היי לכולם,

היי לכולם,

אולי אתם מכירים פורום שדומה באופיו לפורום השנה שלי? אם כן, אשמח אם תוכלו להפנות אותי אליו.. תודה.

freearth10

New member
פעם היה כאן בתפוז

פורום השנה הכי טובה שלי. את עובדת עם הספר הזה?
מאיה

לאיזה ספר את מתכוונת? לא עובדת עם ספר ../images/Emo13.gif

אני יודעת שהיה פורום השנה שלי, צירפתי קישור שלו.

freearth10

New member
השנה הכי טובה שלי

של תמי לוביץ ותמרה ליברמן. יכול להיות שהם הפכו לקומונה? על כל פנים מעניין שהגעת לפורום שלנו ואת מוזמנת להישאר איתנו.
מאיה

היי מאיה,

לא עובדת עם הספר הזה, או כל ספר אחר. יש מלא חומר עזר בכל מקום, ומאוד נגיש, כך שלא נראה לי שאזדקק לספר או חומר נוסף. - תודה.
ניסיתי למצוא את 'השנה הכי טובה שלי' כקומונה או פורום, ולא מצאתי. מצאתי רק את הספר. מחפשת פורום שבו אוכל לשתף בפעילות שלי להשגת מטרות. שירה.

freearth10

New member
אז הנה מצאת ../images/Emo13.gif

את מוזמנת לשתף אותנו בפעילות שלך להשגת המטרות. אולי נלמד ממך גם כמה טיפים... פתחתי אתמול שרשור על הצלחות והדרך להשגתן, את מוזמנת לשרשר גם לשם. הניק שלך מוכר לי...אולי הנורה עוד תדלק מתישהו... ביי והמשך סופשבוע של העצמה!
מאיה

שלום שירה

אני זוכר את הפורום הזה, יעל ארבל ניהלה אותו והוא היה פעיל קצת פחות משלוש שנים אם אני לא טועה. הוא היה פורום מאוד מוצלח מבחינת הרעיון שלו ויעל ארבל החליטה לסגור אותו כשהוא היה בשיאו. אחד הגורמים לסגירתו לפי מה שהיא כתבה היה הפורום איבד את הייחודיות שלו ואת הדרך הראשית שהוא הלך בה. איני מכיר עוד פורום שדומה בנושאו לפורום השנה שלי שהוא בעצם היה פורום של השגת מטרות. אם אני זוכר, הגולשים הציבו מטרות ופעלו למענם בתמיכת הפורום. היו שם כל מיני פינות נפלאות (שוב אם זכרוני אינו מטעה אותי) כמו כתיבת בוקר ועוד כל מיני דברים מאוד יחודיים. תודה שהזכרת לי, אעשה שם סיבוב נוסף. את מוזמנת לקחת חלק פעיל בפורום הזה ולהביא פינות שאהבת משם. עדי.

עדי, הפורום הנוסף שאתה מכיר..

נקרא "השגת מטרות", או שם אחר? אשמח להשתתף בפורום, פינות אני לא כ"כ זוכרת משם, אבל רעיונות טובים תמיד עולים..

את יותר ממוזמנת...

אשמח אם תשתפי ותשתתפי איתנו כאן. אני לא מכיר פורום אחר בנושא השגת מטרות (כתבתי איני, אולי היוד הסתתרה
) אולי אימון אישי ?

למעלה