מצלמת IP עם הקלטה לענן

dino_din

New member
מצלמת IP עם הקלטה לענן

שלום, סתם מחפש מסקרנות - יש המלצה למצלמת IP שמתאימה לתנאי חוץ ויכולה לשדר ישר לענן?
לא צריך משהו מקצועי באלפי שקלים. ראיתי ברשת כאלה פשוטות ב 200 ש"ח גם. נראות לא רע.
ממה שהבנתי, חלקן מקליטות לענן של אמזון וזה יוצא 200 ש"ח בשנה על תשלום לענן. יש משהו אחר? יותר זול מבחינת הענן?

יש למישהו ניסיון?

(סתם משהו לדוגמה שראיתי:
https://www.ebay.com/itm/In-Outdoor...entrq:f6ec40c11690a9e4a6f8c4c7fff4ce02|iid:1)

cheif

Member
מנהל
השאלה אם כל ענן מתאים לך - מבחינת אמינות וזמינות

הקלטות לענן של AMAZON או של גוגל מבטיחה לך, שאם ההקלטה תגיעה לשם, היא לא תעלם. בכל מקרה, כמי שמתעסק בעניין הזה, לא מצאתי ענן סביר (כלומר כזה שאפשר לסמוך עליו) בפחות מ-5$ לחודש. גם במקרה הזה, ההקלטה אינה נשמרת לנצח כיוון שאתה לא מקבל שטח אכסון אין סופי במחיר קבוע.

בכל מקרה, מהשאלה שלך לא ברור אם אתה רק רוצה לצפות בהקלטה השוטפת, לצפות בנתונים לתקופה מסויימת לאחור אן שמירה לנצח. ברוב המקומות שאני מכיר, שומרים את ההקלטות מקומית ומסנכרנים לענן על פי צורך.

dino_din

New member
בוקר טוב

בגדול, אבא שלי התעניין במצלמה לחצר (בית פרטי).
כשפונים לאיש מקצוע, זה מתחיל ב 3000 ש"ח למערכת (מכשיר הקלטה, העברת חשמל, כבלים וכו').
&nbsp
מאחר ויש לי ניסיון טוב עם מצלמות IP פשוטות (כמה חברים קנו בהמלצתי מצלמה פשוטה ב 150 ש"ח ועובדת מעולה כבר שנים), חשבתי לקנות לו מצלמה כמו שקישרתי בפוסט הקודם ב 200 ש"ח, שיחבר מעל הדלת בחוץ רק לחשמל והיא תתחבר באלחוט לרשת.
&nbsp
לכל המצלמות יש כרטיס זיכרון אבל הייתי רוצה שישמר גם בענן לתקופה מסויימת (נגיד שבוע אחרוה, לא חושב שצריך יותר) כדי שלא יתלשו את המצלמה עם הכרטיס זיכרון.
&nbsp
האמת ש 200 לשנה זה לא בשמיים ועדיין יוצא יותר פשוט וזול לתקופה של כמה שנים מאשר להתקין מערכת מקצועית, פשוט מחפש המלצות על מצלמה שתומכת בהעלאה לענן בצורה פשוטה שיש עליה חוות דעת טובות.
&nbsp
תודה.

cheif

Member
מנהל
אני יכול להמליץ לך על שתי חברות

1. Reolink. ענן לשנה עם שמירה של 30 יום אחורה בכ-100 שקל. שמירה לחודשיים אחורה עולה 300 שקל.

2. SV3C. ענן ל-7 יום ב-200 שקל לשנה.

dino_din

New member
מעולה, אבדוק. תודה

dino_din

New member
קצת באיחור אבל עדיין לא מצאתי

היי צ'יף,
&nbsp
חיפשתי הרבה אבל לא מצאתי בדיוק מה שאני מחפש. עברתי על שתי החברות שציינת.
&nbsp
אני מחפש מצלמה כזו עם הפרמטרים הבאים:
אפשרות לחיבור קווי ואלחוטי
לפחות 4 מגה (עדיף 5)
אפשרות הקלטה גם לכרטיס וגם לענן
לשימוש חיצוני (IP66).
&nbsp
יצא לך לראות דגם כזה?
&nbsp
תודה.

cheif

Member
מנהל
יש כמה דגמים

ה-RLC-511W של REOLINK עונה על כל הדרישות שלך, כולל 5M. אם מספיק לך 4M, ה-RLC-410W תתאים לך וגם המחיר שלה נוח יותר.

dino_din

New member
תודה!! נראות מעולות

לא בטוח שהקלטה לענן היא עניין פשוט, כנראה שזה מצריך קצת עבודה להקליט למחשב ומשם לענן.
לפחות לפי השאלה והתשובה שלהם:
Does rlc-511w supports cloud storage? the answer is no at this time per reolink customer support.
&nbsp
Answer:
Hi. No, RLC-511W does not support cloud storage now. Please subscribe us to stay tuned. Thank you.​
.
&nbsp
&nbsp
אבל שאר הפרמטרים נראים פצצה.
&nbsp
תודה!

cheif

Member
מנהל
אם עניין ההקלטה לענן הוא מאוד קריטי עבורך

ואתה מוכן להסתפק במצלמת 1080P, אז גם זו תתאים לך - http://www.sv3c.com/1080P-Wireless-IP-Camera-SV-B06W-1080P-HX-.html

בכל מקרה, במצלמות אבטחה מקובל להקליט מקומית - לא ישירות לענן. זה במיוחד נכון אם אתה רק מקליט "אירועים" ולא מקליט הכל באופן שוטף. אם אתה מקליט אירועים, בעלות של מנוי שנתי לענן אתה יכול לקבל דיסק בנפח שיספיק לך לאלפי אירועים.

למעלה