חברים יקרים,הגענו לסוף~

Mana Sama

New member
חברים יקרים,הגענו לסוף~

אמנם השתדלתי,אבל ברגע שמרבית הקהילה פעילה בקבוצה בפייסבוק כנראה שאין טעם בפלטפורמה התפוזית.
מה גם שרמת הפעילות פה הייתה מאוד נמוכה וחברי הפורום מנו אולי 5 אנשים :/

כמובן שההחלטה לא נבעה ממני,אבל עם כל הצער אני די מסכימה איתה.

ידענו ימים יפים כאן והפורום הזה תמיד ילך איתי,אחרי הכל זה הבית,כאן התחלתי את צעדיי הראשונים כקוספליירית ואני מניחה שעוד רבים.

ביי ביי תפוז~

juliChan

New member
זה ממש עצוב נורא

אני גם התחלתי את צעדיי הראשונים כקוספלייר כאן , היו ימים טובים והיו גם רעים
זה המקום היחיד שבו אני מרגיש בנוח לשאול ולהתייעץ כי אני לא כל כך חובב את הקבוצה בפייס

Mana Sama

New member
כנראה שלא תהיה ברירה אלא להתחבר :)

ובכל מקרה 90% ממנה זה אותם אנשים,אז למה?

juliChan

New member
נכון אבל ..... לא יודע

אווירה לא נעימה כל כך שם , לא יודע אולי זה רק אני

SunsRequiem

New member
ואין פתיחות לכל העניין של שאלות אישיות

שכאן תמיד קיבלו בברכה, וזה קצת מדכא.

juliChan

New member
שאלה קטנה עם כבר עלה העיניין הזה

למה שלא פשוט ניפתח את הפורום במקום אחר ???
למשל בוואלה או בקוס.קום ??? DA אני יודע שכבר קיימת קבוצה אבל היא ממש מתה

juliChan

New member
זה לא יהיה כל כך פשוט ...

אצטרך הרבה עזרה , צריך ביניינו האנשים להחליט על איזו פלטפורה נקים לתחיה את הפורום חשבתי על כמה אפשרויות
אחד האתרים הישראלים כמו וואלה , או FXP או אפילו DA או אפילו להקים קבוצה בפייס
בנוגע לקוס.קום חלק מהאדמינים שלהם יהיו בAX ואני אדבר איתם באופן אישי

אבל אני חושש שעם נחליט להקים את הפורום או בDA או בפייס , אני לא רוצה ליצור מצב כזה של פיצול קהילתי

SunsRequiem

New member
אני לא חושבת שמקומם של פורומים בפייסבוק

בכל מקרה, אשמח לדון על זה או בפייסבוק שלי (אני מאמינה שאני חברה של רוב האנשים כאן, תחת השם Julian Thorn)
או במייל, מורדור @ אאוטלוק . קום

Terminator7

New member
ב-anime-il.com

יש פורום קוספליי. קצת מאוד יבש, אבל יש בו איזה שלושה פעילים, ועוד כמה שבאים כמזדמן להם.

juliChan

New member
אני יכול לומר .....

יש היתארגנות התחלתית שלי ועוד אחת מהפורום פה על פתיחת פורום חלופי בבעלות פרטית של אנשיי הפורום
זה יקח קצת זמן , אבל כבר לקראת אמצע החודש הבא אנחנו נהיה במצב של רכישת שרת איכסון שבו במידה ויהיה אפשרי נוכל לאכסן את הארכיון של הפורום

Terminator7

New member
אבל

האם זה יהיה שווה את זה?
איך הפורום החדש יצליח במקומות בהם הנוכחי כשל?

SunsRequiem

New member
קודם כל, הרבה מסרבים להיכנס לתפוז

כי המערכת הזו ממש לא נוחה לכולם. זה ישבור את החסם הזה
שנית, פורום יעודי פתוח לכל העולם מבחינה תיאורטית, הפועל לא, וכך הרבה ויכוחים שניטשו בקהילה סביב העניין יפתרו. סוג של. מה שאומר שנושאים שעד היום הודרו מכאן, יקבלו במה יותר פתוחה.

יותר קשה לנהל בתפוז דיונים שמתעדכנים לאט, כי כל תגובה בדיון אחר גוררת אותו למטה. שוב, עניין של המערכת. יש לה יתרונות וחסרונות.

ברור שזה נסיון. אבל יכול להיות שהוא שווה את זה.

Mana Sama

New member
אני איתך,בתקווה שגם השאר :)

אני לא בטוחה שיעבוד בגלל שהייתה לאנשים פלטפורמה קיימת והם לא השתמשו בה,אבל שווה לנסות ^^

innocence

New member
זה מאוד מציק אפילו

וזו אחת הסיבות שאני לא אוהבת את הקבוצה.
אני יכולה להבין את ההגיון (כי בפייסבוק דברים נדחקים למטה מאוד מהר), אבל לפעמים יש שאלות שלדעתי לגמרי נוגעות בקוספליי, אבל לא לכל קהילת הקוספליירים, וזה לגמרי בסדר מבחינתי ויש להם מקום בכזו פלטפורמה, אבל אני לא מתווכחת.

saarshemer

New member
"יִתְגַּדַּל וְיִתְקַדַּשׁ שְׁמֵהּ רַבָּא

בְּעָלְמָא דִּי הוּא עָתִיד לְאִתְחַדְתָּא, וּלְאַחֲיָאה מֵתַיָּא, וּלְאַסָּקָא יַתְּהוֹן לְחַיֵּי עָלְמָא, וּלְמִבְנָא קַרְתָּא דִּי יְרוּשְלֵם, וּלְשַׁכְלְלָא הֵיכָלֵהּ בְּגַוָּהּ, וּלְמֶעֱקַר פּוּלְחָנָא נוּכְרָאָה מִן אַרְעָא, וּלְאָתָבָא פּוּלְחָנָא דִּי שְׁמַיָּא לְאַתְרָהּ, וְיַמְלִיך קוּדְשָׁא בְּרִיךְ הוּא בּמַלְכוּתֵה וִיקָרֵהּ בְּחַיֵּיכוֹן וּבְיוֹמֵיכוֹן וּבְחַיֵּי דְכָל בֵּית יִשְׂרָאֵל, בַּעֲגָלָא וּבִזְמַן קָרִיב, וְאִמְרוּ אָמֵן יְהֵא שְׁמֵהּ רַבָּא מְבָרַךְ לְעָלַם וּלְעָלְמֵי עָלְמַיָּא יִתְבָּרַךְ וְיִשְׁתַּבַּח וְיִתְפָּאַר וְיִתְרוֹמַם וְיִתְנַשֵּׂא וְיִתְהַדָּר וְיִתְעַלֶּה וְיִתְהַלָּל שְׁמֵהּ דְּקֻדְשָׁא. בְּרִיךְ הוּא. לְעֵלָּא (בעשי"ת לְעֵלָּא לְעֵלָּא מִכָּל) מִן כָּל בִּרְכָתָא וְשִׁירָתָא תֻּשְׁבְּחָתָא וְנֶחֱמָתָא דַּאֲמִירָן בְּעָלְמָא. וְאִמְרוּ אָמֵן. יְהֵא שְׁלָמָא רַבָּא מִן שְׁמַיָּא וְחַיִּים עָלֵינוּ וְעַל כָּל יִשְׂרָאֵל. וְאִמְרוּ אָמֵן: עוֹשֶׂה שָׁלוֹם (בעשי"ת הַשָּׁלוֹם) בִּמְרוֹמָיו הוּא יַעֲשֶׂה שָׁלוֹם עָלֵינוּ וְעַל כָּל יִשְׂרָאֵל וְאִמְרוּ אָמֵן:"

למעלה