הסדרי ראיה בימי שישי

הסדרי ראיה בימי שישי

יש פה מישהו שהאקס שלו לא גר באותה עיר ויכול לחלוק מניסיונו? אנחנו גרים במרחק של כשעה נסיעה.
מדאיגים אותי הסדרי ראיה בימי שישי - בינתיים הילד לא בגן טרום חובה אז ביום שישי אני פשוט לא מביאה אותו לגן והאבא בא ביום שישי בבוקר לקחת אותו. אבל מה עושים כאשר הוא יהיה בב"ס, או אולי אפילו בחובה? בי"ס לא הייתי רוצה שהוא יפספס. ז"א צריך לקחת אותו ישר מבי"ס. אבל אין מצב שהוא יעשה את זה כי הוא כל הזמן מאחר וילד קטן לא יחכה בב"יס חצי שעה-שעה אם לא יותר עד שאבא יגיע. חוץ מזה שהוא יהיה רעב, עייף וייסע לאבא שלו במשך שעה ורק אז יאכל והשעה כבר תהיה מאוחרת. להחזיר אותו הביתה ולתת אוכל זה אפשרי אבל זה אומר שיסע מאוחר. מה אתם עושים?

הכוונה שלי

באיזו שעה רצוי עם מרחק כזה לקבוע הסדרי ראיה מי ואיפה רצוי שאבא יקח את הילד?

ומה עם חזרה במוצ"ש - אני רוצה כבר ב-20.00 שילך לישון,הוא מתעקש להחזיר אותו ב-19.00. אין מצב שאספיק להשכיב את הילד בשמומנה. בד"כ גם לא בתשע. האם סביר לבקש מחמש וחצי -שש? אי לי בעיה שיראה את הילד יותר אבל שעות כאלה תאימים.

אני חושבת, ברצינות,

שאת לא צריכה לדאוג מה יהיה בעוד שנה שנתיים או שלוש שנים עם הסדרי ראיה.
דברים משתנים כל הזמן.
כרגע הסידור עובד - מצוין.
כשיהיה שינוי בתנאים, תמצאו את הדרך יחד, את ואביו של הילד לשנות בהתאם לצרכים אז.
&nbsp
את עדיין לא יודעת מה יהיה. הוא עדיין לא בטרום חובה. קודם שיהיה בטרום חובה/ תת חובה,/חובה/כיתה א - ואז תתחילי לדאוג לארוחת הצהריים של יום שישי ואני מבטיחה לך שהדברים יסתדרו.
&nbsp
אני אישית, מתוך העבודה שלי מכירה ה-מ-ו-ן!!! זוגות כאלה וזה תמיד מסתדר.
&nbsp
גם ככה החיים לא פשוטים. תתמודדי עם מה שעכשיו ולא עם מה שיהיה אם וכאשר.

ילד יכול להתמודד עם שעת שינה אחת יותר או פחות

יותר קשה לו להתמודד עם מריבות בלתי פוסקות בין הוריו על "עקרונות מקודשים" כמו שעת שינה או שעת ארוחה... לא יקרה לילד שום דבר אם הוא ילך לישון שעה מאוחר יותר או יאכל כריך אחרי בית הספר.
בקיצור - שחררי

בדד1

New member
פאניקה

לא טוב לגידול הילדים
ולתת לך עכשיו עצות לעוד שנים קדימה?!
ובכל זאת
בפעמים הראשונות שהאב יקח את הבן מבית הספר, תהיי בסביבה של בית הספר,חכי 10 דקות מזמן האיסוף של האב ואם הוא לא מופיע קחי את הילד איתך ותמשיכי כרגיל, מבטיח לך שאם תעשי את זה פעם פעמיים בשקט ובלי התלהמות לא יהיו יותר איחורים ובענין האוכל, למה שהילד יאכל שעה מאוחר יותר אם אפשר ללכת לאיזה מקדונלד בדרך הביתה ו"לדפוק" איזה "אמבונגר".
בענין שעות השינה תוותרי קצת
הוא היה אבא שלו לפני שהתגרשתם והוא נשאר אבא שלו אחרי
לאף ילד לא קרה עוד שום דבר משעת שינה אחת חסרה פעם בשבוע (או פעמיים)
תשחררי קצת שליטה (זה לא מזיק)

צודק

רק אצלי העניינים קורסים עם שעת שינה אחת חסרה פעם בשבוע (או פעמיים)

למעלה