לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2059920,599 עוקבים אודות עסקים

פורום הפרעות קשב ADHD

שלום וברוכים הבאים, הפרעת קשב וריכוז הינה לקות מורכבת המתפרשת על תחומים רבים. הרבה "יועצים בגרוש", מיתוסים ודיעות קדומות בוחשים בקדרתה ומעכבים אותנו מלהתמודד עמה ביעילות. הפורום הוקם כדי להתמודד בדרך הרפואית-התנהגותית-חינוכית שהוכחה מחקרית. חברים בו הורים לילדים עם הפרעות קשב, מבוגרים עם הפרעות קשב, מטפלים התנהגותיים, מורים לחינוך מיוחד, נוירולוגים, פסיכיאטרים, רוקחים, מרפאים בעיסוק ותרפיסטים בגישות מגוונות המכירים באופן מקצועי את הלקות.  מנהלי ויועצי הפורום: zivadina, זיוה דינה, אמא לילדים עם ADHD ומאובחנת עם ADHD בעצמה,  ציפי קוברינסקי, מאמנת בהווה ומורה בעבר,רונן לין, מורה לחינוך גופני/חינוך מיוחד ומאמן אישי, מרב קובי, מאמנת אישית ומשפחתית, עדו בן צבי, יועץ לטכנולוגיות למידה, פזית ליפוביץ, מאבחנת ליקויי למידה, עו"ד נוגה דגן בוזגלו, יועצת לזכויות תלמידים בארגון הלה, יעל ויסוצקי, מרפאה בעיסוק, הד סולודר, מאמן אישי ומנחה סדנאות ילד-הורה.
 עוד נזכיר את מנהלות הפורום הראשונות: אפרת@הבית, מייסדת הפורום ואיתה זהבה נדליה ד אשר תרמו לעיצוב דמותו של הפורוםאנו מאמינים כי אנשים עם הפרעות קשב וריכוז ניחנו בראייה מקורית ורעננה וביחד עם זאת "לוקחים הכל ללב" ואוהבים לעזור. ברוח מיוחדת זו היינו רוצים לראות את הפורום מתנהל: אנא השתמשו בשפה אדיבה המכבדת כל דעה שונה או מנוגדת. בנוסף, הקפידו לספר על מטפל או טיפול מתוך חוייתכם האישית ולא כפרסום מסחרי. נשמח על הצטרפותכם לדיונים המרתקים של פורום הפרעות קשב ADHD.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הפרעות קשב ADHD

שלום וברוכים הבאים, הפרעת קשב וריכוז הינה לקות מורכבת המתפרשת על תחומים רבים. הרבה "יועצים בגרוש", מיתוסים ודיעות קדומות בוחשים בקדרתה ומעכבים אותנו מלהתמודד עמה ביעילות. הפורום הוקם כדי להתמודד בדרך הרפואית-התנהגותית-חינוכית שהוכחה מחקרית. חברים בו הורים לילדים עם הפרעות קשב, מבוגרים עם הפרעות קשב, מטפלים התנהגותיים, מורים לחינוך מיוחד, נוירולוגים, פסיכיאטרים, רוקחים, מרפאים בעיסוק ותרפיסטים בגישות מגוונות המכירים באופן מקצועי את הלקות.  מנהלי ויועצי הפורום: zivadina, זיוה דינה, אמא לילדים עם ADHD ומאובחנת עם ADHD בעצמה,  ציפי קוברינסקי, מאמנת בהווה ומורה בעבר,רונן לין, מורה לחינוך גופני/חינוך מיוחד ומאמן אישי, מרב קובי, מאמנת אישית ומשפחתית, עדו בן צבי, יועץ לטכנולוגיות למידה, פזית ליפוביץ, מאבחנת ליקויי למידה, עו"ד נוגה דגן בוזגלו, יועצת לזכויות תלמידים בארגון הלה, יעל ויסוצקי, מרפאה בעיסוק, הד סולודר, מאמן אישי ומנחה סדנאות ילד-הורה.
 עוד נזכיר את מנהלות הפורום הראשונות: אפרת@הבית, מייסדת הפורום ואיתה זהבה נדליה ד אשר תרמו לעיצוב דמותו של הפורוםאנו מאמינים כי אנשים עם הפרעות קשב וריכוז ניחנו בראייה מקורית ורעננה וביחד עם זאת "לוקחים הכל ללב" ואוהבים לעזור. ברוח מיוחדת זו היינו רוצים לראות את הפורום מתנהל: אנא השתמשו בשפה אדיבה המכבדת כל דעה שונה או מנוגדת. בנוסף, הקפידו לספר על מטפל או טיפול מתוך חוייתכם האישית ולא כפרסום מסחרי. נשמח על הצטרפותכם לדיונים המרתקים של פורום הפרעות קשב ADHD.
x
הודעה מהנהלת הפורום
 כללי הפורום    ייעוץ חינוכי    ייעוץ רפואי     קישורים    בתי מרקחת  
המידע והעצות בפורום אינם תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע,  ולא יהיה אחראי לנזק כתוצאה מהסתמכות עליו. 
אין להציע או לבקש תרופות בפורום!     הפרסום העצמי בפורום אסור!

בואו לגלוש אתנו!
המשך >>

לצפיה ב-'אני רוצה לשתף בהתרגשות גדולה'
אני רוצה לשתף בהתרגשות גדולה
<< ההודעה הנוכחית
21/08/2009 | 15:00
7
49
אז ככה, יש לי בת מדהימה כבת 6 , לפני שנה עברה אבחון והשאר ידוע ... לאחר מס' ניסיונות לא מוצלחים , היום לוקחת קונצרטה 27 mg ואין שום תופעות לוואי.
מה שרציתי לספר הוא שהיום היא זכתה במדלית זהב ברכיבה על סוסים!!

הילדה שלי שלפני שנה לא רצו אותה בצהרון, שילדים לא רצו לשחק אתה כי היא נשכה והרביצה, הילדה שלי שהיתה מתפשטת בגן , צועקת ובוכה..הילדה שלי שחמותי אמרה לי שאני לא מספיק אוהבת אותה או לא מחבקת או לא מנשקת...הילדה שלי היום התמודדה מול ילדים גדולים ממנה , מנוסים ממנה ובכל זאת קטפה את המדלייה שכה רצתה.

ואני מה אני רוצה ? להפסיק לבכות אחרי כזו תוכנית מצ'וקמקת עם הסיינטולוגים הארורים האלה וחמותי תגיד שאני אמא דווקא בסדר.

שלכם עינת
הפרעות קשב ADHD >>
לצפיה ב-'ןאת מה את רוצה???'
ןאת מה את רוצה???
21/08/2009 | 19:21
12
לראות את הילדה שלך...את הפלא הזה שאת! (לא חמותך...לא הסייטולוגים...לא אף אחד! את ורק את!!) יצרת...את האושר הצרוף הזה...את האלופה! (היי...כמה אלופים יכולים להתהדר במדליית זהב?? - היא כן) ולהגיד "שיהיו כולם כפרה על העיניים היפות שלה ועל הכישרון שלה ועל הטוסיק המתוק שלה" ולנגב את הדמעות.
מה אכפת לך מה חושבת חמותך? חמותי לא אהבה שלוש מבין השמות של ילדי. SO??? לא אהבה. ביג דיל. התרגלה.
כבוד לאלופה! אני רק חושבת על סוסים וישר נופלת...אפילו בלי לעלות עליהם.
ר/
הפרעות קשב ADHD >>
לצפיה ב-'נפלא. קיבלת את התשובה שלך מה צריך, לא?'
נפלא. קיבלת את התשובה שלך מה צריך, לא?
22/08/2009 | 10:03
9
אז למה להתייחס לתכניות עם סיינטולוגים? כלומר- אם את רוצה לבכות, אני יכולה לספר לך על עוד דברים שאפשר לבכות מהם, או לשתף אותך בכל מיני חמותות ושאר מרעין בישין (לא שלי, לא שלי!! אני מבקשת) שאומרות משפטים מאד 'חמים ותומכים', אז בעצם למה מהם את צריכה את החיזוקים ואת הקבלה,? למה לא לקבל את האישורים שלך מההצלחה עם הילדה, מהתחושה שלך? אי אפשר לשנות את העולם, אפשר להשפיע על עצמנו, תתחילי בכך שאת מסננת את התגובות שלך- למה את כן מגיבה (רגשית) ולמה לא... זו עבודה קשה אבל מאד חשובה.
הפרעות קשב ADHD >>
לצפיה ב-'אני בעד לבכות'
אני בעד לבכות
22/08/2009 | 10:48
1
9
כשכל דמעה משחררת מתוכך את הרעל שהם מנסים להחדיר
כל הכבוד!
אני מכוונת לספר את הסיפור שלכן בכל מקום אפשרי
כולם אומרים לי שהכדורים עוזרים רק בפעיליות קוגנטיביות (כי הבן שלי בשח)
אני ממש שמחה לגלות שגם בספורט
כל הכבוד לך שעמדת מול הלחצים המעצבנים והמקשים ונתת לילדה את מה שהיא צריכה ומגיע לה.
מזלה שאת האמא שלה
יישר כוח
דפנה
הפרעות קשב ADHD >>
לצפיה ב-'הספורט ככלי טיפולי..'
הספורט ככלי טיפולי..
22/08/2009 | 14:53
6
בקרוב אשמח לשתף אתכן במאמר שכתבתי "בקהילת ידע" של משרד הרווחה בנושא של ספורט ככלי טיפולי במסגרת עבודתי בחינןך המיוחד.

אני מודה על התמיכה והתגובות המהירות הייתי צריכה את זה..

עינת
הפרעות קשב ADHD >>
לצפיה ב-' גם אני בעד לבכות!'
גם אני בעד לבכות!
22/08/2009 | 20:21
4
כל הכבוד לך שלמרות כל החרטטנים לא ויתרת על בתך
כל הכבוד לבתך שהצליחה להגשים חלום! באמת כל הכבוד לה!

קבלי הקפצה על חשבון הבית :) והרשתי לעצמי להוסיף אותך לטאגליינס :)

הפרעות קשב ADHD >>
לצפיה ב-'ואו רק בת 6 וכבר מדלית זהב? כל הכבוד לכם'
ואו רק בת 6 וכבר מדלית זהב? כל הכבוד לכם
23/08/2009 | 07:28
4
על הדרך שעשיתם אן כמו רכיבה על סוסים פשוט אין.
לא שהם מעלימים את ההפרעה אבל מקבלים המון כלים להתמודד אם כעסים גבולות וכו'
הצלחה כבר יש לכם נישאר לישמור עליה ( זה יותר קשה)
אני מקוה שעכשוו חמתך תגיד לך שאת האמא הכי טובה שבעולם כי מי אם לו את שרוצה את הטוב ביותר עבור ביתך.
הפרעות קשב ADHD >>
לצפיה ב-' קראתי בעיניים דומעות- המשיכו כך'
קראתי בעיניים דומעות- המשיכו כך
23/08/2009 | 11:22
4

הודעות אחרונות

12:40 | 13.02.20 אורחים בפורום
06:56 | 09.02.20 אורחים בפורום
19:41 | 05.02.20 אורחים בפורום
18:23 | 29.01.20 אורחים בפורום
09:37 | 27.01.20 אורחים בפורום
22:07 | 26.01.20 אורחים בפורום
18:53 | 26.01.20 אורחת120
21:51 | 17.01.20 1smile11
07:55 | 09.01.20 אורחים בפורום
16:06 | 25.12.19 אורחים בפורום
13:00 | 11.12.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ