חולה כל הזמן!

markdor

New member
חולה כל הזמן!

היי אני מקווה שהגעתי לפורום הנכון ושתוכלו לעזור לי. אז ככה, יש לי ילד בן שנתיים ומאז שהכנתי אותו לגן בגיל 3 חודשים הוא כל הזמן חולה וכמובן שמדביק אותי. אני חושבת שבשנתיים האחרונות הייתי חולה עשרות פעמים, מעולם לא הייתי חולה כ"כ הרבה פעמים. בחודש האחרון חליתי פעמיים בהפרש של שבוע וחצי. ב-2 הפעמים זה היה סטרפטוקוקוס מקבוצה A. בתור ילדה הייתי גם חולה בזה ובייתי מקבלת רפאפן כתרופה מניעתית. נמאס לי מזה שאני חולה כל הזמן ומרגישה חרא, המליצו לי לקחת כל מיני דברים לחיזוק כמו ויטמין C ואסטרוגולוס. האם זה באמת מומלץ? מה עוד ידוע כמחזק? אהה ועוד דבר, הסטרפטוקוקס הזה גם אחרי שהוא עובר ואני מרגישה טוב אני עדיין לא מצליחה להפטר ממנו כי הוא חוזר לי בצורה של פריחה על כל הגוף (קצת כמו פסוריאזיס, נדמה לי שקוראים לזה פסוריאזיס גוטטה). הקיצקצ, אודה ואשמח לכל רעיון אני כבר די מיואשת. תודה.

יעל שר1

New member
הדבקות חוזרת ונישנת

MRRKDOR שלום את מתארת מצב שהוא תקופה ארוכה של הדבקות ונראה שקיבלת הרבה אנטיביוטיקה בתקופה זו בגלל החיידק וכמו שידוע לכולנן כמו שהיא תוקפת את החייקדים כך היא גם מחלישה את הגוף ולאורך זמן לקיחת אנטיביוטיקה היא מצב לא טב לגוף ויש לחזק אותו בדרכים שונות. הדבקות במחלות באופן שחוזר על עצמו עלול להעיד על מערכת חיסונית חלשה או שנקודת התורפה שלך היא הגרון גם מתוך כך שאת מציינת שכילדה חלית במקום זה הרבה. חשוב מאוד להגן על הגוף בדרכים שונות בינהם היבטים רגשיים והתנהגותיים. הגרון הוא המקום של הביטוי בדקי עד כמה את מבטאת את עצמך בכל מקום ובכל הנסיבות באופן כזה שמשרת אותך ואינו משאיר משקעים. כדי לשפר את התגוננות הגוף מהדבקות כדאי שגם את וגם הבן שלך שהוא חולה כל הזמן תעברו תהליך של שינוי בתזונה כדי לנקות את הרעלים מהגוף ומנגד לחזק את מערכות הגוף והגברה של ההתנגדות של הגוף לתוקפים כמו חיידקים. את המזון הרצוי כדאי לבדוק עם מטפל שיכול להתאים במדוייק איזה שינוי צריך לעשות ולכמה זמן. לעיתים יש צורך לשלב גם צמחי מרפא כדי לנקות את הרעלים (מהאנטיביוטיקה וכדומה). תוספי תזונה/ויטמינים ומינרלים יכולים לעזור אולם יש לקחת אותם בשיקול דעת ובהתאמה מדוייקת לגוף. מעבר לכך ישנו השינוי של כל תפיסת ההסתכלות מזויות שונות ביחס לרגשות, מחשבות, התנהגות העלולים להשפיע על המצב הפיזי שלנו. ישנן שיטות רבות היכולות לעזור לך לעשות את השינוי. היתרון של הקינסיולוגיה הוא ביכולת להתאים במדוייק את הדרכים לעשות את השינוי ולהתאים את המזון, תוספי התזונה, ויטמינים וכדומה כדי לעזור לגוף להתגבר על המצב בו הוא נמצא ולהביא את המערכת החיסונית למצב טוב יותר. הרבה בריאות יעל שר

למעלה