לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
81698,169 עוקבים אודות עסקים

פורום שחלות פוליציסטיות PCO

ברוכות הבאות לפורום תמיכה של שחלות פוליצסטיות שהתחיל כבייבי של כנרת והנה היום הוא כבר הולך לבד!אנחנו שמחות להיות פה גם שכולנו יחד באותה סירה וגם בגלל שתמיד כיף לשמוע הצלחות.יש פה הרבה בנות כל אחת בגילה היא וכל אחת עם נסיונה היא, חשוב מאוד מאוד לציין שאף אחת פה לא מומחית (אלא אם כן ציון אחרת) זהו פורום תמיכה בלבד ולא בא כחשבון או במקום כל סוג של רופא!תהנו!!!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שחלות פוליציסטיות PCO

ברוכות הבאות לפורום תמיכה של שחלות פוליצסטיות שהתחיל כבייבי של כנרת והנה היום הוא כבר הולך לבד!אנחנו שמחות להיות פה גם שכולנו יחד באותה סירה וגם בגלל שתמיד כיף לשמוע הצלחות.יש פה הרבה בנות כל אחת בגילה היא וכל אחת עם נסיונה היא, חשוב מאוד מאוד לציין שאף אחת פה לא מומחית (אלא אם כן ציון אחרת) זהו פורום תמיכה בלבד ולא בא כחשבון או במקום כל סוג של רופא!תהנו!!!
x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'הי לכולן...איזה כיף לשמוע פה גם בשורות טובות.'
הי לכולן...איזה כיף לשמוע פה גם בשורות טובות.
05/07/2011 | 22:46
7
18
אני חייבת עזרה. לא מליחה להתמודד עם הדיאטה, ולא כי אני אוכלת שטויות- שוב- כי אני מבשלת לילדים ולבעל ולא מוצאת אחרכ גם זמן וטירחה לבשל לעצמי דברים נוספים, אני מוצאת את עצמי אוכלת פירה ופסטה ופתיתים וכל מיני לא מלאים ולא בטיח וגם דברים שבדרכ גורמים לי לאכול פוול מהם ולא כמות קטנה.

כמו כן נאמר לי שכדאי לאכול ארוחת בוקר שזה דבר שבפני עצמו עוזר לסידור הורמונלי- אבל אז זה מ"בזבז" לי מנת פחממות ובערב אני גוועת וגמורה בשביל להכין לעצמי משו מיוחד שהוןא לא פחחמות- מה עושים????.
אני ממש מיואשת במיוחד שאני יודעת דאצלי הדיאטה עובדת ממש (רק לפני שניה רזיתי3 קילו וקיבלתי מחזור....)

יש למישי רעיונות ךדבריםם משביעים שהם לא פחממות?
פשטידות בלי פחממות?
דברים מהירים?
איך נגמליםמשוקולד ? אני פשוט מכורה וזה עוד דבר שדופק הכל...
אם אוכלים פרות במקום מתוק כשבא לי משו מתוק גם זה לא משו?? נכון?? הרי גם בפות יש פול סוכר???

מה יהיה איתי????????????????????????????
אני גם ממש שמנה ומגעילה את עצמי!!!!!!!!!!!!!! אמלה איזה יאוש!!!!!!!!!!!!!!!!!
אפילו את הגלוקופז' אני לא מתמידה לקחת- יום שוכחת יום לוקחת... פשוט ד י כ א ו ן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
שחלות פוליציסטיות PCO >>
לצפיה ב-'אני יכולה רק להציע לך להפוך את התפריט של '
אני יכולה רק להציע לך להפוך את התפריט של
06/07/2011 | 00:11
6
21
הילדים גם כן לקמח מלא ולחם שחור ויש היום המון תחליפים..
אם תאכלי מדי פעם תפוח אדמה זה בסדר אבל הכל בצורה מאוזנת.

ושוב אם תרגילי את הילדים לאכול קמח מלא ולא מפחמימות ריקות הם גם ירוויחו.

שחלות פוליציסטיות PCO >>
לצפיה ב-'אני מקווה שזה לא שאלה חפרנית אבל אני ממש נואש'
אני מקווה שזה לא שאלה חפרנית אבל אני ממש נואש
06/07/2011 | 23:05
5
16
נואשת לעזרה,
אפשר על קצה המזלג תפריטון קטן שאת מכינה??. שבועי- יוםא- ? יום ב? מה אכין להם??? קינואה? הם לא אוכלים. בורגול?
הדבר היחיד שהם מסתדרים זה גריסי פנינה. וקמח מלא לא בדיוק מצליח.

מה זה לחם שחור? זה שונה מלחם מלא?

תודה . אני יודעת שזה שאלות שוליות וחסרות משמעות יחסית לפורום הזה אני ממש מקווה שיתיחסו לשאלותי כי יש לי תחושה שלא אצליח לרזות ואחרכ להרות לעולם במצב הזה...... ועוד אחרי הדיאטה וההריון האחרון אני ממש בבאסה.

כבר חודשים של נסיונות.(להקפיד על הפחממות וכו... )לא הצלחה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
שחלות פוליציסטיות PCO >>
לצפיה ב-'לחם מלא זאת הכוונה שלי לחם מחיטה מלאה '
לחם מלא זאת הכוונה שלי לחם מחיטה מלאה
07/07/2011 | 13:04
2
11
הכוונה היא לא לאכול פחמימות פשוטות "לבנות" אלא חיטה מלאה קמח ומלא ואם אפשר אז יותר ירק מאשר פחמימות.

אני לא תמיד נותנת למשפחה שלי לאכול ככה וגם אני אוכלת פירה, אבל אם אני יכולה אז אני עושה פסטה מקמח מלא, לחם, אפילו בצק של פיצה.

כמו שאמרתי יש תפריטים במאמרים ואם את מוצאת איזהשהי נוסחה נשמח אם תשתפי אותנו ואני גם אוסיף למאמרים.
שחלות פוליציסטיות PCO >>
לצפיה ב-'המלצה ..'
המלצה ..
07/07/2011 | 13:47
1
12
היי ..
תשלבי פעילות גופנית.. את לא חייבת להתאמן באינטנסיביות רבה .. תרקדי, היי פעילה במהלך היום יותר ממה שאת רגילה , תנסי להתמיד לפחות שלושה פעמים בשבוע בפעילות שאת נהנית לעשות אותה .. (חשוב שתהני ממנה) כך זה יעזור לך לשמור... בנוסף, בקשר לארוחות... בכל ארוחה שאת אוכלת נסי לשלב סלט, לדוגמה .. בערב .. ביצה קשה, קצת טונה, סלט ירקות, לחם קל. בצהרים .. חזה עוף וסלט .. בבוקר קפה / תה ופרוסה עם לחם קל (אפשר להכניס לפרוסה כל מיני )... חשוב לאכול בצורה מסודרת .. לשתות הרבה ולשלב פעילות גופנית. ולגבי המתוק .. הגבילי את עצמך עד שגופך יתרגל לכמויות קטנות.. כל יום חטיף שוקולד קטן ולא יותר.   בהצלחה שיר :)
שחלות פוליציסטיות PCO >>
לצפיה ב-'תודה שיר- את כמובן צודקת'
תודה שיר- את כמובן צודקת
08/07/2011 | 18:45
6
לצפיה ב-'בקלות...'
בקלות...
<< ההודעה הנוכחית
08/07/2011 | 23:45
1
53
קוסקוס מקמח מלא
אורז מלא
פתיתים מקמח מלא
פסטה מקמח מלא
הבן שלי אפילולא יודע שזה קמח מלא-זה פשוט "אורז" או "פסטה"
בנוסף- בורגול עם עדשים שחורות, לחם מקמח מלא, הרבה ירקות טריים,בטטות במקום תפוח אדמה(אבל פה אני חוטאת-מתה על תפוחי אדמה), אנטיפסט (קישואים חצילים פלפל אדום)
הרבה ביצים וחזה עוף.לפעמים כרעיים.לפחות פעם בשבוע קציצות בשר בקר ברוטב עגבניות או ממלואים (ואז במקום אורז לבן למילו יש להבשר שמים בורגול)
הכל אוכל שאני מכינה לי לבעלי וגם לילד...
מחנך לתזונה בריאה יותר. ועוזר לי ולבעלי בדיאטה (אני חודשיי םאחרי לידה שניה. עליתי בהריון 14קילו.10 כבר ירדו. יש ליעוד 10 למשקל שהייתי בו לפני ההריונות. בעלי בחודשיים ירד כבר 6-7 קילו)
שחלות פוליציסטיות PCO >>
לצפיה ב-'תודה! אני מוסיפה להודעות נבחרות שלנו...'
תודה! אני מוסיפה להודעות נבחרות שלנו...
09/07/2011 | 09:10
7

הודעות אחרונות

09:20 | 29.03.19 noamen267
09:19 | 29.03.19 אורחים בפורום
19:59 | 16.02.19 אורחים בפורום
01:30 | 03.01.19 אורחים בפורום
14:25 | 29.12.18 אורחים בפורום
16:03 | 25.12.18 אורחים בפורום
20:57 | 04.04.18 אורחים בפורום
14:35 | 15.03.18 אורחים בפורום
16:01 | 13.03.18 אורחים בפורום
18:53 | 13.02.18 מישל פלג
22:06 | 21.01.18 דנישוקולד

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ