אין דבר העומד בפני הרצון

freearth10

New member
אין דבר העומד בפני הרצון

זהו. המשימה הושלמה. עד שלא ראיתי את הפועלים עולים על הגג, לא הייתי לגמרי בטוחה שהגג שלי אכן יתוקן הקייץ, למרות שהצעדים הראשונים לקראת זה כבר נעשו. ועכשיו כשיש כבר זפת על הגג אני שואלת את עצמי. איך זה קרה? מה עשיתי כדי שזה יתממש? אז נתחיל מזה שההגיון אמר שאין מצב שהגג יתוקן. אני גרה בבית דירות. רוב הדיירים בו פנסיונרים, חלקם עולים חדשים בקיצור אנשים שכסף הוא לא הצד החזק שבהם. הדליפה היא בעיקר בדירה שלי וכל מי שגר מתחתי לא ממש הזיז לו. בפסח החלפתי את דף המטרות שלי וכל פעם שעברתי לידו קלטה העיין את המטרה(=מודעות) לקראת הקייץ התחלתי לזמןלעצמי את הגג המתוקן שלי. התחלתי לברר כמה זה עולה, מה האופציות שלי אם לא ירצו לשלם, במה תרבות הדיור תוכל לעזור (=איסוף מידע) כשכל המידע=כוח היה בידי התחלתי לעשות את חפ"צ חיים עם המטרה שבחרתי. יחד עם זה התחלתי לקחת תמציות קריסטלים שיגבירו מצד אחד את היצירתיות שבי ומצד שני את היכולת שלי להתמודד מול קשיים גדולים. את אסיפת הדיירים זימנתי לשבוע שאחרי החופשה שלי שבו היה לי ים של רוגע והרפייה. לפני האסיפה הלכתי לדבר עם אנשים שאני יודעת שיתמכו בי ( והם לא היו רבים), כמו כן דיברתי עם כל מי שיכולתי ומכל אחד קיבלתי סוג אחר של |תמיכה|.באסיפה רוב הזמן שתקתי כי היא התנהלה ברוסית
אמרתי בשקט אבל בבטחון מלא שעוד שנה אני לא עוברת עם הגג הדולף שלי. היה שם מהלך מאוד משונה של התפרצות וכמעט קטטה שלאחריה הכל נרגע. נתתי לועד הבית את הכבוד להמשיך את התהליך ואני רק מדי פעם בפעם התעניינתי, איפה הוא עומד. וכמו איזה קסם לאחר המודעות ההתכווננות,ההרפייה,העשייה למען המטרה, השימוש בכל הכלים אותם אני מכירה,כדי להביא אלי את התמיכה לה הייתי זקוקה - נתתי לתהליך פשוט לקרה. וזה קרה. כשאני חושבת על התהליך שקרה ועל מה שקורה אצלי בטיפולים/הדרכות - זה בדיוק אותו הדבר, בדיוק אותם השלבים. לכולנו יש את זה. לכולנו יש סיפורים של הצלחה. אני מזמינה אתכם לשתף אותנו בסיפורים שכאלה ובדרך בה הגעתם לשם.
מאיה

ruthi26

New member
../images/Emo13.gifמאיה איזה יופי, שמחה בשמחתך

מאיה את בוודאי יודעת כשאנו מזמנים לנו אנרגיות חיוביות, וחושבים על דברים חיוביים, כל השפע הרוחני, האושר, וכל החיובי מגיע אלינו, כך שאין זה פלא, כשחשבת על גג תקין ללא דליפות והאמנת שהכל יעבור בשלום, אין זה פלא שהכל עבר בשלום. עם אמונה ענקית בטוב, חיינו מלאים באושר, ואנו מרגישים שהכל מסתדר על הצד הטוב ביותר. שמחה בשמחתך..
רותי

freearth10

New member
חשיבה חיובית בלבד

לא היתה מביאה את הזפת אל הגג. היו שם דברים שעשיתי כדי לממש את הרצון שלי.
מאיה

ruthi26

New member
מאיה אין לי ספק שחשיבה חיובית

מביאה עימה דברים חיוביים ומוצלחים אל חיינו, אין אחד בלי השני, את לא חושבת כך?? אם לא היית מאמינה שתצליחי במשימה שלך.. היית מוותרת על כך מראש, זה היה מאבק אבוד מראש, נכון??. אך את לא ויתרת והחלטת לחשוב על "גג שלא דולף" "על גג תקין", משם התחיל הכל, לא?? וכמובן שאח"כ המשיכו הקריסטלים וכו'... אך הכל החל מהמחשבות החיוביות... רותי

freearth10

New member
הכל התחיל מהמודעות

שהשנה אני לא אחיה בבית דולף. ללא אותה המודעות, אותה הזכרתי לעצמי יום יום הייתי נשארת עם החשיבה החיובית ועם הגג הדולף כמו שקרה לפני שנה ולפני שנתיים... ברור שחשיבה חיובית חשובה, אבל ללא מודעות, ללא התכווננות,ללא עשייה למענה - לא הייתי מגיעה לשם. וכן חלק מהעשייה - היתה החשיבה החיובית.
מאיה

ruthi26

New member
בכל אופן העיקר הוא שלא יהיה לך נחל בבית

כהשחורף יגיע וידפוק לך בדלת... לא נעים לגור בבית עם גג דולף וחוץ מזה אני בטוחה שגם נעים לך עכשיו ופחות חם מפני שהגג לבנבן עכשיו.. שיהיה לך לילה טוב, אני פורשת רותי

freearth10

New member
פחות חם../images/Emo13.gif

מחר הבטיחו שיהיה חם יותר
לילה טוב! מאיה

freearth10

New member
ודרך אגב,

בסיפורי ההצלחה שלך, רק חשיבה חיובית עשתה זאת? את רוצה לספר לנו סיפור שכזה?
מאיה

חשיבה שיוצרת מציאות

היא משהו שהולך בילד אין אצלי עם כל מהלכי חיי היופי הוא שמלבד החשיבה החיובית אנו יכולים להוסיף כלים ישומיים לעזור ליצירת המציאות שאותה אנו מבקשים לעצמנו. יש כאלה שאומרים שרק חשיבה תיצור את המציאות והם מוסיפים שכאשר נדמה את מה שאנו מבקשים לעצמנו המוח שאינו מבדיל בין מציאות לדמיון יתחיל לגרום לנו להתנהג כאילו כבר השגנו את הדבר ודרך כך יזמן לנו את אותם דברים לחיינו. יהיו כאלו שיחלקו על הדבר ויאמרו שבכדי שאותה מציאות אותה אנו מדמיינים תתממש יש לבחון כמה דברים כמו - שהיא תהיה ראלית, קשורה לנו, שנדע איזה פעולות אנו אמורים לעשות בכדי לממשה ועוד ועוד כיד הדמיון הטובה. מה שיפה זה שיש סיפורי הצלחה גדולים גם מכאן וגם מכאן - אז מי אנו שאם סיפורי הצלחה נתווכח. , מה שברור הוא שחשיבה חיובית שיוצרת מציאות חיובית היא משהו חיובי וזה העיקר מבחינתי :) אני שמח בשבילך, מאיה על ההישג שהשגת ועל כך שגגך לא ידלוף השנה. אני בוחר להביא סיפור שקשור לשימת לב לגוף. כל חיי סבלתי מהגב עד שלפני שנתיים וחצי הכאבים היו בלתי נסבלים וגרמו לי לכאב רב. לקראת הסוף הכאב עבר לרגלי השמאלית והתבטא בכאבים חזקים שגרמו לי לעיתים קרובות למשוך רגל. במשך השנים ניסיתי פיזיוטרפיה, רפלקסולוגיה, שיאצו שלא עזרו, כדורים שהפסיקו לעזור. עברתי בדיקות, צילומים שהראו פריצת דיסק בין החוליה הזאת והזאת ונראה היה שניתוח קרוב יותר מאי פעם. לפני כשנתיים שהתחלתי ללמוד קינסיולוגיה, התחלנו בשימת לב. קיבלנו שעורי בית לעשות תהליך אישי של שימת לב לגוף. אחד הדברים אותם לקחתי על עצמי זה לברר מה הגוף רוצה לספר לי, מדוע הוא מכאיב לי שם!!! שגיליתי, בשניה הפסיק הכאב. חברה, זה היה מדהים! שנתיים אחרי אין לי כאבי גב, אני מרים משאות ועושה הכל. לפעמים... בקטנה, שהרגל מאותתת - אני חוזר רגע לאחור, מנסה לברר מה עשיתי לא טוב לעצמי שקשור לאותה סיטואציה שממנה סבלתי, מגלה והאיתות נפסק. מאז, העמקתי בכל נושא הגוף מחשבה ורגש ומתכוון להמשיך להעמיק עוד ועוד. עדי :)

freearth10

New member
אני משתמשת המון בתשומת הלב

תשומת ה
- מה קרה? מתי זה קרה? מה היה לפני כן? למה זה קרה בדיוק עכשיו? מה זה מנע ממני? מה יש לגוף לספר לי? וגם אצלי, ברגע שעליתי על הסיבה - הכאב/תופעה פשוט נעלמים, כי הגוף סיים את תפקידו. אם אני משווה את שני המקרים: הכאבים היו בלתי נסבלים, שנינו ידענו (מודעות) שאנחנו חייבים למצוא פתרון לתופעה, שככה אנחנו לא מוכנים להמשיך הלאה ועשינו כל מה שהכרנו כדי לשחרר את עצמנו מהתופעה הזאת. כשהמטרה ברורה - הדרך כבר הרבה פחות חשובה. מתברר שיש לנו יותר כלים ממה שאנחנו חושבים שיש לנו
מאיה

../images/Emo45.gif נכון

ההחשפות למידע הזה וההתנסות האישית בו גרמו לי להבנה וליכולת. מבחינתי זה היה חידוש ענק.

למעלה