אז מה אתם יודעים על סלקום TV?

dino_din

New member
אז מה אתם יודעים על סלקום TV?

אני שוקל להחליף את יס בסלקום TV.
לאחרונה יש מחשבה להחליף את כל החבילה בטריפל של סלקום TV.
זה יהיה 150 ש"ח לחודש במקום 400+ לחודש.

ויש לי מיליון שאלות אז אם מישהו יודע לענות (גם אם זה על חלק), אני אשמח:
1. על איזו תשתית הם? הם יושבים על אינטרנט של בזק?
2. 40 מגה זה הכי מהיר שלהם?
3. עד כמה הם בעיתיים בהורדות ביטורנט או צפייה ישירה?
4. מי הספק שלהם? זה בהכרח יהיה נטויז'ן?

ושאלות שלא קשורות לאינטרנט ישירות אבל אולי תדעו:
1. יש ערוצי ילדים רגלים או רק VOD?
2. אם אני לוקח טריפל עם טלפון, זה אומר מספר טלפון חדש בבית?
3. זה קו טלפון רגיל נכון?

תודה.

rafid1

Active member
מנהל
מה שאני יודע:

1. בעקרון - כל תשתית אינטרנט, רק שה"מבצע" הוא עם בזק - 40M
2. תוסיף כסף תקבל 100M (עד...)
3. כמו כולם, תלוי ספקית

1. לא יודע, לספורט תשלם עוד ~50
2. כמו אצל כולם - תוכל לנייד את הישן
3. לא, זה VOIP
4. למתאם-השיחות/נתב תשלם עוד 15-10ש"ח

ס"ה מחיר ל100M ~הוא ~230, כמעט כמו בהוט... (~240), אז תחשוב פעמיים...

כפי שנאמר: אין מתנות חינם!

רוב הזמן נח

Well-known member
מומלץ להתנתק מכל שרות טלויזיה רב ערוצית ל-3 חודשים לפחות

לעשות ניסוי קטן של 3 חודשים.
&nbsp
כשבזמן הזה יהיה רק חיבור אינטרנט. אם אחרי 3 חודשים לא יהיה נוח ולא יצליח להסתדר, אז להתחבר מחדש לשרות טלויזיה כלשהו.
&nbsp
אבל הרבה אנשים אחרי הניסוי הזה ישארו רק עם האינטרנט.

rafid1

Active member
מנהל
+1 ...

..ועם שימוש במתאם/ערוצי עידן+. זה ייקל קצת על תהליך הגמילה... ;-P

cheif

Member
מנהל
גם אני בסיטואציה שלך

המחירים של הוט, שעולים כל הזמן בזחילה, מעצבנים אותי כל פעם מחדש וגם אני שוקל נטישה. כבר עשיתי את הבירורים שלגביהם אתה שואל -

1. על איזו תשתית הם? הם יושבים על אינטרנט של בזק? -- הם מבוססים על השוק הסיטונאי של בזק.
2. 40 מגה זה הכי מהיר שלהם? -- לא. אתה יכול לקבל חבילה של עד 100M (בתוספת תשלום של 20 שקל - כלומר 169 שקל) אבל כמו אצל בזק, ה-100M יהיה בפועל משהו בין 50M ל-80M בתלות בתשתית אצלך. קח בחשבון שאחרי שנה המחיר של 149 שקל עולה ל-169 שקל ובמהירות 100M ל-189 שקל.
3. עד כמה הם בעיתיים בהורדות ביטורנט או צפייה ישירה? -- לפי מה שקראתי הם די אגרסיבים בנושא ולעיתים יש הגבלות רציניות על המהירות.
4. מי הספק שלהם? זה בהכרח יהיה נטויז'ן? -- בחבילה הכוללת של אינטרנט + TV הספק הוא נטוויז'ן הנוראים. אתה כמובן יכול לרכוש רק את חבילת ה-TV ב-99 שקל ולהתבסס על כל ספק אחד שתבחר - אלא שאז זה יוצא יקר הרבה יותר.

ושאלות שלא קשורות לאינטרנט ישירות אבל אולי תדעו:
1. יש ערוצי ילדים רגלים או רק VOD? -- יש רק ערוץ ילדים אחד שנקרא בייבי. זה ערוץ שמיועד בעיקר לתינוקות.
2. אם אני לוקח טריפל עם טלפון, זה אומר מספר טלפון חדש בבית? -- לא. הם יכולים לנייד את המספר הקווי שיש לך.
3. זה קו טלפון רגיל נכון? -- לא. זה כמו ב-HOT - טלפון מבוסס אינטרנט.

מקווה שעזרתי לך.

rafid1

Active member
מנהל
היתה לי (למעלה) הצעה חלופית, שכללה גם תוכנית גמילה...

מה קרה לתוכנית המבטיחה עם המיליון ממירים ב350 ש"ח?...

אגב, לידיעת כל המעוניינים (מכורים), במסגרת השוק הפרסי, טריפל בהוט ניתן להשיג ב250~ ש"ח... https://www.hometheater.co.il/vp2606474#2606474

כל הזחילות בטריפל - הן במסגרת שיטת מצליח שלהם , ולמנויים ותיקים בלבד, ולמכורי הסיפוק המיידי של כפתור השלט, ואשר לא סוחרים בשוק הנ"ל... לי זה כבר נמאס ממזמן...

dino_din

New member
תודה. בהחלט עזר

לצערי, אני רואה כרגע כמה מכשולים במעבר (ערוץ ילדים אחד כערוץ רגיל) והספק שהוא נטוויז'ן (לא מתחבר אליהם. אין פה משהו רציונלי).
&nbsp
אעשה עוד כמה בירורים השבוע. החיסכון הכספי הוא גדול (150 "ח בחבילה כוללת לעומת כ- 400 ש"ח כרגע) אבל צריך לראות איך הכל עובר כך שמבחינת ה"לקוחות" אני ממשיך לספק את אותו השירות ובלי downdown רציני...

voguemaster

New member
סלקום TV זה אחלה פיתרון

יש אותו בבית לגיסי ולחמותי. מהירות של 40 מגה מספיקה בהחלט. כל עוד אתה לא מוריד טורנטים אתה לא תחנוק לעצמך את הטלוויזיה
(וגם אז, עם ראוטר נורמלי אפשר לקנפג QOS).
יש מספיק מה לראות לילדים, גם הילדים שלי מוצאים שם מה לראות בכיף אם הם שם.

אצל גיסי יש גם קופסת אנדרואיד עם קודי אז יש יוטיוב ותכנים מתוספים בקודי כך שהכל סגור היטב.

ההבדל במחיר הוא מהותי. אצלי בבית יש עידן+ ואינטרנט, והילדים רגילים לזה אז אין לי צורך באף ספק טלוויזיה כלשהו...

למעלה