הקפצת שרשור המסע לאחור

מסע לאחור ../images/Emo160.gif

בואו ונצא למסע מיוחד... מסע אחורה בזמן... כולנו נכנסים לתוך מטוס מיוחד, לנסיעה חד פעמית אחת ויחידה, חזרה בזמן לאחור. כל אחד מאיתנו יכול לבחור מאורע\מצב חיים אחד שאליו הוא היה חוזר :) לאן היינו חוזרים ? מה היינו משנים או איך היינו פועלים באותו מצב לעומת איך שפעלנו בעבר ? חזרנו להווה - מה השתנה בחיינו\בעצמנו בעקבות השינוי שבצענו בעבר ? שיהיה לנו שיתוף מהנה. עדי

ruthi26

New member
עדי יישמע אולי הזוי

אך ברגע ששמעתי חזרה לאחור חשבתי על מעמד הר סיני, לא יודעת למה... אילו יכולתי לחזור לאחור, לתקופה מסוימת בחיי, הייתי רוצה לחוש את המעמד המדהים שעברו בני ישראל... ולגבי שאלתך לגבי העבר, אחשוב ואחזור אז ביי לבינתיים רותי

מיכל 1979

New member
לקח לי בדיוק שניה אחת בשביל להחליט

לא יודעת אם מתאים לכתוב את זה פה עכשיו אבל בלי ספק הייתי חוזרת ליום הארור ההוא לפני ארבע וחצי שנים.ליום שבו זה קרה בפעם הראשונה.. לשניה שבה הוא הציע להחזיר אותי הביתה. הדבר היחיד שהייתי משנה : "לא תודה שי, אני אקח מונית..." כל כך פשוט... חוזרת קדימה:הייתי בעלת קונדיטוריה/סטודיו לעוגות מעוצבות. הייתי מאושרת. אולי נשואה+2 (בהריון שלישי עם תאומים) , בעל אוהב ומתחשב.. זה הכל. לא צריכה יותר מזה.

eyeyey

New member
../images/Emo66.gif המסע שלי ...

הייתי חוזרת לתקופת בית הספר, ככה כיתה ז, ח, ילדה חסרת ביטחון בטירוף, מפחדת מהצל של עצמה, בגלל צורת ההתנהגות שלי מן הסתם מקובלת לא הייתי והרבה חברות גם לא היו לי, הפכתי להיות ילדה מופנמת ושקטה, לא ממש הצטיינתי בלימודים ולזה הייתה סיבה עיקרית אחת - המחנכת שלי, היא אהבה את הילדים החזקים, אהבה להשקיע בהם, לטפח אותם ולהעלות אותם למעלה, את החלשים יותר, השקטים יותר היא בחרה להשאיר מאחור, זוחלים בניסיון להגיע אליה ואל ה"חזקים", המקובלים.... בגלל היחס המזלזל, וחוסר האכפתיות נוצר אצלי מצב של אנטי... אנטי ללמוד, סיימתי את בית הספר היסודי עם ציונים נמוכים ולא היה לי קל להתקבל לתיכון שרציתי...הרגשתי שאני מאכזבת את ההורים שלי וזה כאב! יש לי אליה כעס עצום, כי אם היום בתור אדם בוגר אני חושבת על זה, סימן שאת החותם שלה היא השאירה אצלי לנצח, אבל.................. אם הייתי יכולה לחזור לשם עם הראש של היום, בחיים היא לא הייתה יכולה להתנהג אלי בצורה שהיא התנהגה כי פשוט לא הייתי נותנת לה. אם לרגע אני חוזרת להווה, הדבר הראשון שאני יכולה להיות גאה בו זאת אני!!! רק בזכות עצמי הגעתי למה שהגעתי כי בזכות אותה מחכנת כיתה הייתי מגיעה ל... לאחר הצבא נכנסתי למשטר עצמי גבוהה והשלמתי בגרויות, עברתי את הכל בהצלחה עם ציונים גבוהים, למדתי במכללה למנהל, והותרתי את הורי המומים.... לא האמינו שאלמד בחיים שלי... הם פשוט לא ידעו שזאת היא האשמה בכל. היום כשאני מי שאני והגעתי למה שהגעתי ואני הכי שלמה עם עצמי, מלאת ביטחון עצמי שכנראה מפצה על השנים האבודות, היום אם אני אראה אותה במקרה ברחוב אשמח לספר לה לאן הגעתי.... למרות שלקח לי זמן להיות כאן, למרות שזה לא היה קל, אני מאמינה שהכל תלוי בנו הכל מתחיל ונגמר בראש, אני פשוט בתוך תוכי ידעתי שאני שווה, שאני מיוחדת פשוט האמנתי בעצמי וזה כל כך עזר...
שבת שלום

איזה יופי של תהליך

קראתי בנשימה אחת את כל מה שכתבת והיה לי מרתק - תודה! שאת חושבת על אותה מורה האם יש רגש שצף ?

eyeyey

New member
בהחלט ../images/Emo6.gif

יש רגש של כעס
משולב ברגש של ניצחון
וגאווה
אבל לדעתי היום, הניצחון מנצח

ruthi26

New member
עדי אנסה לחזור מעט לאחור

יש כל כך הרבה רגעים שהייתי רוצה לחזור אליהם בחיי. הרגע שהייתי מאוד רוצה לחזור אליו ולשנות אותו, הוא הרגע של תקופת בית הספר, כשהייתי ילדה ביישנית, מסמיקה מכל דבר, לא בטוחה בעצמי. שנאתי מאוד את התקופה הזו, אם היה לי הכוח שיש לי היום ויכולתי לחזור לאחור ולתקן את שיש צורך לתקן, הייתי שמחה, כי זכרונות טובים אין לי מבית הספר, ואף שידעתי שהיתה פגישת מחזור, היה לי מאוד קשה להגיע, ובאמת לא הגעתי.. כלומר לא השלמתי את המעגל, מעניין שלפני כן יצא לי המגעיל, שכנראה היתה לזה משמעות, משום לגבי ככל הנראה זו תקופה "מגעילה".............. ולעומת זאת תקופת הצבא, היא תקופה של פריחה עבורי, הכרתי את בעלי וביחד הקמנו בית עם ארבעה ילדים, הוא נתן לי המון ביטחון ובזכותו פרחתי... כך שתקופת הצבא ואחריה היא התקופה היפה ביותר עבורי.כשיש פרטנר תומך ואוהב, הכל נראה אחרת בחיים, ולכן חיי השתנו מקצה אל הקצה מהרגע שהכרתי אותו. רותי

תודה לך רותי על השיתוף ../images/Emo140.gif

את יכולה לסגור את המעגל לבד ללא נוכחות המשתתפים. את יכולה להעזר בקינסיולוגית שלך או לעשות זאת לבד עם הדמיון.

ruthi26

New member
עדי, אם זה היה כל כך מפריע לי

לא נראה לי שהייתי מסוגלת לשתף אחרים... אני מתמודדת עם הרבה דברים בחיים, בצורה חיובית כעת, לאחר שעברתי דמיון מודרך ועוד הרבה מאוד דברים חיוביים שלימדה אותי הקיניסיולוגית המדהימה שלי, שבטח היא מסמיקה מעט כעת, כמו שאני מכירה אותה.. אני חייבת להשלים עם העבר, אחרת החסימות לא תשתחררנה... ואני עושה זאת יפה, אין מה לעשות צריך להתמודד עם "שדוני העבר" כמו כולנו, לכולם יש שדוני עבר, השאלה אם יודעים להסתכל להם לתוך הפנים, ולדעת כיצד להתמודד עימם, אני נמצאת כעת בדרך הנכונה, זו התחושה שלי... וכעת אני במסע ומתן לגרש אותם מתוך תוכי, מפני שהם לא צריכים להיות שם יותר, אני בעמדה הגבוהה יותר מבחינתם... זה מה שהיה לי לספר... רותי

Soffi123

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo106.gif כל הכבוד רותי, תהליך מדהים../images/Emo23.gif

מסע בזמן

הייתי מוחקת הרבה דברים מהעבר שלי אבל לא רוצה לגעת בהם במחשבה שניה כי מאמינה שלכל אחד מסלול משלו ואם הייתי משנה את העבר לא הייתי עם בן זוגי כעת ולא הייתי חובקת את שניי ילדיי. אז עם הכאב משאירה ולא נוגעת. מסע ארוך עברתי כדי להקים את התא. לא נוגעת.

מה שכן

הייתי מוותרת בכייף על התאונה שעברתי לפני חודש עכשיו לא הייתי מרותקת לכיסא גלגלים (למרות שזה זמני)

ruthi26

New member
מרינה, תאונות דרכים זה דבר אכזרי ולא נעים, אב

אבל אל תשכחי כמו שאמרת זה דבר זמני.. גם אני עברתי תאונת דרכים לא נעימה לפני כשנה וחצי, זעזוע מוח ודברים לא נעימים, אבל אני לא מוותרת, אני נלחמתי ועדיין נלחמת לחזור עד כמה שאפשר לעצמי... אל תוותרי את חזקה.. זיכרי שיש לך 2 ילדים, והם מקור הכוח והאושר שלך.. תנסי להיתפס לדברים הטובים בחייך, לכייף שיש בחייך.. רותי

תודה רותי

זו לא תאונת דרכים אלא תאונת עבודה. החלקתי במדרגות וריסקתי את הקרסול. לפני חודש עוד שלושה חודשים לפניי. נראה כמו נצח.... תודה על העידוד. לפעמים נדמה לי ששכחתי ללכת. אסור לי לנסות אפילו בחודש הקרוב. ניתוח אחד מאחורי ושני עוד לפניי. אבל יעבור אני בטוחה כל הכבוד של וויתרת אין שום סיבה שבעולם!. לילה טוב וסופש נעים

מסע לאחור......./images/Emo41.gif

חשבתי על כך ו...העבר קיים בי כאן ועכשיו בהווה והולך איתי לכל מקום..לא הייתי רוצה לשנות מאומה ממה שחוויתי בילדות,בנערות וכו'...כל מאורע שחוויתי עיצב את חיי בצורה זאת או אחרת והביא אותי לכאן ועכשיו. למדתי לקבל ולאהוב את עצמי והבחירות שעשיתי ועדיין עושה בכל הזמנים. עדי תודה על הריענון ושבת נפלאה אסיה

למעלה