הסתבכות בהתקנת נתב מסוג TOTOLINK A3002RU

חלאה

New member
הסתבכות בהתקנת נתב מסוג TOTOLINK A3002RU

מנסה להתקין נתב מסוג TOTOLINK A3002RU, קיבלתי איתו חוברת קטנה של התקנה, ביצעתי את הפעולות הנדרשות להבנתי, מצרף לינק לחוברת שקיבלתי:
http://www.totolink.net/include/download.asp?path=down/010100&file=A3002RU QIG ver1.0.pdf

יש ברשותי מחשב שולחני עם מערכת הפעלה חלונות 10 בעברית, כאשר בסיום תהליך ההתקנה אני מקבל הודעת שגיאה ( מצרף תמונות).
אשמח להדרכה ורעיונות לתיקון.

rafid1

Active member
מנהל
גם אצלי יש את הנתב הזה

והוא פועל היטב, רק ללא תשתית בזק. אני מבין שאצלך התשתית של בזק והחיבור שלו למודם של בזק? אולי תתן פרטים יותר, שלא ננחש?... ומה בדיוק אתה רוצה שיפעל בסוף?
&nbsp
במדה והחיבור למודם-נתב VDSL, ואתה לא מעוניין שיפעל כנתב, עליך לקנפג אותו כBRIDGE. בוצע?
&nbsp
&nbsp

rafid1

Active member
מנהל
נב: יש SYSTEM לוג - שיתכן ותוכל לראות שם כמה רמזים...

חלאה

New member
צודק. פרטים נוספים

התשתית אצלי היא הוט, והספק בזק בינלאומי.
אני מעוניין שהוא ישמש כראוטר. החיבור הפיזי שלו הוא דרך מודם של הוט.
ברמת העקרון יש גם קו טלפון עם מודם של בזק בינלאומי, ככה שהחיבור הוא הוט-בזק בינלאומי-ואז הנתב. ניסיתי לחבר גם ישירות למודם של הוט.
כיום יש לי נתב של אדימקס והוא מתפקד יפה. אז כנראה שהחיבורים שלי נכונים כי כרגע אדימקס עובד טוב.

בכל מקרה צירפתי תמונות שמראות את התקלה שאני מקבל, כדי לא לחשוף את שם המשתמש שלי בבזק בתמונה שיניתי את היוזר ל 153 אבל בפועל הכנסתי במקום הזה את היוזר שלי בבזק ומתחת את הסיסמא.
מצרף את התמונה.

rafid1

Active member
מנהל
לא מובן, אם יש לך תשתית הוט - מה הקשרבכלל לבזק?

כי רק בזק עובדים עם PPPOE... חיבור חמודם הוט סטנדרטי ללא חייגן, הוא סוג DHCP בנתב. (בתקווה שגם ניטרלת או את הנתב שם בתוכו).

חלאה

New member
אז שיניתי ועדיין יש לי סימן קריאה על החיבור רשת

בנוגע להגדרות של המודם של הוט, כרגע יש לי נתב אדימקס אז אני מניח שהמודם של הוט מוגדר לעבוד עם נתב.

rafid1

Active member
מנהל
תוודא מול הוט שאתה אכן בחיבור ללא חייגן

או פשוט תסתכל בנתב הישן. אם נשארת עם חייגן - הסוג הוא L2TP, אך רצוי לבטל אותו דרכם.
&nbsp
הסתדר לך בסוף?

חלאה

New member
כן, זה עבד אחרי הרבה זמן

חיברתי אינטרנט למחשב דרך כבל USB, ונתתי לתמיכה של ספק האינטרנט להגדיר לי את הנתב בשליטה מרחוק. אחרי 30 דקות של שיחה הסתדר.
בכל מקרה לקח לזה זמן. בהתחלה הוא הגדיר DHCP דרך הגדרות מתקדמות. ולא הבין למה זה לא עובד, ואז דרך איפה שאני ניסיתי (easy setup) השילוב בסוף עבד. דבר אחד בטוח, אני לא יבצע איפוס לנתב בצורה חופשית...
ששאלתי את איש התמיכה מה הוא עשה שפתאום זה עובד, הוא אמר שהוא לא יודע למה זה לא עבד עד עכשיו ושבגדול נתבים מגעים מוכנים לעבודה ורק צריך להגדיר סוג חיבור. גם החוברת התקנה שצירפו לנתב היא סוג של בדיחה, אין שם שום מידע.
בנוגע לנתב הוא נחמד, אני מצליח לקלוט 2.4G הרבה יותר רחוק מנתב האדימקס הישן שלי, 5G עובד טוב כל עוד נמצאים בסלון, כל כניסה לחדר פשוט גורמת למהירות אפס, לא מובן לי למה הטלפון LG G5 לא מבצע החלפה אוטומטית ברשתות. עקב המצב הזה החלטתי לבטל בנתב את G5.
תודה על התמיכה:)

rafid1

Active member
מנהל
מעניין, כי אני החלטתי לבטל את ה2.4G ולהשאיר את ה5G...

כי ה-5 בAC יגיע ל833M (תיאורטית) וה2.4 רק ל300. שמתי על ערוץ 44 ידנית. את הLG G2 שלי"בקשתי "שישכח" מה2.4 ...
&nbsp
תעשה גיבוי של הקונפיגורציה, ואז תרגיש חופשי יותר לעשות RESET...

למעלה