ייעוץ חינוכי לילדים עם הפרעת קשב

ייעוץ חינוכי לילדים עם הפרעת קשב

הייעוץ החינוכי-התנהגותי הוא בעל חשיבות עליונה בטיפול הרב מערכתי היעיל בהפרעת קשב וריכוז, והיועצים החינוכיים כאן כדי לענות על שאלותיכם בנושאים:הייעוץ החינוכי-התנהגותי הוא בעל חשיבות עליונה בטיפול הרב מערכתי היעיל בהפרעת קשב וריכוז, והיועצים החינוכיים כאן כדי לענות על שאלותיכם בנושאים:
א. אבחון דידקטי ופסיכו-דידקטי
ב. הוראה מתקנת ואיסטרטגיות למידה לילד עם הפרעות קשב.
ג. ויסות ושליטה בהתנהגות
ד. מוכנות ובשלות ללמידה בגילאים השוניםה. עזרת מערכת החינוך לתלמיד לקוי הלמידה
ו. בניית מערך תמיכה הורי וחינוכי לילדנו.
ז. מתי כדאי אימון אישי ומתי טיפול התנהגותי?
הנכם מוזמנים להפנות את שאלותיכם למומחי הפורום בלחיצה על 'הוספת תגובה' להודעה זו
א. אבחון דידקטי ופסיכו-דידקטי
ב. הוראה מתקנת ואיסטרטגיות למידה לילד עם הפרעות קשב.
ג. ויסות ושליטה בהתנהגות
ד. מוכנות ובשלות ללמידה בגילאים השוניםה. עזרת מערכת החינוך לתלמיד לקוי הלמידה
ו. בניית מערך תמיכה הורי וחינוכי לילדנו.
ז. מתי כדאי אימון אישי ומתי טיפול התנהגותי?
הנכם מוזמנים להפנות את שאלותיכם למומחי הפורום בלחיצה על 'הוספת תגובה' להודעה זו

אלונה811

New member
קשב וריכוז או רגישות יתר?

שלום רב.
יש לי ילד מקסים וחכם, בן 7, ולאחרונה התחלתי לתת לו "אטנט", זאת אחרי שריטלין עשה לו תופעות לוואי לא טובות.
הקשיים שלו מגוונים, הם באים לידי ביטוי בכך שהוא מכניס דברים לפה, זז המון ולא ממש יושב בלי לזוז, ומתקשה להתרכז. כמו כן הוא ילד נורא נורא רגיש.
אני חייבת לומר שאני לא בטוחה עד כמה התרופה עוזרת לו ומה שעוזר לו יותר זה כשאנחנו, ההורים, קשובים ורגועים איתו ובכנות לי זה מאוד מאוד קשה כי אני חסרת סבלנות... אני לא יודעת מה לעשות. מצד אחד אני רוצה להפסיק לתת לו את התרופות, מצד שני אני רוצה לחזק את עצמי ולדעת איך להיות רגישה יותר כלפיו.
אשמח לעזרה...

3467טלי

New member
שיפור בעיקבות אטנט?

הי נשמע ממש דומה לילד שלי,רק בתוספת אצלו של איפולסיביות אלימה לפעמים.וכן זה לא קל להיות סבלני לכל זה,אין ספק שזמן לבד עוזר,וחיזוק והעצמה מוסיפים גם כן.
האם מצאת שיש שיפור עקב השימוש באטנט? אני שוקלת גם כן.

אלונה811

New member
אטנט

שיפור ממש קל ולא רק זה אלא שהוא סובל עכשיו גם מערבי ראש בעקבות השימוש בתרופה... אז אני ממש לא בטוחה שיש יותר תועלת מנזק...

למעלה