‫אתר: זיהוי כתובת-רחוב ל IP, ופרטיו...

rafid1

Active member
מנהל
‫אתר: זיהוי כתובת-רחוב ל IP, ופרטיו...

האתר החביב, הבא - http://whatismyipaddress.com/ יתן מידע לא רק על מה כתובת הIP שלך, אלא גם היכן הוא/אתה נמצא - גיאוגרגפית... כנ"ל לגבי IP אחר כלשהו, שונה משלך האיתור הוא על גבי מפת רחובות ...

idos2

New member
צר לי לאכזב

אבל במקרה הטוב זה יתן לך את המיקום הפיזי/גאוגרפי של ספק האינטרנט שלך, הכתובת שלי למשל הוא החליט נמצאת בירושלים...

rafid1

Active member
מנהל
close enough ... איזה מזל...

עוד המשטרה היתה משתמשת בזה... אני בכלל לא מאוכזב, ההפך ... אגב, מי הספק שלך ? ומה האיזור ה"מבוקש" ? כנראה יש "חווה" לספקים גם בסביבה שלכם...

idos2

New member
המשטרה כמובן לא צריכה אתרים כאלה

היא מקבלת את המידע ישירות מספק האינטרנט. האזור המבוקש הוא באזור השרון... הספק הוא בב"ל שיושבים בפ"ת.

rafid1

Active member
מנהל
זה לא אותו הדבר

יש הבדל בין ללכת עם צו מבית המשפט לספק (עם בקרה) לבין להגיע בזמו אמת אל אדם, ללא כל פיקוח. הפרטיות שלנו בסכנה... מה יעשה מי שרוצה לשדוד את המידע מהFBI , ולא יהיה לו זמן לברוח ? ...
מממ... השרון הא? כנראה בקצה הקרוב לירושלים...
אצלי זה נראה תקין - ר"ג, די קרוב. הכל תלוי באופן רישום הIP שלך/שלהם ברשם הכתובות הנה דף המידע (מהאתר שלהם) במקרה שלי: אגב, יש פונקציה נחמדה - סריקת רשימות שחורות... אצלי נמצאו 3...

idos2

New member
האמת שזה לא אמור להיות להם כ"כ מסובך

הרי אם תחפש את הכתובת שלך בRIPE אתה תקבל את הכתובת של בב"ל בפתח תקווה, וזה המקסימום שהאתר הזה יכול לדייק... אגב, המשטרה לא חייבת צו מבית משפט בשביל לקבל פרטים של לקוח לפי כתובת IP, ובכל מקרה האתר הזה הוא לא מה שיעזור להם אם הם מחפשים אותך...

rafid1

Active member
מנהל
בעיה...

ומה יהיה כשבמפה רשום Petah ובRIPE זה Petach ?...

idos2

New member
לפחות זה יעבוד להם במקומות אחרים בעולם...

שמפו10

New member
מה זה הרשימות השחורות? לא ממש הבנתי..

חוץ מזה, לפי האייפי שללי הוא אמר שאני בתל אביב... ואני בכלל גר בעיר אחרת...

rafid1

Active member
מנהל
טוב, אין לנו אחריות לזה...

כאמור - לדעתי יש להם בעיה של תאימות שמות הערים (בהסבה עברית-אנגלית) בין הרשום במפות לרשם כתובות האינטרנט... ברשימות השחורות - מוחזקים מספרי/כתובות IP החשודים בד"כ כספאמרים וחולרות אחרות. הרבה אתרים מתבססים עליהן למטרת חסימת גישה אליהם. אז א5ם אין לך גישה ךאתר מסויים - אחת הסיבות האפשריות היא שהוא בודקת באחת הרשימות האלו, ו"אתה" (ספק האינטרנט שלך) - שם...

MaD-d0g

New member
אני הייתי צריך לקבל את התוצאה הזאת !!

במקום זה קיבלתי שאני ב "Sajur, 03 Israel" זה מערב ל Al Quantirah... צפון מערבי לכנרת. (מה זה ?!)

rafid1

Active member
מנהל
נב - דוגמאות שעובדות...

תמצא למשל כאן - שרתי debien http://www.debian.org/mirror/list למשל זה debian.uchicago.edu של האוניברסיטה של שיקגו נמצא בדיוק לידה במפה... כנראה שהרישום המסודר באנגלית - עוזר...

MaD-d0g

New member
הנני כאן ! (ליד הבלון האדום)

חוצמזה. אני לא חושב שזה נכון. עם משבר המים הכנרת הרבה יותר קטנה
אני לא משהו בגאוגרפיה.. אבל זה לא קרוב לתל אביב, נכון ?

rafid1

Active member
מנהל
--->

מה, חשבת שלא מאמינים לך ? הכוונה היתה שאם היית נותן את מלוא התמונה (כולל כתובת הספק והIP או חלקו) אולי היינו גם מבינים את מקור הטעות...

MaD-d0g

New member
אה. לא הבנתי את זה ../images/Emo13.gif

ברק 013 (ליתר דיוק ברק) אני לא מפחד ולא מתנתק ומחליף כתובות 85.250.154.212

למעלה