פתרונות לצפייה בתכני אינטרנט בטלוויזיה

• פותח הנושא cstl
  • פורסם בתאריך

cstl

New member
פתרונות לצפייה בתכני אינטרנט בטלוויזיה

שלום וברכה,

ממש בא לי בזמן האחרון להיפטר מ-yes.
לפני שאני עושה את זה, אשמח כמובן להתנסות בפתרון אינטרנטי טהור שלא מצריך תשלום לחברות מוצצות הדם האלה.
רציתי להתייעץ מהי הדרך הנוחה ביותר לדעתכם לצפות בתכני אינטרנט, בואו ניקח לצורך העניין את נטפליקס (אבל זה יכול להיות גם כמובן קודי או אמאזון או יוטיוב או תכנים מורדים או whatever).
ניסיתי בינתיים להזרים נטפליקס מהמחשב/טלפון לטלוויזיה דרך כרומקאסט (מהדור ה-1) ואני חייב להודות שזה פתרון די מקרטע ומבאס מאוד כתחליף.
ניסיתי גם רספברי פיי (לא זוכר בדיוק את הדגם, נראה לי מהדור השני) עם openelec וקודי וגם את זה נטשתי בגלל חוסר נוחות.
פתוח לנסות הצעות נוספות

מכשירי Android TV למיניהם, מזרימי מדיה טובים, Smart TV, HTPC, מישהו יודע משהו לגבי Roku Stick? הבנתי שהוא די פופולרי בעולם. האם יעבוד גם בארץ? (אני יודע שרוב השרותים שם לא רלוונטיים לארץ, אבל נטפליקס עכשיו דווקא כן).
אם איזשהו פתרון יאפשר לצפות בתכנים בשתי טלוויזיות בבית, בכלל טוב.
קיצור, תעזרו לי להיפטר מ-yes

(מחובר ל-100 מגה בתשתית בזק וספק הוטנט)

תודה מראש

cstl

New member
טוף, הלכתי כרגע על ה...

Xiaomi Mi Box
הביקורות די סבבה, המחיר די סבבה, Android TV נשמע די סבבה.
מקסימום הלכו 250 שקל לתרומה לסינים.

אם למישהו בכל זאת יש מה להוסיף, עדיין אשמח לשמוע

rafid1

Active member
מנהל
אנדרואיד TV BOX היא בחירה טובה לטעמי

גם לי יש אחת , רק לא של חברה ידועה... המפרט דומה, רק המחיר קצת זול יותר. במפרט כאן חסר לי דבר אחד (ואולי אני מפספס) - פורט LAN קווי. אני לא סומך על WIFI לאורך זמן כטווח תקשורת אמין....

cheif

Member
מנהל
אני העדפתי HTPC מוכלל מבוסס Z8300

סביב 90$ אתה קונה PC מלא עם מעבד שמתאים לצפיה + WIN 10 + זכרון של 2GB ו-SSD של 32GB. מבחינתי חיבור שלו לרשת הביתית ומשיכת הסרטים מה-NAS זה מספיק לחלוטין. ה-WIN 10 מספק גמישות שאנדרואיד - עם כל החיבה שלי אליה - עדיין לא מספקת.

rafid1

Active member
מנהל
בהחלט מסכים לגבי הגמישות/בשלות של WIN לעומת אנדרואיד. אבל...

אולי כדאי לקחת בחשבון גם את הנתונים האלו:
1. הערך המוסף של קופסאות אנדרואיד זולות (מבוססות ARM) - הוא יחס מחיר-תועלת. כלומר, אם המחיר פחות ממחצית מקופסת WIN - זה אטרקטיבי (אפשר למצוא גם ב35$).
2. הדרישות של סטרימר - צנועות הרבה יותר מDESKTOP. לא תריץ שם אופיס למשל... לכן אפשר "לסבול" את החסרונות של מערכת ההפעלה .., למשל בתחום הmulti-tasking - הרצת ישומים במקביל.
3. הביצועים של ARM פשוט טובים יותר (חשוב לפורטים החדשים של ווידאו 4K)
4. העתיד: אנדרואיד 7 כבר הולך לכיוון ריבוי משימות (ראו ערך מתאם הDeX למסכים גדולים של גלקסי S8)
&nbsp
בשורה התחתונה(שלי), כשההפרש הכספי רק כ 20$ - אכן קופסת WIN אטרקטיבית. כשהתקציב הוא עד 25$-45$ - עדיין ה ARM - אנדרואיד קורץ יותר...

cstl

New member
תודה על המפרט

אני מודה שאני פחות מכיר את "עולם" ה-HTPC וזו היתה האפשרות שהכי פחות התחשק לי ללכת בכיוון שלה.
גם העדפתי משהו ייעודי לטלוויזיה, ולא "Windows על מסך גדול".
שים לב שזה אפילו לא "אנדרואיד על מסך גדול" כמו אינסוף קופסאות שקיימות בשוק, זו אנדרואיד שמותאמת לטלויזיה, ומוצרים כאלה בקושי מצאתי.

cstl

New member
אתה לגמרי צודק

היעדר פורט LAN היא נקודת תורפה שעולה בכל הביקורות על המוצר.
לא כל כך ברור מה הרעיון בלוותר עליה (אולי לטובת עיצוב נאה יותר).
ההמלצה בכל הביקורות שקראתי היא להשתמש במתאם USB-LAN.
לא יודע אם הביצועים של מתאמים כאלה תמיד עדיפים על פני WiFi.
נחכה ונראה...

rafid1

Active member
מנהל
תתחדש, ובהצלחה עם המתאם.לקבל 100M לא צריכה להיות בעיה בUSB2.

eladts

New member
כרומקאסט דור שני עובד לי מעולה

בפרט עם נטפליקס. צריך אמנם להסתגל לקונספט שהטלפון הוא השלט, אבל ברגע שמתרגלים לזה, זה מאוד נוח. לא צריך אפליקציות וחשבונות בכרומקאסט, משוט משתמשים במה שכבר בטלפון.

למעלה