לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
81698,169 עוקבים אודות עסקים

פורום שחלות פוליציסטיות PCO

ברוכות הבאות לפורום תמיכה של שחלות פוליצסטיות שהתחיל כבייבי של כנרת והנה היום הוא כבר הולך לבד!אנחנו שמחות להיות פה גם שכולנו יחד באותה סירה וגם בגלל שתמיד כיף לשמוע הצלחות.יש פה הרבה בנות כל אחת בגילה היא וכל אחת עם נסיונה היא, חשוב מאוד מאוד לציין שאף אחת פה לא מומחית (אלא אם כן ציון אחרת) זהו פורום תמיכה בלבד ולא בא כחשבון או במקום כל סוג של רופא!תהנו!!!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שחלות פוליציסטיות PCO

ברוכות הבאות לפורום תמיכה של שחלות פוליצסטיות שהתחיל כבייבי של כנרת והנה היום הוא כבר הולך לבד!אנחנו שמחות להיות פה גם שכולנו יחד באותה סירה וגם בגלל שתמיד כיף לשמוע הצלחות.יש פה הרבה בנות כל אחת בגילה היא וכל אחת עם נסיונה היא, חשוב מאוד מאוד לציין שאף אחת פה לא מומחית (אלא אם כן ציון אחרת) זהו פורום תמיכה בלבד ולא בא כחשבון או במקום כל סוג של רופא!תהנו!!!
x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'הגלולות לא עובדות!!'
הגלולות לא עובדות!!
<< ההודעה הנוכחית
13/03/2018 | 17:01
1
329
הי , כל תגובה תעזור ממש ממש! אני מאובחנת עם שחלות פוליציסטיות בת 20 ולא רוצה להיכנס להריון. התסמינים העיקריים אקנה חמור והשמנה ובחילות וכאבים באגן התחתון,. הלכתי לכמה רופאים כולל באיכילוב וכולם הביאו לי גלולות ומדבקת שלא רק לא עזרו אלא אף החמירו את האקנה וחלקם עשו לי סחרחורות והקאות . כל רופא שאני הולכת ממשיך לתת לי גלולה חדשה שהוא משווק וטוען ששום דבר לא יעזור לי עד שלא ארד במשקל והם מתעלמים מהטענה שלי שמאז עלייה חדה במשקל בעקבות השחלות הפולציסטיות אני לא מצליחה לרדת! שום גלולה לא עובדת ואני חוזבת שאם אני יעבור גלולה גלולה זה יקח 10 שנים ולא לדבר על הבריאות... יש למישהי עצה? אולי ללכת לאנדוקרינולוג? אשמח לכל עזרה!
שחלות פוליציסטיות PCO >>
לצפיה ב-'מישהו מהם הציע לקחת גלוקופאג'?'
מישהו מהם הציע לקחת גלוקופאג'?
13/03/2018 | 21:39
167
אני לא הסתדרתי עם הגלולות מאז הלידה הקודמת לכן הפסקתי אותן אבל עשיתי ספורט ולקחתי  גלוקופאג' ומשהו התחיל להתאזן כולל ביוצים. לשיעור זה פחות עזר...
שחלות פוליציסטיות PCO >>

הודעות אחרונות

09:20 | 29.03.19 noamen267
09:19 | 29.03.19 אורחים בפורום
19:59 | 16.02.19 אורחים בפורום
01:30 | 03.01.19 אורחים בפורום
14:25 | 29.12.18 אורחים בפורום
16:03 | 25.12.18 אורחים בפורום
20:57 | 04.04.18 אורחים בפורום
14:35 | 15.03.18 אורחים בפורום
16:01 | 13.03.18 אורחים בפורום
18:53 | 13.02.18 מישל פלג
22:06 | 21.01.18 דנישוקולד

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ