אינטרנט

tsaf21

New member
אינטרנט

שלום
ממש לא מבינה וגם קצת מבולבלת מכל העניין מבקשת את עזרתכם . יש לי מודם adsl של בזק אליו מחובר ראוטר אידימקס (קניתי )שנותן גלישה טובה בכל הבית , שלוש קומות .
מהירות הגלישה היא 15 ,בבדיקה הרבה פחות .
אני רוצה להגדיל את מהירות הגלישה ל100 .חיברתי סטרימר לטלויזיה והצפייה לא טובה .אני רוצה לקנות ראוטר מודם חדש שתומך בגלישה מהירה .1 איזה מכשיר לקנות 2 האם הספק חייב להגדיל לי את המהירות למרות שלא קניתי את המכשיר דרכו.
בתודה

rafid1

Active member
מנהל
איזה דגם המודם שברשותך? בהשאלה/השכרה או קנוי?

ראשית, את צריכה לוודא שהוא אכן מדגם שלא תומך בVDSL (מהיר) ולהחליט בהתאם אם נדרשת החלפה.
2. הספק יגדיל לכל חבילה שתרכשי , ללא קשר לציוד, שהוא בעיה שלך).

tsaf21

New member
תודה

בזק טענו כי המודם שיש לי 600e הוא עד 15 ואם אני רוצה מהירות גבוהה יותר אני צריכה להחליף אותו . הראוטר שברשותי הוא נקנה על ידי . נאמר לי כי אני צריכה נתב חדש שהוא מודם ו ראוטר יחד ופה שאלתי מה לקנות . ושוב תודה על תשובתך המהירה .

tsaf21

New member
תודה ועוד שאלה

בבזק נאמר לי כי המודם שלי דגם 600e הוא עד מהירות 15 כדי לקבל מהירות גבוהה יותר אני צריכה מכשיר חדש שהוא מודם וראוטר יחד .ופה שאלתי מה לקנות .איזה מהירות אינטרנט אני צריכה לצפיה בסרטים בסטרימר.
ושוב תוגה על התשובה המהירה

rafid1

Active member
מנהל
צודקים. שוב - מה מונע ממך להחליף אותו בבזק במודם VDSL?

תתמקחי עם השיווק שלהם (אם את לקוחה שלהם), כי לקבל מהם חינם - זו תהיה הדרך הזולה ביותר.
המלצות רכישה:
http://www.netcheif.com/Articles/VDSL_Router/VDSL_Router.htm

כל המודמים של היום תומכים ב"עד 100" שלהם. אין הבדל כמודמים, רק באיכות הנתב (שאולי אינך חייבת בהחרך להפעיל כי כבר קנית).

למעלה