודוקטורט >>
לצפיה ב-'אולי נעביר להם בקשה קולקטיבית.'
אולי נעביר להם בקשה קולקטיבית.
17/06/2020 | 16:15
7
64
ייאמר לזכותו של תפוז שגם הפורמט הזה של הפורום (למעט שליחת הודעות כפולה ומשולשת לעתים) עובד יפה ונעים לעין. ישנם לא מעט אתרים אחרים שאפשר לפתוח בהם פורום, אבל לחלקם יש פורמט שממש צורם את העין.
כותבי תזה ודוקטורט >>
לצפיה ב-'אני אוהב את התמימות שלך'
אני אוהב את התמימות שלך
17/06/2020 | 18:36
6
66
אתה חושב שבקשה קולקטיבית תעזור? זה אתר מסחרי ובטח ישאירו רק את הפורומים הכי פעילים.

האמת היא שלפורומים פה יש באמת את הממשק הכי נקי אבל הוא מלא באגים וכבר שנים מזניחים אותו. גם כל הקונספט של פורומים כאלו בירידה בעולם וחבל האמת.
כותבי תזה ודוקטורט >>
לצפיה ב-'חבל מאוד!'
חבל מאוד!
18/06/2020 | 16:54
5
39
הפורום הזה כל כך משמעותי בחיי מאז שהתחלתי את התואר השני, אני דווקא אשמח לנסות לשדל את תפוז להעביר אותו לפורמט החדש - יש בו שימוש ותועלת, הממשק שלו נוח מאוד והפשטות שלו מונעת תגובות מיותרות, קשקושים והסחות דעת. שלא לדבר על יתרון האנונימיות שלדעתי תורם מאוד לעומק וכנות הדיון כאן.
אתגעגע אליכם.
כותבי תזה ודוקטורט >>
לצפיה ב-'אני מקווה שישאר אבל לא יודע מה הקריטריונים שלהם'
אני מקווה שישאר אבל לא יודע מה הקריטריונים שלהם
18/06/2020 | 17:56
4
42
הם גם מאוד חשאיים בקשר למה שקורה מה שגורם לי לחשוב שהם יורידו את השאלטר בפתאומיות. תמיד אפשר לפתוח קבוצה בפייסבוק אבל זה לא אותו הדבר (וגם לא אנונימי).
כותבי תזה ודוקטורט >>
לצפיה ב-'אם לא נעשה זאת כרגע, ברגע שיסגרו, כבר לא יהיה קשר בינינו'
אם לא נעשה זאת כרגע, ברגע שיסגרו, כבר לא יהיה קשר בינינו
18/06/2020 | 20:00
3
44
צריך איכשהו לאסוף פרטים, מה שיהיה קשה אנונימית. מעניין. דווקא אתגר טכנולוגי.
כותבי תזה ודוקטורט >>
לצפיה ב-'לפי ההודעה החדשה במשוב כל הפורומים יעברו'
לפי ההודעה החדשה במשוב כל הפורומים יעברו
19/06/2020 | 10:56
2
21
לצפיה ב-'מדוע הם מתעקשים ליבא גם חומרים ישנים של הפורומים?'
מדוע הם מתעקשים ליבא גם חומרים ישנים של הפורומים?
19/06/2020 | 15:07
1
42
שימחקו את הארכיון אם זה מה שמסבך להם את הפעילות.
כותבי תזה ודוקטורט >>
לצפיה ב-'יש אנשים שקשורים למה שפעם כתבו'
יש אנשים שקשורים למה שפעם כתבו
19/06/2020 | 15:22
44
וזה גם מאפשר להפנות לדברים שנכתבו בעבר, אבל כן, אפשר למחוק אותם ולא יקרה כלום.
כותבי תזה ודוקטורט >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ