רטיבות בגג - דחוף מאוד

KESEMDS

New member
רטיבות בגג - דחוף מאוד

יש לי גג מרוצף ויחידה בנויה על הגג. יש איטום ביריעות וריצוף. ישנה רטיבות שלא מצליחים לפתור אותה בחלק של סוף תקרת הסלון והעליה לפיר המדרגות שמוביל לגג. דהיינו מבחינת הגג = תחילת השיפוע של הגג. האיטום נעשה לפני כ-5 שנים. בדצמבר האחרון עשיתי איטום חריצים ובפברואר היתה רטיבות שוב. עשיתי מרזב חדש - והצפתי את הגג - והרטיבות חזרה שוב. הזמנתי את האינסטלטור של ביטוח הדירה ומדד לחץ מים ואין נזילה של מים בדירה.הזמנתי אוטם והיום הוא עשה לי אטום על גבי הריצוף הקיים. דהיינו אתמול שם פריימר של פזקר על הריצוף והיום הלחים את היריעות הבטומניות של פזקר 5 מ"מ. בסיום האטום הצפתי את הגג. כרגע הגג מוצף, במטרה שיהיה מוצף 72 שעות על פי התקן ולאחר מכן יבוצע ריצוף מחדש. לפני שעה קלה............נוצרה שוב הרטיבות עם טיפות מים בדיוק באותה נקודה. עיגול של מים שהולך וגדל. בדיוק ממש באותה נקודה וממש אין הגיון לדבר. התקשרתי כולי נסערת לאוטם ואמר שיבוא מחר בבוקר. אני מיואשת.... האם מישהו מהמומחים כאן יכול לתת עצה? תודה!

BRONCO

New member
מתנצל על האיחור בתשובתי

קצת קשה לענות וירטואלית יש צורך בבדיקה קצת יותר מקיפה במקום יכול להיות שקבלן האיטום פיספס נקודה מסוימת. יש צורך לעבור ביסודיות מטר מטר ולבדוק את ההלחמות. אל תשלמי לקבלן אלה רק לאחר שהגג הוצף שבוע ימים ולוודא שאין סימני רטיבות חוזרים

למעלה