שלום.. אני חדשה פה..

rache2

New member
שלום.. אני חדשה פה..

האמת שבחיים שלי לא שמעתי את המילה הזאת "קינסיולוגיה" אני אפילו לא יודעת איך להגיד אותה. .. ואני כותבת פה משום שהציעו לי לכתוב פה ואולי זה יעזור. אז אם אני ממש לא במקום ואני סתם מחרטטת אני אשמח אם מישהו יידע אותי:S.. בכל אופן אני מצרפת פה משהו שכתבתי בפורום אחר: שעת לילה מאוחרת, תמיד זמן טוב לקטר..לא? עצוב לי.. אבל שוב, אולי זה רק בגלל השעה. זה אפילו לא שעצוב לי. רע לי. לא יודעת מה יש לי. משהו בתוכי ריק.. אני חוזרת על עצמי. פעם הייתי כותבת לעצמי את כל החרטוטים האלה, עכשיו אני כותבת על גבי הפורום..(תסבלו גם אתם..למה לא).. נראה שכל העולם מתקדם בעוד אני עומדת במקום.. נכון, לא עומדת במקום, התקדמתי בחיים. אבל עדיין. מי אני, והחיים שלי..לאן? אני פוחדת טוב? אני פוחדת להתחתן. אני פוחדת שיהיו לי ילדים. אני פוחדת. אני פוחדת מההרגשה הזאת, מהלבד הזה.. מלהסתכל על המשפחה של חבר שלי ולהרגיש שאני לא רוצה את זה בחיים שלי. אוהבת, לא אוהבת. טוב לי, רע לי.. מה יהיה.. מתלבטת ומתחבטת עם עצמי בלבטים כל כך קטנים ומפגרים כמו מה ללבוש מחר. ונשבר לי.נשבר לי לחיות ככה. נהייתי דובה מהכדורים האלה מה שמדכא לא פחות ונמאס לי. נמאס לי להתבייש בעצמי..נמאס לי להיות אפס..אפס עגול גדול ומאופס. נמאס לי לתייק, נמאס לי שאין לי עתיד.. נמאס לי לפחד.. אתם יודעים, האמת היא, שמאז שהכרתי בדבר הזה "חרדות" גיליתי עולם אחר. בערך כל בנאדם מפחד ממשהו, יש כאלה שמודים בזה יש כאלה שלא. יש כאלה שחיים עם זה. יש כאלה שלא. יש כאלה שחיים בהסוואה של אושר.. אבל אני יודעת. אני רואה את העיניים שלהם. אני רואה גם את העיניים שלי.. למרות שקשה לפעמים לראות מבעד לדמעות. אני מרגישה במירוץ.. שהחיים הולכים ונגמרים ואני כאן.. לא משיגה כלום לא מקבלת כלום. נשארת פה. בחורה רווקה ומתוסבכת בלי עתיד רק עם הרבה עבר. ומאיפה האופי הזה בא לי. ויודעים מה, רוב הזמן אני אוהבת את האופי שלי. כי כן, אני שונה.ואני שמחה שכך. כי רוב האנשים בעולם הם חארות. מה לעשות. אני שמחה שאני לא דומה לרובם.. (למרות שכידוע, גם אני יכולה להיות חרא..) אני סתם מחרטטת. אין עם מי לדבר. אין אפילו טעם לקרוא את זה. סליחה למי שקרא

שלום rache2

מתייחסת למשפט שכתבת "בחורה רווקה ומתוסבכת בלי עתיד רק עם הרבה עבר. ומאיפה האופי הזה בא לי." האופי הזה בא מכל העבר שלך ומהגנים שירשת. כך שזה לא בא יש מאין. ובקשר לעתיד יש עתיד. השניה הבאה היא העתיד! כשחיים את העבר וחושבים על העתיד מפספים את הדבר החשוב ביותר את ההווה, את כאן ועכשיו. החיים הם מסע בעל מסלולים רבים, ואת ירדת רגע למסלול צדדי וקטן יותר, אולי כדי להתגונן אולי כדי לעצור לרגע. מאמינה שמטפל מקצועי יוכל להדריך אותך חזרה למסלול המתאים לך. בהצלחה.

rache2

New member
תודה על התגובה

אני נמצאת בטיפול פסיכולוגי וכן טיפול תרופתי שאני רוצה באיזשהו שלב בחיים שלי להפסיק.. "ירדתי מהמסלול" ממש לא לרגע.. אני לא מתקדמת בחיים שלי כי אני פוחדת מהצל של עצמי.. ואת הדבר הזה שקוראים לו חיים קצת קשה לעצור.. כי החיים ממשיכים איתי או בלעדי. אז כך שגם אם אני רוצה לעצור.. זה קצת קשה.. סתם רע לי

שלום וברוכה הבאה

קראתי ונהנתי, מהאמיתות - מהאמת שלך כפי שאת רואה אותה ומציגה אותה. בייחוד לכד אותי המשפט - "בערך כל בנאדם מפחד ממשהו, יש כאלה שמודים בזה יש כאלה שלא. יש כאלה שחיים עם זה. יש כאלה שלא. יש כאלה שחיים בהסוואה של אושר.. אבל אני יודעת. אני רואה את העיניים שלהם." בתור אחת שמטפלת בעצמה אני יכול להציע לך את הפורום הזה כמקום לשתף ולהשתתף ואולי עם הזמן גם תוכלי לקחת ממנו משהו בשבילך. ולגבי קינסיולוגיה - תכנסי לכאן - http://www.tapuz.co.il/Forums2008/Links/Default.aspx?ForumId=1999 ותקראי על השיטה. עדי

למעלה