התעייפתי

יש דבר כזה ובכלל לא נדיר

מערכת יחסים שבה כל אחד חיי בדירה שלו עם חשבון הבנק שלו/שלה ונפגשים בכייף. הזוגיות הכי בריאה בעולם לא רק ליחסים בין הגבר והאישה אלא גם לילדים מנישואים קודמים שלא צריכים לעבור.

ברור...

אף אשה לא תרצה גבר שיתעלק עליה והיא תצטרך לכלכל. זה מובן.
ולגבי הדבות - שאף גבר לא ירצה - זה לא נכון!
אני נמשך לנשים מלאות!
והייתי עם בחורות מהממות שמבנה הגוף שלהן ייקרא בפי אחרים דבות ואני אהבתי.
יש כאלה שאחרי שהתאהבתי בהן הן נטשו אותי - כי הבטחון העצמי שלהן הרקיע שחקים.

tal902

New member
או בגלל שהביטחון העצמי שלך קרוב למצולות....

סליחה שאומר את זה , אבל זה קצת נשמע לי ככה.
&nbsp
מריח לי מכאן שאתה מה זה טיפוס מרצה. שלא לומר מבטל את עצמך. ואת זה נשים לא אוהבות וגם מריחות את זה מקילומטרים.
&nbsp
אני צודק או טועה?

התעייפתי

כבר 3 שנים גרוש, נרשמתי לאינספור אתרים ומה לא כדי להכיר אחת שתעשה לי פרפרים בלב, שאוכל לנהל איתה זוגיות כמו שחלמתי. אבל התאכזבתי כל פעם מחדש. קודם הן בודקות מה מצבי הכלכלי איפה אני עובד זה מה שמעניין אותן. לא איך אני בכללי. גבר רגיש טוב לב ונעים הליכות. לא - זה לא מעניין אותן.
התייאשתי.
אני ממש רוצה להכיר מישהי להתעורר איתה בבוקר להתמתח לצידה, לשתות קפה של בוקר, לחזור אליה מהעבודה - לא לחזור לבית ריק, לבלות יחד בשבתות בים או בטיולים, או סתם להתפנק במיטה. אני לא עובד על אף אישה מי שאני - לא מעמיד פנים.
רק רוצה למצוא כבר את האחת שתתאים לי.
אז אם את גרה באזור אשקלון וסביבותיה - אשמח להכיר
שלחי לי מסר

תודה, תודה... יפה מצידך אני לא משחק

יש שעות שאני לא כל כך זמין
אבל כל מי שתשלח לי מסר אני אענה לה
לא לכעוס אם אני לא עונה ישר

מצטערת שזה הרושם שקיבלת

לא אומרת שאין נשים כאלה אבל לא כולן ואני די בטוחה שהרוב המוחלט אינן כאלה.

1. או שאתה לא מסנן נכון ופונה לפלח בעייתי של נשים שמחפשות בטחון כלכלי, יש שיכנו אותן תלותיות.
2. או שאתה מפרש לא נכון את השיחה. כן, מדברים על ענייני עיסוק וקריירה, מה אתה עושה, איך ואיפה כי רוצים להכיר אותך וזה חלק ממך ומי שאתה. אבל זה לגמרי לא *כל* מה שמעניין.

טעות בידך שרון.תיכנסי לאתרים ותקראי מה כותבות נשים לגבי

איזה גבר הן מחפשות...,95% חושבות רק על עצמן ומה הן דורשות מהגבר.
מרביתן - מצב כלכלי הוא האישיו המרכזי,גם אם מגיעים לפגישה אז השאלות המוסוות תמיד עולות - במה אתה עוסק,האם היית בחו"ל,האם יש לך פנסיה וכד',
וזה לא מאכפתיות לגבר אלא מיצירת הפאזל המתאים להן להחלטה העקונית על המשך ההיכרות.
בנוסף,קשה מאוד למצוא זוגיות באתרי ההיכרויות בשל המסוחות שנשים מציבות
כתנאי סף להיכרות ,לדוגמה: מפנק,לא קמצן,גבוה,מכיל,להינות מהחיים....,ועוד !
אין כמעט בנמצא אצלן - מעוניינת בקשר אישי חם,איכותי לטווח ארוך עם גבר רומנטי...!

הלוואי היתי יכולה להעמיד ראי בפניך שתראה כמה מרירות אתה משדר

עם גישה כל כך תבוסתנית יהיה קשה להערכתי למצוא בת זוג, בלי קשר ליכולת הכלכלית שלך. השאלות שכל כך מפריעות לך, הן שאלות לגיטימיות ביותר. גם אני שואלת ואני במצב כלכלי טוב מכמעט כל הגברים שיצאתי איתם. אין לזה שום קשר לכסף. אני רוצה לדעת מי האדם. אין לי שום דבר במשותף עם, נניח, נהג משאית. יכול להיות שיש לו לב זהב אבל על מה יש לי לדבר איתו? לאן נצא לבלות? מי החברים שלו? אני רוצה להיות עם מישהו כמוני, שיש לנו תחומי עניין משותפים, חוויות חיים דומות.

בכל מקרה, לסכם את הנושא הזה, מאז שאני גרושה הכרתי באתרים כאלה גברים ברמה מאד, מאד גבוהה, מכל הבחינות. כמובן שזה דורש לנפות הרבה מאד טינופת, שרוטים, בוגדים, לוזרים, פרפרים. הייתי אומרת שכ 95% מהאוכלוסייה הגברית באתרים לא מהווים עבורי בני זוג פוטנציאליים.

אני כאן בדיון ולא בדייט חי,כך שגישתי כאן שונה בתכלית משם !

לעצם העניין גם את לא התייחסת לצד הנשי שאינו מעוניין כלל בקשר רומנטי,אישי,קרוב,אלא התייחסת כמעט רק למיסביב - כיצד תוכלי לבלות איתו ואיך ייראו חייך איתו מבחינת הנאותייך ! פה קבור הקשר,ולזה התייחסתי,ואת רק מחזקת בהפוך על הפוך את טענותיי.
ד.א. יכול להיות גם נהג משאית שהוא בעל תואר דוקטור בתחום כל שהוא שמאילוצי תעסוקה קשים בגילו מתפרנס מנהיגה במשאית.
זה מראה על הסטראוטיפים הנשיים המובהקים,כי הדימוי שלכן למהג משאית הוא - בור ועם הארץ ,גס רוח ובוטה.
בקיצור,קשה איתכן וקשה עוד יותר בלעדיכן.אתן חיות בסרט מדומיין ! וחבל !

אני בטוחה שאתה מכיר הרבה נהגי משאיות עם דוקטורט

לגבי הבעייה שלך עם נשים, עוד מעט מצעד הגאווה. תוכל להחליף צד. אבל יש לי הרגשה שתצטרך מהר מאד להתחיל לעבוד על תירוצים למה גם שם לא הולך. שיהיה בהצלחה בכל מקרה.

נו,כעת ברור עוד יותר מי את ! כשאין מה לומר עניינית אז את

יורדת נמוך,נמוך מאוד !
למעשה,אינך שווה בכלל תגובה,אך אם לא אגיב לא יוכלו לדעת האחרים מי את ומה ערכך האמיתי הכלומניקי ! בזה אסיים כי חבל לי על האנרגיה בכלל להשקיע בך רגע נוסף !

דווקא יש לי לא מעט לומר, אבל אני בספק אם תצליח לעמוד בזה

אציין רק שבזמן שאתה מרחם על עצמך אני אורזת מזוודות לחופשה בקלאב מד בסיציליה עם בן זוגי הנפלא שהכרתי באחת הדרכים שאתה מתעב ומזלזל. אבל עזוב, אני לא אבלבל אותך עם עובדות כי הרי ברור שאין סיכוי לשכנע אותך שהבעייה בגישה שלך, כי אתה החלטת שאתה בסדר וכל העולם טועה ומנסה לנצל אותך. רק אציין שאני מרוויחה בערך כפול מבן זוגי ואני יודעת את זה רק מפני שטיפלתי לו בעניין משפטי מול המעסיק הקודם שלו (אני עורכת דין) כך שנחשפתי לתלושי השכר שלו בתהליך, לא שזה עניין אותי במיוחד.

מעלה השערה שאולי אתה צריך להיות יותר ספציפי בתכונות

שאתה מחפש אצל אישה.
ומעבר לזה אני חושבת שזה בסדר גמור לחפש, מעבר לאישיות, גם מצב כלכלי. יש לי חברות גרושות שבפרק ב' הן רוצות לנסוע לטייל, לצאת לקונצרטים והצגות, ומאוד מעיב על הקשר כשהן צריכות לשלם כל הזמן גם על בן הזוג שלהם.
יש לי חברה טובה שאפילו פיצה בן הזוג לא מוכן על חשבונו ובאמת אין לו. והיא נורא מבואסת מזה.
פרק ב' זה (הרבה פעמים) הזדמנות להכיר מישהו בכייף ובלי לחץ, אז אני מבינה אותן. ואני בטוחה שגם לך יפריע בסופו של דבר אם בחירת לבך, מדהימה ומקסימה ככל שתהיה, תגיע בלי איזשהו רקע כלכלי מבוסס שיכולה במינימום לשלם על עצמה.

בדיוק מה שאני מחפש

פרק ב' עם אישה שתרצה לטייל איתי לחוות, ללמוד, להכיר, לעוף...
שיהיה לנו גם כיף לשבת סתם ערב בבית מול הטלויזיה או לבשל יחד
לעשות דברים שלא היו לי בפרק א
שתהיה לי זוגיות כמו מהסרטים
מישהי לצעוד איתה, להתבגר לחיות
יאללה..
מחכה למסרים :)

שיהיה בהצלחה ואני ממליצה לך בחום גם

לשוחח עם הבנות שאתה יוצא איתם על איפה הן עובדות. זה אחד הפרטים המאוד חשובים על בן אדם כדי להבין עם מי יש לך עסק. ואני לא מתכוונת רק לעניין של כסף וכמה מרוויחים ומי ישלם על מה. אלא עניין של אישיות. מי הבן אדם, איזה שאיפות יש לו בחיים, מה הוא עושה רוב היום עד שהולך לישון. מעבר לזה שאנשים אוהבים לדבר על הקריירה שלהם אז זה הנושא הכי קל לפתח אותו בבליינד דייט כשלא מכירים עדיין.
וכסף זה אמנם נושא רגיש אבל מצד שני זה גם נושא שגרושים גרושות מפתחים שיחה בקלות כי לכולם יש את הסיפורים שלהם.
אז באמת אני ממליצה לך לא לקחת את זה אישית ולא לפסול את הבחורה אם נושא השיחה עובר לקריירה וכסף.

ירון786

New member
היית נשוי כבר-אתה אמור לדעת שפנטזיות כמו שלך

נמצאות רק בסרטים
אז תצא מהסרט ותהיה קצת יותר מעשי

ידידי

בדיוק מפני שהייתי נשוי אני יודע מה אני רוצה ויודע שאמצא אישה כלבבי שתוכל לחיות איתי ושנזדקן יחד.

למעלה