מחפשת המלצה לנורולוג לאיבחון קשב וריכוז

אמא ר

New member
מחפשת המלצה לנורולוג לאיבחון קשב וריכוז

בני בן ה- 6 נשלח מגננת הגן וגננת השילוב לאיבחון להפרעת קשב וריכוז , מעוניינת להמלצה לנורולוג דרך קופת חולים מכבי. בנוסף יש לי תור אל פרופסור להט אך נאמר לי שעדיף לבחור רופא אחר , האם יש נכון בנאמר ? ואם כן מי מומלץ ממכבי. אמא ר

מלמלה

New member
בין מטולה לאילת ?../images/Emo8.gif

פרטי הלכנו לאלי היימן מאסף הרופא - מעולה...........

אמא ר

New member
אני מחפשת באיזור השפלה והמרכז

אין בעיה להגיע לת"א וגם לאיזור השרון אני ניידת תודה רויטל

אמא ר

New member
מוכנה לנסוע עד סוף העולם למען בני

תני לי שם אולי כן יעזור לי . תודה

zivadina

New member
אבחון הפרעת קשב באזור המרכז?

אם הילד עדיין לא בן 6, ניתן לעבור אבחון אצל רופא התפתחות הילד במכון התפתחות הילד, וזה בחינם. אם הילד עבר את גיל 6, יש לכם את מרפאת הקשב של מכבי בהרצליה, בהנהלת ד"ר אורית פומרנץ-קליין. כמו כן, קיים מכון אניגמה בתל אביב שעובד בהסדר עם מכבי. על פרופסור להט היו כאן ביקורות בעבר. מנסיוננו הרב, לא מספיק להיות ד"ר לרפואה וגם לא נוירולוג או פסיכיאטר, כדי לדעת לאבחן הפרעת קשב, אלא ללמוד את תחום הפרעת הקשב באופן ספציפי אחרי שמקבלים הסמכה לרפואה בתחומים נוירולוגיה או פסיכיאטריה או התפתחות הילד. נשמח לדעת איך את מתקדמת.

קרמבו 112

New member
מכבי יש לי נוירולוג מומלץ מאוד גם אני עוברת

אליו בגלל שהנוירולו שלנו הנוכחי עוזב להשתלמות. הוא יושב בקהילת סלוניקי 9 הדר יוסף מכבי וקוראים לו ד"ר דב עינבר. טלפון: 03-7687200 בהצלחה רבה לכם. ותעדכני אם בא לך אפילו במסר אישי אליי. המשך יום נעים

קרמבו 112

New member
אגב באותה מרפאה שהפניתי אותך לנוירולוג

יש שפ גם מרפאת קשב מצוינת ויש שפ פסיכיאטרית מעולה בשם ד"ר יעל ברג, גם אליה יש לי תור. בהצלחה

1הסייר

New member
המלצה לנורולוג ילדים מקסים

יש נורולוג ילדים מקסים ומצויין בשם איתי ברגר הוא עובד עם מכבי ומקבל בהדסה הר הצופים בגלל הביקוש הגדול מאוד הטור הרגיל הוא כמעת שנה . אבל אפשר לקצר את הטור בקביעת טור של שר"פ ולקבל החזר ממכבי .

למעלה