לא מצליחה לשלוט במילים בייחוד כלפי ילדי ובעלי

לא מצליחה לשלוט במילים בייחוד כלפי ילדי ובעלי

וגם כלפי כל השאר... רוצה להוציא מהפה אבל בחשיבה ולא ישר לשלוף אבל אני לא מספיקה לחשוב קודם ולא יודעת להסביר את עצמי ואז יוצאים לי דברים מהפה בלי שאני חושבת עליהם ואחר כך אני מצטערת כי זה לא מתוך כוונה וזה קורה לי הרבה עם ילדי ובעלי. אפשר לטפל בזה עם קינסיולוגיה ומוח אחד ושזה לא יקרה יותר? זה לא נעים לי בכלל.

עדינה77

New member
שליטה עצמית

שלום, את מתארת בכאב תופעה שאת מרגישה אצלך ובעיקר את הכאב שאינך מצליחה לשנות את התופעה. דבר זה מאד מוכר. יש אנשים שיודעים כמה העישון מזיק להם ובכל זאת ממשיכים לעשן, כמובן יש עוד דוגמאות רבות. את כבר בשלב מתקדם לקראת השינוי מכיוון שאת גם מודעת לבעיה שאת מרגישה וגם פונה לחפש דרך לשנות זאת. כל הכבוד לך. לגבי שיטת הקינסיולוגיה. בשיטה זו על- ידי בדיקת שריר עדינה המטפל עוזר לאדם להבין מה בעצם עוצר אותו ומונע ממנו את השינוי שהוא רוצה ולכן הוא נשאר" תקוע". לאחר שמגלים את הסיבה לתקיעות האדםם מקבל בעזרת ה' כוחות חדשים פנימיים לעשות את השינוי. בהצלחה רבה, עדינה מסטבאום מטפלת קינסיולוגית מוסמכת שדרות 052-7905906, [email protected] http://litzmoach.fav.co.il

יופי של תאור!../images/Emo47.gif בנוסף בדקי

מהו הרווח שלך מהמצב שנוצר. ו תובנה משמעותית שתפנה אותך לסיבות בגללן את ממשיכה להחזיק בהתנהגות הנוכחית בהצלחה

כשאדם מתנהג באופן הפוגע בעצמו, ומודע לזה

יש תמיד רווח. יש גם הכחשה, וזהו חלק מתהליך. אם לא היה לך רווח, היית משנה את ההתנהגות. לא אמרתי שפשוט לזהות את הרווח הזה, אבל הוא בוודאות קיים. בתהליך טיפולי נכון, הרווח הזה נחשף ומשמש בסיס לשינוי.

עדינה77

New member
קצר ולעניין

שלום את צודקת שזה דומה לפסיכולוגיה. ההבדל הוא שבקינסיולוגיה הטיפול מאד ממוקד ולכן לרב תוך כמה מפגשים האדם מרגיש משוחרר. הגוף הוא המכוון הישיר של הטיפול ולא צריך לכת סחור סחור עד שהאדם נפתח ומשתף. בהצלחה רבה,

עדינה77

New member
טיפול בפני עצמו

שלום, אני לרוב לא אומרת מראש כמה מפגשים. קודם אני שומעת מה המקרה ואז מסבירה למטופלת שכל טיפול עומד בפני עצמו. את לא נכנסת "לתוכנית טיפולית" או משהו בסגנון אלא בכל טיפול את מגדירה נושא שאת רוצה לשנות ובסוף הטיפול "הגוף משחרר" רק אם התקדמת לאותה מטרה. אח"כ את מחליטה האם לפנות שוב, עבור אותו נושא - עוד צעד או אולי יש דבר אחר שעלה ואת מרגישה צורך לטפל בו. בכל מקרה הבחירה תמיד בידיים שלך. בהצלחה רבה

עדינה77

New member
טיפול נקודתי

שלום מהניסיון שלי, יש פעמים שהגוף אומר שטיפול אחד מספיק ואז האדם מקבל תובנות על עצמו וכיוון לשינוי והוא נותן לעצמו זמן לעכל את השינוי. אם הוא רוצה אז לאחר זמן הוא יכול לפנות שוב עבור עוד נושא שהוא רוצה להתקדם בו. מצד שני יש פעמים שהגוף אומר שיש צורך בטיפול נוסף לאחר זמן מסויים. זה יכול להגיע לרצף של מספר טיפולים אבל בכל מקרה - בכל טיפול את מסיימת את הנושא הספציפי שהגדרת בתחילת הטיפול ואין לך מחוייבות להמשיך את הטיפול פעם נוספת או אצל אותו מטפל. הצלחה רבה,

שליטה ומודעות עצמית

מהתיאור שכתבת בנוגע "...להוציא מהפה אבל בחשיבה אבל לא מספיקה לחשוב..." אפשר להניח כמה הנחות על אופייך, כישורייך, יכולותייך ו- או משהו מהמצב הזוגי/משפחתי שבו את נמצאת ואשר משפיע עלייך מאד. לי די ברור שכדאי לך להשקיע בעצמך וזה הזמן גם מבחינתך: ללמוד בקורס להעצמה ולמודעות אישית כמו דמיון מודרך, מוח אחד, תודעת על, החלום ככלי לריפוי ועוד. כשתהיי מודעת לעצמך – תדעי כיצד להתמודד עם הסוגיה שהגדרת. מרכז תבל - http://tevel-ac.com/

למעלה