חיבור טלביזיה חכמה

תותח551

New member
חיבור טלביזיה חכמה

במצב רגיל הטלביזיה מחוברת עם כבל רשת למודם, והטלביזיה מחוברת עם כבל HDMI לממיר דרך מערכת קולנוע ביתית. הבעיה שכשאני צופה בטלביזיה החכמה אני לא שומע דרך הרמקולים של מערכת הקולנוע. האם אני צריך לחבר את האינטרנט דרך מערכת הקולנוע ולטלביזיה?
תודה

rafid1

Active member
מנהל
תשכח מהאינטרנט, ותחבר כבל HDMI מהממיר למערכת

ומהמערכת (יציאה!) לטלויזיה. אם אין במקרה יציאה כזו - תקנה מפצל HDMI , ותחבר כבל נוסף מהממיר לטלוויזיה. זהו, הקול יעבוד...

תותח551

New member
חיבור טלביזיה חכמה

אולי לא הסברתי נכון, במצב צפייה בטלביזיה דרך הממיר יש קול ותמונה אבל כאשר אני מפעיל את הלביזיה החכמה יש תמונה אבל אין קול דרך המערכת

תותח551

New member
חיבור טלביזיה חכמה

ואז אם אני רואה סרט דרך היוטיוב אני שומע דרך הרמקולים של הטלביזיה ולא דרך המערכת קולנוע

rafid1

Active member
מנהל
אהה, הבנתי. חלופה

חיבור כבל אודיו אופטי מהטלוויזיה למערכת.

תותח551

New member
חיבור טלביזיה חכמה

מה שאתה אומר חיבור כבל רשת לטלביזיה, חיבור כבל HDMI בין הממיר לטלביזיה וחיבור כבל אודיו אופטי בין הטלביזיה למערכת, השאלה מאיזה יציאה בטלביזיה אני מחבר את הכבל אודיו?

rafid1

Active member
מנהל
לא בדיוק

אני עדין אומר שעדיף כבל HDMI מהממיר-למערכת (עבור קול 5.1 ערוצים). וממנה כפי שאמרתי לטלוויזיה (או שישירות כמו היום).
&nbsp
ובנוסף, אמורה להיות בטלוויזיה יציאה SPDIF אופטית. אם יש - חבר אותה למערכת. אם אין, תצטרך לחבר כבל מהיציאה של החיבור לאוזניות שבטלוויזיה. פחות איכותי.

תותח551

New member
חיבור טלביזיה

התכוונתי חיבור HDMI מהממיר דרך המערכת לטלביזיה. חיבור כבל רשת בין האינטרנט (מודם) לטלביזיה וחיבור כבל שמע בין הטלביזיה למערכת?

תותח551

New member
חיבור טלביזיה

היום חיברתי את הממיר של יס לסראונד עם כבל HDMI ומהסראונד לטלביזיה עם כבל HDMI וכשאני מפעיל את הסראונד אני שומע את הטלביזיה (ממיר) בסראונד, אבל ברגע שאני מפעיל את הטלביזיה החכמה אני לא שומע בסראונד רק דרך הרמקולים של הטלביזיה, האם אני צריך ללחוץ על כפתור TV בסראונד כדי לשמוע קול של הטלביזיה החכמה סראונד?

rafid1

Active member
מנהל
ועל מה היה הדיון עד כה?

לא הקשבת? מישהו אמר עוד כבל אודיו, לא? יש?
אגב, הקשר לנושאי הפורום קלוש. רק במקרה ככה זה גם אצלי...

תותח551

New member
חיבור טלביזיה

תודה לכל העונים, חיברתי כבל אודיו אופטי בין המערכת לטלביזיה והכל בסדר

למעלה