גרושים אבל לא לוקח לשינה - איך זה אצלכם? אנחנו גרו

eliya79

New member
גרושים אבל לא לוקח לשינה - איך זה אצלכם? אנחנו גרו

גרושים כבר שנתיים וחצי
אמממ
הבחור גר אצל אמא שלו - אשה קשה קרה ולא נעימה
הוא בעצמו לא אוהב לקחת את הילדים לשם ואני מבינה אבל מאוד קשה לי עם הקטע של הלינה אני יוצאת ומבלה ויש לי בייביסטריות אבל אני לא באמת יכולה להכיר כי לא רואה את עצמי מביאה מישהו הביתה (ולא מדברת על סטוצים אלא על מישהו שהכרתי) כי הילדים יכולים לקום ולבוא אלי למיטה וממש לא לעניין כרגע כי הכל טרי עדיין בשבילם.
אז הייתי שמחה לדעת ממי שנמצאת במצבי מה אתן עושות??
משפחה גרה רחוק ובייביסיטר נראה לי מוזר שלא לדבר על הכסף.

תודה

מכירה את זה מקרוב

הגרוש שלי מעולם לא לקח את הילדים לשינה.
מעולם לא ראיתי בזה מגבלה. מבחינתי הרווח היה ועודנו כולו שלי.
אז אכן זה חייב אותי לא להכניס הביתה אף אחד מספר שנים - וגם לא ישנתי מחץ לבית. השתמשתי בשמרטפים בתשלום וחזרתי לעיתים גם לפנות בוקר.
עם הזמן הם גדלים ויכולים להישאר לבדם.
כעת זה נראה רחוק לחלוטין. הזמן רץ.

גם אצלי אין לינה וכמעט לא רואים אותו בכלל

בהתחלה חשבתי להכיר אבל אחרי יותר משנה שאני במצבי אני מבינה שבשנים הקרובות אין מצב של להכיר מישהו חדש. הילדים שלי גם באים למיטה ואין מצב שאני מביאה הביתה גבר.
פשוט לקחתי החלטה לא להתעסק עם הכרויות ב-5 עד 10 שנים הקרובות וכשהצעיר יהיה "עשרה" אני אהיה הרבה יותר פנויה לצאת ולהכיר בצורה איכותית.
דרך אגב - לבי איתך על הסבתא הקרה. גם אצלנו קרים כקרח. איך אפשרי שסבא וסבתא לא ירעיפו אהבה על ילדים קטנטנים אני לא יודעת. אבל המשפחה של בעלי נכים רגשית, אני מנסה לחמם את ליבם, מרעיפה תשומת לב, מתקשרת, מתעניינת, מתנות מושקעות בחגים בימי הולדת, מנסה להגיע אל הלב הקפוא שלהם בשביל שלילדים תהיה משפחה. אבל עד היום מעל 10 שנים - אני מרגישה שלא הצלחתי לשבור את הקרח. הפוך - התעבה.
&nbsp
&nbsp

אייבורי

New member
כמה שאלות

&nbsp
למה הגרוש גר אצל אמא שלו ?
הוא עובד ?
משלם מזונות ? כמה ?
&nbsp
&nbsp

alongrin

New member
לא פשוט להתגרש..

אני לא מקנא בך, אבל ממש לא מקנא גם בו.
לא פשוט לחזור לגור עם ההורים בגיל כזה.
כמוהו כמוך, גם הוא בטח רוצה להכיר מישהי ואולי לפתוח בפרק ב'.
לא די שהוא מעמיס את עצמו עליהם, הוא צריך גם להעמיס עליהם את הנכדים?
תנסי להריץ את הזמן 30 שנה קדימה ולשים את עצמך בנעלי אימו.
&nbsp
גירושים זה ירידה ברמת החיים של שני הצדדים.
מה הפיתרון?
לאפשר לו למצוא דיור משל עצמו ואולי גם משמורת משותפת על הילדים.
שימצא עבודה יותר מכניסה, ואולי גם להקל עליו קצת את נטל המזונות.
&nbsp
בסופו של דבר כולם ירוויחו מזה.
בראש וראשונה הילדים שיזכו להיות עם אביהם ואת שיהיה לך זמן פנוי משל עצמך.
&nbsp

eliya79

New member
אנחנו גרושים שנתיים וחצי. אין לו אבא רק אמא והבית "מלא" רק ב

בצהרי שבת וגם זה לא תמיד - אז להעמיס הוא לא מעמיס על אף אחד
אני מבינה ויודעת שהיא אשה קשה עם פה לא נעים שיורה מבלי לחשוב.
היא לא מעניינת אותי בכלל מה שכן הבחירה לגור אצל אמא היא נטו שלו אז לפחות אחת לשבועיים הוא צריך לרצות ולהיות איתם.
התגרשנו כי זה בא ממנו ניסיתי המון לעשות בשביל הקשר ללא הצלחה עד שהרמתי ידיים ואז האדון התעורר ואין לי ספק שהוא השתנה אבל אני כבר לא שם בכלל ואפילו טוב לי - והמצב לא ישתנה.
הוא אבא טוב אבל גם כשלוקח אותם עושה זאת כי צריך, כאילו עושה לי טובה וזה חבל ועדיין אני מתעקשת כי הוא אבא שלהם והם מאוד אוהבים אותו.
בשורה התחתונה ללא קשר אם אכיר או לא מגיע לי אחת ל.. יום מנוחה אני עובדת קשה ובימים שהוא איתם (פעמיים בשבוע) עןבדת עד 19:30 ועוד יום לןקחת בייביסיטר, 40 ש"ח לשעה כדי להמשיך לעבוד כי אני זקוקה לפרנסה הזו.

אייבורי

New member
נו

&nbsp
אז היא לא מעניינת אותך
הוא לא מעניין אותך (דר"א הוא לא האדון, הבחור, האיש, הוא בן אדם שהיה פעם נשוי לך)
וכשלא מעניין האקוסיסטם
נשארים עם הילדים בבית בלילה, כל לילה ולא מצליחים להכיר גבר חדש.
&nbsp
אני יכול להמליץ על ראיה רחבה של הבעיה ולהבין שהיא כן עניינך

לא חייבים להביא

את הגבר אליך הביתה, אפשר ללכת אליו.
ואפשר שאם הקשר מתהדק עם אותו הגבר הגרוש יהיה עם הילדים עד מאוחר אצלך בבית (אם אין לך בעיה שהוא יהיה לך בבית) ויחסוך את עלויות הבייבי-סיטר.

להמתין ולהכיר בעוד כמה שנים מביא איתו ירידה באפשרות לפתוח פרק ב' משמעותי (כי יש הבדל בין לפתוח פרק ב' בשנות ה30-40 לבין לפתוח בגיל 50-60) וגם ההיצע והיכולת להציע קצת יורדים.

nina201

New member
באותו מצב

יש לי ילד אחד ...זה יותר מורכב כי איו מי שישמור שיגדל, גם אני נעזרת בבייבי סיטר. בקרוב לגרוש תיוולד ילדה מפרק ב' והוא טוען שרוצה שהילד יישן אצלו מידי פעם....לא בונה או מחכה לזה....לקחת בחשבון בתקציב החודשי את כמות היציאות והבייביסיטר....זה לא פשוט גם לי יש בן זוג. איכשהוא מוצאים זמן. סה לה וי. עצתי לך תמשיכי להנות מהילדים ומבן הזוג כמו שרשמו לך קודמיי הזמן טס...חבל להתעכב על קטנות. בכל מצב אנחנו החד הוריות מסתדרות. בהצלחה

למעלה