מחפשת המלצה על אימון שכולל גם טיפול ב CBT

יעל גגג

New member
מחפשת המלצה על אימון שכולל גם טיפול ב CBT

לבת בוגרת.
באיזור ת״א צפון או רמת השרון.

zivadina

New member
כדאי לשאול את דר' איריס ברכוז

היא גם וגם אבל מאוד עסוקה. ייתכן שהיא יכולה להמליץ על תלמידים שלה.

reload00711

New member
תגובה

חבל על הכסף שלך, יש ספרים על הנושא של cbt. בעצם על כל נושא יש ספרים בספריה אקדמאית , למשל באוניברסיטת חיפה או תל אביב
תקראי ותיישמי , מאמן של cbt עוזר אבל אח"כ הילד שוכח מהדברים,
וגם אתה לא יכול לעקוב אחרי מה שקורה בפועל, סביר להניח שהילדים ילכו במשך שנה, אחרי זה פשוט ישכחו מהדברים והלך הכסף, הכי טוב מבחינתך לרשום את הילדים לחוג שחייה או ריצה או תעודדי אותם לפעילות גופנית , תתייעצי עם ניורולוג מומחה שהוא מומלץ, שעובד מטעם הקופת חולים שלך, לגבי העניין ועם רופא המשפחה , סביר להניח שאת יכולה להגיע לטיפול של העניין עם מינימום השקעה כספית, אגב נראה לי שההמלצה על איריס מנור זה סוג של פרסומת , תעשי חקירה של הנושא בגוגל ,יש הרבה שרלטנים בעסק הזה.

cbt סוג התערבות יעילה ביותר להפרעת קשב

טיפול או אימון קוגניטיבי התנהגותי (cbt או cbc) להתפרעת קשב הן נושא הנחקר ביותר בשנים האחרונות על ידי מיטב החוקרים בארצות הברית ובעולם. בעיקר על ידי דר ראסל בארקלי שנחשב לפסיכיאטר המוביל בהפרעת קשב.
דר איריס ברכוז, פסיכולוגית חינוכית, בעלת בית ספר לאימון ווהכשירה מאמנים רבים בתחום.
חשוב לי לציין שגם אני הייתי תלמידתה, ואין בכוונתי לפרסם אותה אלא להמליץ עליה ועל הגישה היעילה שמוכיחה את עצמה.
אני מסכימה שאימון לילד או בני נוער יעיל לטווח קצר, ולכן חשוב הגישה דוגלת בהדרכת הורים, או באימון משפחתי שכולל את הילדים וההורים.

יעל גגג

New member
לא יודעת מאיזה נסיון או ידע את/ה מדבר/ת

הנסיון שלי מלמד אחרת.
cbt עשה פלאים אצלנו. פשוט נס. ואני מדברת על ענייני חרדה וocd. טיפול שהחזיק שנים רבות. במסגרת הטיפול למדנו גם אנחנו, ההורים, כיצד להתיחס לחרדה.
נכון שמדי פעם צריך לשוב ל״חיזוק״, גם ההתנהגות של החרדה היא כזו שהיא מתגברת בתקופות שונות.
חבל סתם להשמיץ. מטפל cbt טוב, זו ברכה והצלה.

reload00711

New member
תגובה

לא הבנת אותי נכון, לא השמצתי את הטיפול,
אמרתי שיש ספרים שמסבירים על הנושא , אז אפשר לחסוך עלויות ,
לנסות לקרוא את הספר לפני ההשקעה הכספית, זאת הבחירה שלך,
אם חושבים על זה יכול להיות שמטפל צמוד לילדה בת 8 , זה רעיון יותר טוב מאשר ספר.

יעל גגג

New member
תודה זיוהדינה, באמת ראיתי את שמה בחיפושים שעשיתי

בינתיים הבת תתחיל אצל מישהי שמצאנו, פחות מאמנת, יותר cbt. נראה איך ילך.

ortal1207

New member
אימון

אימון להפרעות קשב וריכוז מאוד עוזר.
במידה ומתלווה עם חרדות CBT מומלץ ביותר.
וודאי יש באזור המרכז .

למעלה