המלצה על כרטיס רשת אלחוטי בבקשה

rafid1

Active member
מנהל
+1 ... שנבקש מצ'יף שיעשה ניסוי/סקירה עם תשתית הוט?...

לצערי/שמחתי אני כבר לא מנוי...

gili667

Member
המלצה על כרטיס רשת אלחוטי בבקשה

משום מה החיבור הקוי למחשב הנייד הפסיק לעבוד ( הכבל תקין, גם הנורות במחשב בנקודת החיבור נדלקות משמע מחובר ,אך בפועל אין גלישה) כך שעמ להחיות חיבור לאינטרנט במחשב אני נדרש לכרטיס ויפי (שעובד מצוין) מצרף קישור. יש שם הרבה , מין הסתם עדיף חיבור 300 על 150 אך באילו מהם לבחור? תודה לעוזרים https://m.ivory.co.il/catalog.php?act=cat&q=+%D7%9B%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%A1+%D7%A8%D7%A9%D7%AA+%D7%90%D7%9C%D7%97%D7%95%D7%98%D7%99&x=90&y=40

rafid1

Active member
מנהל
TL-WN822N . מה יותר אנטנות - יותר טוב...

האמת שלא הבנתי כ"כ - איך זה שאין חיבור אלחוטי אינטגרלי במחשב נייד?

ואני במקומך לא הייתי מוותר כל כך מהר על חיבור קווי (אם הוא חיבור של גיגה). זה לא אותה רמה... תתאמץ להשמיש אותו! אם יש נוריות - נשארו בעיות תוכנה בד"כ (DNS וכו) . PING עובד ברשת הפנימית שלך + ל8.8.8.8 ?

gili667

Member
תודה. מחשב נייח (לא נייד) כיצד ניתן להשמיש הקווי?

בהחלט היתי שמח להשמישו? אין לי מושג כיצד יצא בהודעה הפותחת נייד, היה צריך להיות נייח קופץ לראות את ההמלצה השאלה אם הסוחרים הקטנים גם יעשו טוב את העבודה? ( בסלולארי אני קולט בכל מקום בבית וגם עשרות מטרים מחוצה לו

rafid1

Active member
מנהל
ועל איזה "סוחרים" אדוני מדבר?...

כפי שאמרתי - תתחיל בלבצע בדיקת PING ( מstart->cmd) ל 8.8.8.8 ואם לא עובד לנתב שלך.
&nbsp

gili667

Member
ח ח ח. הכוונה כמובן ל "כרטיסים"

בפלאפון כותב מה שבא לו לגבי הפינג. הוא כותב שהפקודה לא מוכרת מנסה לצרף צילום נראה שאין באפליקציה אפשרות העלאת צילום

rafid1

Active member
מנהל
הפקודה מוכרת בWINDOWS בכל חלון CMD.

או שאתה מכיר רק אנדרואיד... גם העלאת תמונות עובדת שם... תתגבר על הקשיים הטכנולוגיים האלו?...

gili667

Member
כרגע מה שיש זה סמארט אנדרואיד. באפליקציה אין אפשרות הוספת קו

בדפדפן זה בעיה צריך סיסמא שלך תזכור אותה :) את ה cmd הוא זיהה כמובן שם נתתי פקודה 8.8.8.8 ולזה התשובה כמו שכתבתי

rafid1

Active member
מנהל
הפקודה היא ping 8.8.8.8 אם זה לא עובד לך תעלה פלט של

ipconfig/all . ואם זה לא עובד - כל התקנת רכיבי רשת שלך בWIN על הפנים ...

gili667

Member
הצליח 4 פעמים שלח 32 בייט כל פעם

הזמנים: הראשון: 81,87, 76האחרון:,78 בכולם ttl 43 0 תקלות

gili667

Member
עדכון נוסף - החיבור הקווי עובד כעת

בהתקנת כרטיס הרשת נוצר מסך כחול ולאחריו וינדוז לא הצליח לעלות
וינדוז עשהריסטארט בעצמו וביקש לתקן שגיאות וכמדונמני גם לבחור נקודת זמן אחורה - אישרתי
בסיון הודיע הונ כי לא מצא פתרון לבעיה , אך הוינדוז עלה מצוין , אך נראה עם נקודת שחזור לאחור [תוכנה מותקנת נדרשתי להתקין שוב]
&nbsp
בינתיים , טפ טפו טפו - מזה כשעה האינטרנט הקווי עובד
&nbsp
יש בעיה באלחוטי - ראה בבקשה הודעה נפרדת
&nbsp
&nbsp
&nbsp

gili667

Member
עוד קצת מידע על הבעיה

ניסיוניות לחיבור ישיר למחשב ( לא דרך הראוטר)הביאו לחיבור קצר שהתנתק מהר מאד החלפתי כבל בחיבור מהראוטר וכנל חיבור לזמן קצר ההתנתקות חזרתי ישירות מהמודם אבל מהר מאד החיבור מת לחלוטין ( הנורות דולקות כל הזמן) איך לבצע פינג? תודה

cheif

Member
מנהל
להבנתי, החסרון הגדול של DECA בארץ...

... היא העובדה שהוא יכול לרוץ רק על כבלי קואקס אפלים - כלומר כאלה שלא משמשים לשירותי HOT או YES. הטכנולוגיה של DECA מתנגשת בתדרים של HOT ו-YES ולכם היא יכולה לעבוד רק על קואקסים שלא עוברים עליהם שידורי טלוויזיה.

למעלה