האם 100 מגה הוא לא באמת 100 מגה? אני מקבל 57 לכלכ היותר!

rafid1

Active member
מנהל
בוא תסביר לי: איך ב40M המינימום - 20M, וב100M הוא 0.01M?

EB10000

New member
האם 100 מגה הוא לא באמת 100 מגה? אני מקבל 57 לכלכ היותר!

שלום

התחברתי לבזקבינלאומי סיטונאי כולל תשתשית בזק. חיבור 100 מגה. בכל הבדיקות שאני עושה ב SPEED TEST או FAST אני מקבל תמיד 57Mbs

הם מנסים להפיל את האשמה על הציוד שלי. יש לי מודם של בזק NETGEAR מדגם VVG2000 ישן אבל לפי בזק תואם למהירות עד 100 מגה. בשירות בזק ביצעו עדכון קושחה לאחרון. אני איפסתי והגדרתי אותו מחדש ב BRIDGE. הראוטר שלי הוא TPLINK C9 גם הוא מעודכן לגרסת קושחה האחרונה מהאתר האירופאי (ראוטר נרכש מאמזון איטליה). ביצעתי אתחול לכל המחשבים והראוטר.

עדיין מהירות גלישה חסומה ל 57... בבזק בינלאומי אומרים שאין מה לעשות. הציעו לי לשמנך ל 40 מגה בתענה שאולי יש בעיית תשתשית אזורית...

אשמח להעזרה בנושא..

תודה

cheif

Member
מנהל
בוקר טוב

בבזק ה-100M הוא אף פעם לא 100M. אתה תקבל בין 40M למקסימום 90M, זאת בתלות בתשתית הפיזית שיש בסביבה שלך ובבית שלך. בדרך כלל הבעיה נובעת מקווי נחושת ישנים ופריסה לא אידיאלית של חוטי הטלפון. בזק גם כותבת את זה - בפונט מזערי - בפירסומים שלה. אתה רוצה 100M אמיתי - זה יש רק בהוט. Welcome to the Club.

rafid1

Active member
מנהל
מהירות בבזק - האותיות הקטנות (== "עד")

תסתכל בחוזה שלך מול בזק, נכון שכתוב שם "עד"? אז יש סיבה - זה באמת *עד*...
מהירות בתשתית DSL סובלת מהשפעת המרחק שלך מהמרכזת שלהם. הרחוקים - סובלים.
הבדיקה שלך צ"ל מול בזק-תשתית. יש להם שרת מהירות, ויתנו לך בבזק (166) שמשתמש והנחיות (שאינני זוכר כרגע...), כך שתעקוף את הספקית. זו המהירות המכסימאלית שתוכל לקבל בתשתית DSL. זו הבדיקה לבידוד הבעיה.

למעלה