מתאם רשת חשמל

seeyou

New member
יס מעבירה אינטרנט על כבל טלוויזיה-MultiRoom

את צריכה רק שבכול חדר יהיה לך נקודת טלוויזיה

יוסי

איהלון

New member
מתאם רשת חשמל

הזמנתי טכנאי כדי להתקין VOD והוא אמר לי שאי אפשר להתקין VOD בגלל שאין לי קופסת רשת או מתאם רשת. סרבתי שיעבירו לי חוטים בבית [הבית אחרי שיפוץ ואת זה לא עשיתי] הוא הסביר לי שיש מתאם רשת חשמל שאחד אני מתקינה איפה שנמצא הראוטר ואת השני בחדר איפה שנמצא הממיר ואני צריכה לסנכרן את זה. איך בדיוק לא הבנתי. יש לי עוד שני ממירים בשני חדרים. האם בכל חדר אני צריכה מתאם רשת. אני לא רוצה סתם לקנות את המתאמים ולבסוף גם לא יצא כלום. האם זה יכול לעזור אשמח לקבל הסבר. תודה

איהלון

New member
כבל רשת חשמל

היה אצלי טכנאי שאמר שאי אפשר וגם טלפנתי לחברה וגם הם אמרו שהם לא עושים זאת. אז מה הם משקרים לא מבינה. בכל חדר יש לי נקודת טלויזיה ויש נקודת טלפון אבל הם אמרו שאין תקשורת והוא רצה להעביר לי חוט בקיר וסרבתי

seeyou

New member
אני מניח שיש אי הבנה

אם את כותבת בפורום אני מניח שיש לך מחשב

אם יש לך מחשב אז הוא חייב להיות מחובר לספק-תשתית אינטרנט-בקימור חייב להיות בבית נתב

אם הכול נכון נוכל להמשיך

יוסי

איהלון

New member
נתב רשת חשמל

טוב כפי שאתה רואה את כל התכתובת שלא עוזרת לי במאומה. אחד מלגלג על כך ששיפצתי ואת מה שחשוב לא עשיתי אז לא אני ובעלי והמשפץ לא ידענו וזהו. היום בררתי בבזק על מכשיר שנקרא הום פלאג אלחוטי. הבנתי שאחד אני מתקינה בראוטר היכן שנמצא המחשב והשני בסלון והמרחק הוא בערך שמונה מטר מקווה שלא רחוק מידי. כדי לעשות סינכרון אני צריכה מחשב נייד להביא ליד הטלויזיה ולראות אם יש סינכרון אז אפשר להתקין וי או די. עכשיו למכשיר של בזק האם כדאי האם יש המלצות או שעלי לקנות משהו במקום אחר יותר טוב. תודה

seeyou

New member
אין צורך ב הום פלאג אלחוטי או ב נתב רשת חשמל

אם מדובר ב VOD של יס יש צורך בנתב
יס מחברת יחידה בין נתב לבין ממיר(עם או בלי טלוויזיה)

מרגע זה יש אינטרנט בכול הבית שרוחב על כבל טלוויזיה

על מנת לצפות ב VOD דרוש ממיר HD ועוד יחידה דומה לזאת שחיברו בחדר בו נמצא הנתב

על מנת לצפות במולטירום יש צורך לתשלום חודשי של כ 30 ש

אם יש בטלוויזיות שלך כניסה DLNA אז את יכולה לצפות ב סרטים.תמונןת.שירים שבמחשב בעזרת תוכנה כגון SAMSUNG PC SHARE

יוסי

rafid1

Active member
מנהל
את "זה" לא עשית? למה לא? רע מאוד!!!

את כל הכסף שחסכת על כבילה תקנית לחדרים - כעת תשקיעי בכל מיני מתאמים על חשמל/טלפון/קואקס שהביצועים שלהם בינונייים+-.
&nbsp

sweetums

New member
יס והוט מספקים מתאמים בתנאים מסויימים
תדברי איתם קודם.

איהלון

New member
מתאם רשת חשמל

הטכנאי שהיה אצלי YES אמר שאין להם את המתאמים האלו. לא עניתם לי על השאלה שלי. אז טעיתי לא עשיתי רשת חשמל בשיפוץ . שני מתאמים אחד אני מחברת לראוטר איפה שנמצא המחשב ואת השני בסלון ואני צריכה לעשות סינכרון ואם יש אז בסדר. מה עם החדרים ששם אין לי מחשבים. על זה אם תוכלו לענות ולא ללגלג אודה לכם.

NLO

New member
צריך לקחת בחשבון קודם

שאם יש לך 3 פזות בבית (בחשמל) אז לא כל מתאם יתאים לך.
אולי יש לך נקודות טלפון בבית אז בעלות זולה יחסית אפשר לנסות להשחיל בהן גם כבל רשת.
ולשאלת, הנה הסבר https://www.youtube.com/watch?v=7g1kwC5_9e4
ותשובה קצרה: לכל חדר שאת רוצה לחבר בו כבל רשת צריך מתאם

איהלון

New member
כבל רשת חשמל

בבית יש לי חד פאזי וראיתי את הסרטון ששלחת אז אם אני אקנה מתאם אחד בחדר והשני בסלון ואני צריכה לסנכרן ואם זה בסדר יופי. לא ענית לי מה קורה בחדרים תודה ויום טוב

rafid1

Active member
מנהל
חו"ח לא לגלגנו, רק תהינו.... וחו"ח לא לגבי רשת ע"ג חשמל

אלא רשת תקנית קווית עם כבלים CAT5E מושחלים בקירות . עדיין חושב שטוב תעשי אם לפחות תבדקי אפשרות להשחיל כבלים כאלו בתעלות התקשורת הקיימות כים לטובת טלפון/TV וכו.
&nbsp
WIFI (פתרון שגם לא מזהיר) זו לא אופציה?

איהלון

New member
כבל רשת חשמל

בבזק אמרו שיש להם מתאם רשת שנקרא הום פלאג שיכול לפתור את הבעיה שזה בעלות 10 שקלים לחודש עבור זוג שאחד אני מתקינה בראוטר והשני בחדר הסמוך. ואם הסלון במרחק של 8 מטר ולא יקלוט ואם לא אז אני מחזירה וזהו אבל אם אני קונה בחוץ ומשלמת בין 200 ל-300 שח עדיף לי לקחת מבזק ולראות אם זה יעזור וישפר את הקליטה. בבזק בינלאומי גם לא ידעו בקיצור לא ביס ולא אף אחד לא יודע ולא מבין.

למעלה